Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Huber wtffffffff
3
Uff awans z grupy juz raczej pewniaczkiem
1
@MesQueUnClub96 Darlan ma takie przewyższenie ze juz tego nie czuje
0
W obecnej siatkówce atakujący to podstawa wszystkiego na wysokiej piłce a u nas dzisiaj co chwile rotacje Kurka z Kaczmarkiem i liczenie ze ktoryś odpali.Ciężary.
0
A ja bym zagrał z Olkiem na ataku i tyle.Kurek i Kaczmarek dzisiaj po prostu sobie nie radzą ;x
1
Darlana jak ogarnie dobry trener w klubie to chłopak będzie maszyną
0
I zaraz będzie tak ze Janusz bedzie grał tylko do Leona a tam w ciemno dwóch brazoli.Słabiutkie te skrzydla dzisiaj.
2
NapoLEON wrócił i odrazu lżej.Jak on kończy to i reszta ma większy luz.
1
@Ojciec5tkidzieci Bieniu i Kochan duo goat dzisiaj
1
A taka była fajna przewaga
0
@Michael24 W Tokio i tak sprzątał i robił swoje.Mam nadzieje ze wróci w tym meczu
0
Leon dzisiaj w przyjęciu szefuje ale w ataku to nie jest on.Niby mówili że się uporał już z tą kontuzją ale nie ma tej leonowskiej dynamiki.
1
@Ojciec5tkidzieci Dziadeczek ale power wciąz ma
0
Szkoda tej koncówki seta...
2
Ale póki co Brazylia nas dusi
1
Xavi by wytrzymal z czystym kontem do konca polowy
0
Nienormalni ludzie
https://x.com/ClutchPoints/status/1818377146576126155
1
Czyli Tomeczek pewnie jutro zagra.
https://x.com/Jakub110Jakub/status/1818361217335148653
1
@mekston Oby bylo troche chlodniej niz dzis
1
@mekston Czyli Carlitos singla kolo 13-14
1
@mekston @barcelonaLM Jutro Alcaraz gra singla jak i debla?
1
Highlight meczu.
0
@MesQueUnClub96 Chociaz moim zdaniem u buków i tak nizej bedzie na Nadalalcaraza
0
@MesQueUnClub96 Nie no sam mówisz ze tamci to top1 wiec Rafa z Carlosem underdogi
0
@MesQueUnClub96 To dobrze ze nie beda w roli faworytów,zejdzie presja
1
@MesQueUnClub96 Zobaczymy dodi
2
Return Nadala wtffff
0
@agaFCB Jest szansa na medal więc nie ma co się dziwić
1
@mekston Mieli 40;15 przy 4;4 ale tam Griekspoor dał dwa takie podania ze ciezko bylo odpowiedziec
3
@adamek20151 I @MesQueUnClub96 ekspert od wszystkiego