1

Huber wtffffffff

3

Uff awans z grupy juz raczej pewniaczkiem

1

@MesQueUnClub96 Darlan ma takie przewyższenie ze juz tego nie czuje

0

W obecnej siatkówce atakujący to podstawa wszystkiego na wysokiej piłce a u nas dzisiaj co chwile rotacje Kurka z Kaczmarkiem i liczenie ze ktoryś odpali.Ciężary.

0

A ja bym zagrał z Olkiem na ataku i tyle.Kurek i Kaczmarek dzisiaj po prostu sobie nie radzą ;x

1

Darlana jak ogarnie dobry trener w klubie to chłopak będzie maszyną

0

I zaraz będzie tak ze Janusz bedzie grał tylko do Leona a tam w ciemno dwóch brazoli.Słabiutkie te skrzydla dzisiaj.

2

NapoLEON wrócił i odrazu lżej.Jak on kończy to i reszta ma większy luz.

1

@Ojciec5tkidzieci Bieniu i Kochan duo goat dzisiaj

1

A taka była fajna przewaga

0

@Michael24 W Tokio i tak sprzątał i robił swoje.Mam nadzieje ze wróci w tym meczu

0

Leon dzisiaj w przyjęciu szefuje ale w ataku to nie jest on.Niby mówili że się uporał już z tą kontuzją ale nie ma tej leonowskiej dynamiki.

1

@Ojciec5tkidzieci Dziadeczek ale power wciąz ma

0

Szkoda tej koncówki seta...

2

Ale póki co Brazylia nas dusi

1

Xavi by wytrzymal z czystym kontem do konca polowy

0

1

Czyli Tomeczek pewnie jutro zagra.
https://x.com/Jakub110Jakub/status/1818361217335148653

1

@mekston Oby bylo troche chlodniej niz dzis

1

@mekston Czyli Carlitos singla kolo 13-14

1

@mekston @barcelonaLM Jutro Alcaraz gra singla jak i debla?

1

Highlight meczu.


0

@MesQueUnClub96 Chociaz moim zdaniem u buków i tak nizej bedzie na Nadalalcaraza

0

@MesQueUnClub96 Nie no sam mówisz ze tamci to top1 wiec Rafa z Carlosem underdogi

0

@MesQueUnClub96 To dobrze ze nie beda w roli faworytów,zejdzie presja

1

@MesQueUnClub96 Zobaczymy dodi

2

Return Nadala wtffff

0

@agaFCB Jest szansa na medal więc nie ma co się dziwić

1

@mekston Mieli 40;15 przy 4;4 ale tam Griekspoor dał dwa takie podania ze ciezko bylo odpowiedziec

3

@adamek20151 I @MesQueUnClub96 ekspert od wszystkiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?