0

@barcelonaLM @mekston W sumie nie jest to dobra informacja bo Carlos chyba dostanie Zvereva u siebie

1

@MesQueUnClub96 No to chyba oczywiste że będzie sporo popełniał tych błędów w takim wieku na tak wymagającej pozycji

7

@MesQueUnClub96 On ma 17 lat

0

@mekston Beda niespodzianki cos czuje

0

@mekston Finał jest do 5?

3

Sporo fanów będzie mieć Carlos w wiosce olimpijskiej.Zainteresowanie jego osobą pewnie bedzie spore.


3

@MesQueUnClub96 Przeciez to juz bylo,ty dodi masz jakies opoznienie czy jak

0

@Popitek12 A moze Hurkacz

1

@Death_voice Bruno top

1

Carlos tez powiedział ze wolałby wygrac igrzyska niz Wimbledon.Niesamowity prestiż. @mekston


1

@mekston To bedzię problem dla Carlosa jesli przyśnie na początku seta po czym go straci i juz nie ma pola na błędy.On zresztą sam mówił że format szlemowy bardziej mu odpowiada i czuje się pewniej.Takiego kogos jak Alcaraz jest duzo łatwiej pyknąc w dwoch bo jednak do 3 to musisz inaczej troche to zaplanować + sam Hiszpan to dominator 5 setów.

1

@barcelonaLM Jedyny prawdziwy król Wimbledonu boski Fedex

4

@darek60 Wez dodiego jak mozesz ze sobą

11

@MesQueUnClub96 Ale dodi polujesz na te 3x gorące.No nie odpuścisz...

2

Czasami nie ma co się bawić w Kobego a po prostu wjechac i rzucic spod kosza.


1

@Comentateiro Przejął niesamowicie te ostatnie 4 minuty meczu.No totalny szef.

1

@barcelonaLM Absolutny king kong basketu a czy GOAT to niech kazdy sam sobie oceni.Kazdy chciałby grać tak jak on w tym wieku ale to masa wyrzeczeń i poświęcenia.Malo kto jest na to gotowy i ma taką kulture pracy i dyscypline.

3

39-letni LeBron zbiera lepiej niz Embiid.Niesamowitą ma tą fizyczność.

2

Niezła akcja Bookera xd


0

@MesQueUnClub96 Nie wszyscy.Niektórych trzeba uwolnić i ich potencjał ale jak zmieniasz trenera co rok to jest jak jest.

5

2

Ale Niemcy fajnie sa zorganizowani zarówno w obronie jak i w ataku.Zasłuzone MŚ.

2

@fart Jego kolana to wielka zagadka.Nikt nie wie czy on jest na 100% zdrowy.Ja w sumie uwazam ze on juz nigdy nie bedzie w 100%.

1

@fart Dzisiaj chociaz mial efektowny blok

3

@Popitek12 Dodi Lukebakio

0

Ależ akcja USA.Najpierw piękny blok Embiida i typowy dunk dla Edwardsa.


0

@mekston Jesli Mbappe ma jaja to wejdzie i zabierze dla siebie,ja bym tak zrobil bo po co się dzilić jak kazdy lubi z penalti strzelic

0

@mekston Vinicius jesli bedzie strzelał karne

5

Wiecznie młody James.


1

@Kapitan hawk Kobiety po 30 są spoko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?