11

@MesQueUnClub96 Ale dodi polujesz na te 3x gorące.No nie odpuścisz...

2

Czasami nie ma co się bawić w Kobego a po prostu wjechac i rzucic spod kosza.


1

@Comentateiro Przejął niesamowicie te ostatnie 4 minuty meczu.No totalny szef.

1

@barcelonaLM Absolutny king kong basketu a czy GOAT to niech kazdy sam sobie oceni.Kazdy chciałby grać tak jak on w tym wieku ale to masa wyrzeczeń i poświęcenia.Malo kto jest na to gotowy i ma taką kulture pracy i dyscypline.

3

39-letni LeBron zbiera lepiej niz Embiid.Niesamowitą ma tą fizyczność.

2

Niezła akcja Bookera xd


0

@MesQueUnClub96 Nie wszyscy.Niektórych trzeba uwolnić i ich potencjał ale jak zmieniasz trenera co rok to jest jak jest.

5

2

Ale Niemcy fajnie sa zorganizowani zarówno w obronie jak i w ataku.Zasłuzone MŚ.

2

@fart Jego kolana to wielka zagadka.Nikt nie wie czy on jest na 100% zdrowy.Ja w sumie uwazam ze on juz nigdy nie bedzie w 100%.

1

@fart Dzisiaj chociaz mial efektowny blok

3

@Popitek12 Dodi Lukebakio

0

Ależ akcja USA.Najpierw piękny blok Embiida i typowy dunk dla Edwardsa.


0

@mekston Jesli Mbappe ma jaja to wejdzie i zabierze dla siebie,ja bym tak zrobil bo po co się dzilić jak kazdy lubi z penalti strzelic

0

@mekston Vinicius jesli bedzie strzelał karne

5

Wiecznie młody James.


1

@Kapitan hawk Kobiety po 30 są spoko

0

@MesQueUnClub96 Jak dostanie takich jaśków jak na Wimbledonie to kto wie.Novak ogra tych słabszych ale z tymi lepszymi pewnie będzie miec problemy.

1

@MesQueUnClub96 Najwazniejsza para deblowa wystąpi tzn Alcaraz i Nadal więc jest dobrze dodi

0

@MesQueUnClub96 Hubert wiedział ze na mączce nic nie zrobi więc uznał ze lepiej jechac na wakacje.Dobra decyzja.

0

@AFA Tu mogłaby być polowa Serbii.Oni chyba najbardziej zawiedli względem oczekiwań.Grać tak beznadziejnie to naprawde trzeba sie postarac.

28

Ale on wtedy zrobił przejazd na tym Juve.Niby presezon a jazda bez trzymanki.


0

@BorzyKrzys Czemu nie bedzie Maxa?

1

@mekston Zdobedzie Hurkacz szlema do konca kariery?

2

@tristan87 Wszyscy tak mówią ale United to zawsze będzie marka.Nawet jakby grali padline i mieli 15 miejsce w lidze.Historycznie po prostu to jest klub wybitny.

4

@MesQueUnClub96 Alcaraz w wieku 21 lat będzie miec wieksze legacy niz Hurkacz przez całą kariere

1

Oj Sasza. @mekston @Popitek12 @barcelonaLM


1

@kanver_ Ale ze meczyki są madryciakami?

1

Leo Messi wybrał...


1

NaVi wygrywa z G2...szkoda Snaxa ale i tak dobry wynik zrobili jak na debiut w nowym składzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?