Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Dlatego tak się docenia łamaka w deblu
2
Co ten Japończyk wymyślił...ma 8 sekund i bawi się w Currego z 10 metrów zamiast zrobić jakis wjazd pod kosz
5
@PatrychoO Werka danza kuduro skills 2024
3
@MesQueUnClub96 Van Persie się nie dostał
1
@mekston Rafa kapitalnie w tym deblu
0
W końcu ich dopadli.Przełamanie ustawi secika.
1
@mekston Tu bardziej doświadczenie i wyczucie
1
@LukaszFan W deblu akurat dobrze się prezentuje
1
@MichuZ44 Lewis wrócił ale i mercedes wrócił.Czekanko na next sezon.
0
@barcelonaLM W meczu z Alcarazem tez był niepewny
1
@mekston Piękne mają te koszulki.One sa niby proste ale wlasnie dlatego piękne.Szczególnie ta co ma Carlos z kolnierzykiem.
1
@Colon Hiszpański duet powinien ich łamac ale cóż.Szkoda gemika.
3
@macio_944 Zlatan jak szef jakiejś mafi.Świetnie się fizycznie trzyma.
0
@MesQueUnClub96 Pytanie kiedy pęknie Czech
0
@mekston Teoretycznie Tommy Paul ale na mączce nie powinien być zadnym zagrozeniem dla Carlosa ale no IO inna aura
0
@mekston Niby tak ale ja czuje niespodzianki na tych IO,nie wierze ze Zverev,Alcaraz,Novak czy Ruud gładko beda przechodzic.Musetti teoretycznie faworyt z Fritzem ale kto wie.
1
@MesQueUnClub96 To pewnie ty na drugim koncie
0
@mekston Niech Fritza najpierw przejdzie
0
@mekston Po porazce z Włochami i z Brazylia po np 1;3 nie wyjdziemy
0
@MesQueUnClub96 No jest inna ale Sasza ma świetny sezon mączkowy i tu tez czuje sie bardzo pewnie.Jesli dojdzie do takiego starcia to Novak będzie musiał naprawde się mocno postarac.
0
@MesQueUnClub96 Nole to póki co pokonał w tym roku Minotaura z top10.Zverev obecnie z kazdym będzie faworytem na mączce oprócz z Carlosem oczywiście.
1
@MesQueUnClub96 Sasza na spokojnie w finale
0
@barcelonaLM @MesQueUnClub96 @mekston Nie skreślałbym Fritza z Włochem.GOAT drugiej kategorii jak złapie dobry rytm to może go pyknąć.
0
@Ojciec5tkidzieci Tak naprawde wygrał tiebreaka
3
@kulek22 My jak dostaniemy od Włochów i Brazylii to nie wyjdziemy wgl wiec no
1
@MesQueUnClub96 Raczej tak bo beda miec 2 zwyciestwa a nawet jesli nie to 4pkt a to juz wystarczy
3
@Culer9002 Rashford powinien grac z numerem ktorym zaczynal czyli 19
0
Ale dojcze wróciły do tego meczu.
1
@kulek22 Świetna zagrywka na starcie seta zrobiła swoje
1
@TheNekro94 Przedewszystkim nie przegrac za 3pkt,jak juz przegrac to chociaz w tiebreaku