Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ależ ten gemik tragiczny.Niedość ze podwójny to jeszcze takie łatwe fh w siatke.
1
@MesQueUnClub96 Znaczy next gem jak Sasza wygra bo ten to musthave dla Niemca
2
@MesQueUnClub96 Gem prawdy
1
@mekston Dawno nie widzialem go tak serwującego na mączce.Niedość ze ponad 80% pierwszego to jeszcze 5 asów ukąsił gdzie czasami nawet przez cały mecz tyle nie miał.
1
@mekston Tymbardziej ze Carlos lubi sobie poprzebijać i wyczekać.Nie musi konczyc wszystkiego szybko.
1
@mekston Carlitos 21 lat ale na tyle doświadczony ze się nie podpala i daje grać.Paul w wymianach nie bedzie faworytem z Carlosem.
1
@Popitek12 Ta.Wchodze za Tsitsipasa na Novaka o 19
1
Carlos w swoim stylu.Wyczeka a Paul sam wyrzuci.Czasami niewarto ryzykowac i sobie poprzebijać.
0
@mekston Fritz troche za duzo grania
9
Kurs na Ige Świątek był 1.10 gdzie na Chinke ponad 8.00.To tylko pokazuje jakim Iga była faworytem w tym turnieju.Chyba największa niespodzianka igrzysk ze sportów indywidualnych.
0
@barcelonaLM Na papierze fajne ćwiercfinaly
0
@daniel32778 Wiadomo ze 4x szlemy ale szansa na złoto czasami pojawia się raz w karierze.Zobacz Novaka jak męczy się by zdobyć to złoto a ostatni dzwonek już.
1
@MesQueUnClub96 I tak dla mnie to jeden z lepszych zawodników takiego sredniego poziomu.Przyjemnie tez się go ogląda.
1
@MesQueUnClub96 No bo tak jest.Igrzyska jest dużo trudniej wygrać niz szlema.
1
@MesQueUnClub96 Wimbledon i tak był jego najlepszym turniejem w karierze na trawie
25
Teraz jest tłumaczenie że igrzyska mają mniejsze znaczenie i szlemy ważniejsze.Fatalny mecz Igi i trzeba to wziąć na klate.Bez żadnych wymówek.Presja Igi na IO w porównaniu do Garrosa była gigantyczna.Mysle ze dla niej dużo bardziej ważyły te igrzyska które są na jej nawierzchni niż garros którego ma co rok.
5
@GeneralXavi Nie żartuj sobie.Iga to dominatorka na mączce.Nikt nie ma do niej startu w ostatnich latach.
3
@Pawlak1992 Oczywiscie ze rozczarowani.Iga była totalnym pewniakiem do medalu.
4
@MesQueUnClub96 Tak Carlos jest kontuzjowany
0
@MesQueUnClub96 Ale dodi Iga to numer 1 na mączce i ogólnie
2
Jakbyśmy nie kochali Igulca to jest to kompromitacja w drugim secie.W sumie nie pamiętam by ktoś będac #1 tak oddał seta w męskim czy kobiecym tenisie.Naprawde ciężko było to spieprzyć a jednak.
2
Za duzo wyrzuconych piłek które normalnie Iga trafia.Szkoda bo następne igrzyska na ziemi moga byc po zakończeniu kariery Igi w tenisa a sama Iga juz nie jest takim pewniakiem na hardzie jak na mączce.Iga odpada w walce o złoto IO.
@mekston
8
Popsuła Iga ten mecz na maxa.Nie możesz na tym poziomie i będac taką zawodniczką jak Iga oddac 4:0 i 2x łamaki w secie.Okrutny choke jesli Chinka dogra teraz swój serwis. @mekston @barcelonaLM
0
Nie no chyba nie przegra seta z 4:0
48
@Faro Na koniec to oni wygrywaja LM i La Lige.Nikogo nie obchodzi ze nie wychowują jak la masia.
10
Tak myślałem czy to fejk a to faktycznie Janusz
0
@Barcanajlepszyteam Moze sobie zagra od czasu do czasu ale po prostu raczej typowe zakonczenie kariery.Tak powinien zrobić to znaczy po Garrosie 2025 zakonczyc i odpocząć juz na zawsze od tenisa bo to mu sie nalezy
1
@mekston A dobra patrzylem pogode w Polsce xD,jednak chyba masz racje bo jakies opady maja byc
1
@barcelonaLM Wydaje mi sie ze zagra za rok ale tylko dlatego zeby bylo godne pozegnanie w Paryzu
0
@mekston Raczej otwarty