Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@MesQueUnClub96 Ale dodi polujesz na te 3x gorące.No nie odpuścisz...
2
Czasami nie ma co się bawić w Kobego a po prostu wjechac i rzucic spod kosza.
1
@Comentateiro Przejął niesamowicie te ostatnie 4 minuty meczu.No totalny szef.
1
@barcelonaLM Absolutny king kong basketu a czy GOAT to niech kazdy sam sobie oceni.Kazdy chciałby grać tak jak on w tym wieku ale to masa wyrzeczeń i poświęcenia.Malo kto jest na to gotowy i ma taką kulture pracy i dyscypline.
3
39-letni LeBron zbiera lepiej niz Embiid.Niesamowitą ma tą fizyczność.
2
Niezła akcja Bookera xd
0
@MesQueUnClub96 Nie wszyscy.Niektórych trzeba uwolnić i ich potencjał ale jak zmieniasz trenera co rok to jest jak jest.
5
Ale to będzie potwór
https://x.com/pubitysport/status/1815382468293267769
2
Ale Niemcy fajnie sa zorganizowani zarówno w obronie jak i w ataku.Zasłuzone MŚ.
2
@fart Jego kolana to wielka zagadka.Nikt nie wie czy on jest na 100% zdrowy.Ja w sumie uwazam ze on juz nigdy nie bedzie w 100%.
1
@fart Dzisiaj chociaz mial efektowny blok
3
@Popitek12 Dodi Lukebakio
0
Ależ akcja USA.Najpierw piękny blok Embiida i typowy dunk dla Edwardsa.
0
@mekston Jesli Mbappe ma jaja to wejdzie i zabierze dla siebie,ja bym tak zrobil bo po co się dzilić jak kazdy lubi z penalti strzelic
0
@mekston Vinicius jesli bedzie strzelał karne
5
Wiecznie młody James.
1
@Kapitan hawk Kobiety po 30 są spoko
0
@MesQueUnClub96 Jak dostanie takich jaśków jak na Wimbledonie to kto wie.Novak ogra tych słabszych ale z tymi lepszymi pewnie będzie miec problemy.
1
@MesQueUnClub96 Najwazniejsza para deblowa wystąpi tzn Alcaraz i Nadal więc jest dobrze dodi
0
@MesQueUnClub96 Hubert wiedział ze na mączce nic nie zrobi więc uznał ze lepiej jechac na wakacje.Dobra decyzja.
0
@AFA Tu mogłaby być polowa Serbii.Oni chyba najbardziej zawiedli względem oczekiwań.Grać tak beznadziejnie to naprawde trzeba sie postarac.
28
Ale on wtedy zrobił przejazd na tym Juve.Niby presezon a jazda bez trzymanki.
0
@BorzyKrzys Czemu nie bedzie Maxa?
1
@mekston Zdobedzie Hurkacz szlema do konca kariery?
2
@tristan87 Wszyscy tak mówią ale United to zawsze będzie marka.Nawet jakby grali padline i mieli 15 miejsce w lidze.Historycznie po prostu to jest klub wybitny.
4
@MesQueUnClub96 Alcaraz w wieku 21 lat będzie miec wieksze legacy niz Hurkacz przez całą kariere
1
Oj Sasza. @mekston @Popitek12 @barcelonaLM
1
@kanver_ Ale ze meczyki są madryciakami?
1
Leo Messi wybrał...
1
NaVi wygrywa z G2...szkoda Snaxa ale i tak dobry wynik zrobili jak na debiut w nowym składzie.