Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM @mekston W sumie nie jest to dobra informacja bo Carlos chyba dostanie Zvereva u siebie
1
@MesQueUnClub96 No to chyba oczywiste że będzie sporo popełniał tych błędów w takim wieku na tak wymagającej pozycji
7
@MesQueUnClub96 On ma 17 lat
0
@mekston Beda niespodzianki cos czuje
0
@mekston Finał jest do 5?
3
Sporo fanów będzie mieć Carlos w wiosce olimpijskiej.Zainteresowanie jego osobą pewnie bedzie spore.
3
@MesQueUnClub96 Przeciez to juz bylo,ty dodi masz jakies opoznienie czy jak
0
@Popitek12 A moze Hurkacz
1
@Death_voice Bruno top
1
Carlos tez powiedział ze wolałby wygrac igrzyska niz Wimbledon.Niesamowity prestiż. @mekston
1
@mekston To bedzię problem dla Carlosa jesli przyśnie na początku seta po czym go straci i juz nie ma pola na błędy.On zresztą sam mówił że format szlemowy bardziej mu odpowiada i czuje się pewniej.Takiego kogos jak Alcaraz jest duzo łatwiej pyknąc w dwoch bo jednak do 3 to musisz inaczej troche to zaplanować + sam Hiszpan to dominator 5 setów.
1
@barcelonaLM Jedyny prawdziwy król Wimbledonu boski Fedex
4
@darek60 Wez dodiego jak mozesz ze sobą
11
@MesQueUnClub96 Ale dodi polujesz na te 3x gorące.No nie odpuścisz...
2
Czasami nie ma co się bawić w Kobego a po prostu wjechac i rzucic spod kosza.
1
@Comentateiro Przejął niesamowicie te ostatnie 4 minuty meczu.No totalny szef.
1
@barcelonaLM Absolutny king kong basketu a czy GOAT to niech kazdy sam sobie oceni.Kazdy chciałby grać tak jak on w tym wieku ale to masa wyrzeczeń i poświęcenia.Malo kto jest na to gotowy i ma taką kulture pracy i dyscypline.
3
39-letni LeBron zbiera lepiej niz Embiid.Niesamowitą ma tą fizyczność.
2
Niezła akcja Bookera xd
0
@MesQueUnClub96 Nie wszyscy.Niektórych trzeba uwolnić i ich potencjał ale jak zmieniasz trenera co rok to jest jak jest.
5
Ale to będzie potwór
https://x.com/pubitysport/status/1815382468293267769
2
Ale Niemcy fajnie sa zorganizowani zarówno w obronie jak i w ataku.Zasłuzone MŚ.
2
@fart Jego kolana to wielka zagadka.Nikt nie wie czy on jest na 100% zdrowy.Ja w sumie uwazam ze on juz nigdy nie bedzie w 100%.
1
@fart Dzisiaj chociaz mial efektowny blok
3
@Popitek12 Dodi Lukebakio
0
Ależ akcja USA.Najpierw piękny blok Embiida i typowy dunk dla Edwardsa.
0
@mekston Jesli Mbappe ma jaja to wejdzie i zabierze dla siebie,ja bym tak zrobil bo po co się dzilić jak kazdy lubi z penalti strzelic
0
@mekston Vinicius jesli bedzie strzelał karne
5
Wiecznie młody James.
1
@Kapitan hawk Kobiety po 30 są spoko