Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Oglądam sobie Harrego od pierwszego filmu i to jaką aure ma Snape jest niesamowite.Dla mnie number one całej serii Pottera.Nikt się nawet nie zbliżył do kreacji danej postaci.
4
Ciekawa 11.Tego pana z Chille to pierwszy raz widze ale to chyba odległe czasy.
1
@fart To też nieporozumienie ale taki kontrakt ma więc trudno.Obecnie to jest zawodnik na 15-20mln.
4
@Cule1234 Jest lepszy niz Ferran,Felix i Fati razem ale tez jest najdroższy z nich wszystkich.Szkoda będzie troche go żegnać.
2
@kamil295 Beal powinien wychodzić z ławki ale pewnie tak nie będzie
2
Za taką cene to jest kradzież Phoenix.
3
@sen Pieniądze dostanie większe w PSG niż w Barcelonie
5
@Popitek12 Czemu taka niechęć do druzyny siatkarskiej-argentynskiej
2
@Kapitan hawk Teraz tak naprawde wszyscy ich zawodnicy grają w NBA i to naprawde w dobrych druzynach.Pewnie polują na medal na tych IO.
3
@mekston Fajnie się to oglądało.Rafa dał kilka takich fh że sam Carlos był w szoku.Idealnie po lini z precyzją godną GOATA Roland Garros.
1
@Kapitan hawk Kanada to top3 do złotego medalu a Grecja ma jednego tylko koksa na parkiecie w postaci Giannisa
7
Nawet nie wiedzialem ze Antony takie sukcesy juz ma na koncie
0
@arasz1819 Goncalo Feio jest dobrym trenerem
0
@MesQueUnClub96 26 szlemów na korcie
0
@matirix20 Robert Kubica
1
@barcelonaLM Ten drugi set będzie problematyczny bo start kiepski xd
1
Przeciwnik wiadomo jaki ale takie piłeczki to jest coś pięknego.
1
@barcelonaLM Ale return Rafixa na koniec
2
@Popitek12 Na to wygląda
5
Jest aura.
6
@MesQueUnClub96 Novak nie radzi sobie jak słońce świeci?
1
@MesQueUnClub96 Najlepsze staty
0
Jesli Tomek by wypadł z tych igrzysk to zostajemy z 3 przyjmującymi na cale igrzyska gdzie Olka forma wiadomo jaka jest.
2
No i w pi wylądował
0
Kiepsko dzisiaj Bartek.Zobaczymy Kaczmarek co pokaże.
2
@mekston Rekord chyba 139 ma w lidze wloskiej
8
Georg szykuj sie
5
Ale widać stresik u naszych.Leon z Kurkiem to razem chyba z 5 piłek skończyli
5
@Kapitan hawk NapoLEON
3
Szybkie 3:0 z Egiptem na początek by się przydało i odpoczynek przed Brazylią.