1

@zodiak_10 Kiedys te programy czy teleturnieje były epickie.Brakuje teraz tego ale juz chyba nie byloby tego ''vibu''.

4

@zodiak_10 Teń uśmiech xd

0

@AFA Po cichy wierze ze wróci chociaz do 50% Ajaxowego grania.On nie jest az tak beznadziejny ale ta cena za transfer go spralizowala.Wart jest z 30-40mln a dali za niego 100 i jest jak jest.

0

Iga Świątek cziluje przed igrzyskami.


0

Denver nie ma ludzi do grania więc nawet taki Westbrook się przyda.Oni obecnie z ławki nie mają dosłownie nikogo.


2

Z tego co widze duża część twittera się mocno oburzyła po tych słowach Szczęsnego.


3

@blakkudium Mega utalentowany brazol.Dobrze poprawdzony może dominowac na tym PS.

1

@mekston Super ze gra.Zawsze to przyjemnosc poogladać go na mączce nawet gdy juz to juz nie jest jego prime.Pewne ikoniczne zagrania ma do dziś.

7

@tristan87 Taki ranking ze kazdy mógłby byc 1

0

@mekston No ten format zmienia wszystko

3

Carlitos już w treningu.


1

@mekston @MesQueUnClub96 Jesli turniej byłby do 3 setów to Carlitos zmielił by wszystkich ale jako ze to są 2 sety to ktoś moze go pyknąć

3

Piękna Caitlin Clark koszykarsko.


4

Takie poeabne czasy.


0

@macio_944 De Jonga to chyba nie da się sprzedać.On się przypnie do kaloryfera szybciej niz zechce odejść

3

@mekston Najbardziej to chyba Leao i tak.To uznana marka już w Europie.W Argentynie masz Garnacho czyli melodie przyszłosci ktory zaczyna swoja kariere,Gonzaleza który jest moim sredni (nie jest zły ale niczym się nie wyróznia) i chyba tyle z LS.

0

@macio_944 Kto będzie jako pierwszy do sprzedania w maszynie Flicka,osobiscie obstawiam Robercika

3

@Popitek12 Vitinha to w kazdej repce pierwszy sklad.Fantastyczny pomocnik pod kazdy system bo taki Bruno to jednak klasyczna 10 i nie wszedzie pasuje.Bernardo tak samo.

1

@mekston Carlos tasmy zrobil pod siebie

3

@Faro Nico jeszcze nie gral na tym poziomie klubowym i pod taka presja.Spokojnie.

3

GOAT 3P


0

@TaleOfUs Manchester obecnie nie ma zadnej przewagi negocjacyjnej nad takim Realem.Poziom sportowy,szansa na rozwój,miejsce do zycia oraz praca z najlepszymi pilkarzami i to wszystko ma Real.United musi placic wiecej by skusic.

3

@TaleOfUs Musieli to zrobic bo za rok by poszedl do Realu

1

@PaPo Najlepiej by mu leżała Barcelony na lewym skrzydle ale niestety wybrał inaczej

0

@Donnie_Darko Moze ja mam słabośc do tego typu urody ale no dałbym mniej.

0

@ACMaldini3 Czemu?Takie dostali kontrakty to takie mają.Perez nigdy nie sypał milionów na start.

1

@Kapitan hawk Turczynki i Japonki.Bardzo specyficzna uroda ale piękna

1

@Kapitan hawk Nie no tak o napisalem gulerowa ale kij wie z kim jest.Z tego co widze to jest taką odmianą Klaudi El Dursi czyli bierzesz udział w jakimś programie i pozniej je prowadzisz

1

@Kapitan hawk Gulerowa

0

@JimMorrisonFCB Ja bym dał takie 26

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?