1

@mekston Dlatego tak się docenia łamaka w deblu

2

Co ten Japończyk wymyślił...ma 8 sekund i bawi się w Currego z 10 metrów zamiast zrobić jakis wjazd pod kosz

5

@PatrychoO Werka danza kuduro skills 2024

3

@MesQueUnClub96 Van Persie się nie dostał

1

@mekston Rafa kapitalnie w tym deblu

0

W końcu ich dopadli.Przełamanie ustawi secika.

1

@mekston Tu bardziej doświadczenie i wyczucie

1

@LukaszFan W deblu akurat dobrze się prezentuje

1

@MichuZ44 Lewis wrócił ale i mercedes wrócił.Czekanko na next sezon.

0

@barcelonaLM W meczu z Alcarazem tez był niepewny

1

@mekston Piękne mają te koszulki.One sa niby proste ale wlasnie dlatego piękne.Szczególnie ta co ma Carlos z kolnierzykiem.

1

@Colon Hiszpański duet powinien ich łamac ale cóż.Szkoda gemika.

3

@macio_944 Zlatan jak szef jakiejś mafi.Świetnie się fizycznie trzyma.

0

@MesQueUnClub96 Pytanie kiedy pęknie Czech

0

@mekston Teoretycznie Tommy Paul ale na mączce nie powinien być zadnym zagrozeniem dla Carlosa ale no IO inna aura

0

@mekston Niby tak ale ja czuje niespodzianki na tych IO,nie wierze ze Zverev,Alcaraz,Novak czy Ruud gładko beda przechodzic.Musetti teoretycznie faworyt z Fritzem ale kto wie.

1

@MesQueUnClub96 To pewnie ty na drugim koncie

0

@mekston Niech Fritza najpierw przejdzie

0

@mekston Po porazce z Włochami i z Brazylia po np 1;3 nie wyjdziemy

0

@MesQueUnClub96 No jest inna ale Sasza ma świetny sezon mączkowy i tu tez czuje sie bardzo pewnie.Jesli dojdzie do takiego starcia to Novak będzie musiał naprawde się mocno postarac.

0

@MesQueUnClub96 Nole to póki co pokonał w tym roku Minotaura z top10.Zverev obecnie z kazdym będzie faworytem na mączce oprócz z Carlosem oczywiście.

1

@MesQueUnClub96 Sasza na spokojnie w finale

0

@barcelonaLM @MesQueUnClub96 @mekston Nie skreślałbym Fritza z Włochem.GOAT drugiej kategorii jak złapie dobry rytm to może go pyknąć.

0

@Ojciec5tkidzieci Tak naprawde wygrał tiebreaka

3

@kulek22 My jak dostaniemy od Włochów i Brazylii to nie wyjdziemy wgl wiec no

1

@MesQueUnClub96 Raczej tak bo beda miec 2 zwyciestwa a nawet jesli nie to 4pkt a to juz wystarczy

3

@Culer9002 Rashford powinien grac z numerem ktorym zaczynal czyli 19

0

Ale dojcze wróciły do tego meczu.

1

@kulek22 Świetna zagrywka na starcie seta zrobiła swoje

1

@TheNekro94 Przedewszystkim nie przegrac za 3pkt,jak juz przegrac to chociaz w tiebreaku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?