Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium Odegaard,Rice i Merino w środku mega to wygląda.
1
@fart Tak powinno być.Za duzo te 12.
1
Kerr nie dzwignął presji i Tatum odrazu w pierwszym xd @fart
0
Ostatni mecz towarzyski Sudanu z USA był rewelacyjny więc ciekawe czy się postawią i teraz Amerykanom.
3
No i niestety duet Hiszpański odpada z IO,szkoda tego bo 40:15 było.Tylko Carlos zostaje w walce o medale w singlu
1
@mekston Lepsi sa i to trzeba przyznac
1
@mekston 0;40 i chyba po grzybach
1
Popyrin juz na deskach.Jak jeden gem zmienia w tenisie wszystko.
0
@mekston Djoko vs Zverev a bedzie Musetti vs Tsitsipas
0
@mekston Sasza in 3
0
@MesQueUnClub96 To jeszcze bardziej boli
1
Miał wszystko Popyrin w tym secie i przegrywa cztery gemy z rzędu co kosztuje go strate seta.Sasza jeden set i ćwiercfinał IO.
3
@esem91 Fakty są takie że to Iga jest dalej w turnieju i to jest najważniejsze.
0
@TR3YWAY I tak Lewy by grał
0
@mekston Nie no ten kurs na Tommiego
1
@MesQueUnClub96 Jak tego nie wykorzystujesz to przegrywasz mecz
0
@mekston Przesada mocna
1
@MesQueUnClub96 Buki robią z Tommego ogórka z top200
1
Jutro 1.10 na Carlitosa z Tommym Paulem.Co jest XD.
1
@mekston Wydaje mi sie ze z kazda inną parą deblową by było ciut latwiej
1
@mekston Carlitos nie ma tu doswiadczenia i nie jego wina bo nie gra w debla praktycznie wgl
3
@MesQueUnClub96 W trzech Ruud bez szans z Carlosem ale w 2 kto wie
0
Jankesi chyba zbyt mocni są.Widać że wiedzą o co tu chodzi.Totalna kontrola w tym secie.
0
@MesQueUnClub96 Dla rywalizacji niech przejda najlepsi
0
@mekston Felix bierze złoto
0
@MesQueUnClub96 No Sasza Zverev dodi
0
@mekston Marka robi swoje ale no debel to inna para kaloszy tymbardziej ze Carlos to zagrał kilka razy w zyciu
0
Strasznie dziwne te kursy w deblu.Troche bardziej za nazwiska bo kurs na Amerykanów w okolicach 3.00 gdzie na Nadalcraz 1.45.
0
@mekston Niby jest jakas walka przy ich podaniach ale zawsze czegos brakuje
0
@MesQueUnClub96 Nie dziwie ci się dodi,jakbym byl fanem Novaka to czulbym strach przed Zverevem