Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@budel17 Max juz wygrał tego mistrza.Nie ma rywala niestety.
0
Szkoda że takie tempo nie było od początku sezonu ale i tak może się uda jeszcze coś ugrać w konstruktorach.Mercedes wrócił do żywych.
0
@mekston George>Lando
1
Piękny wyścig mercedesa.Jak za najlepszych lat bym powiedział.Russell oczywiście szef.
0
George sieknie ten wyścig,wow
0
@FcPortoFan1999 Kurs 1.12 na chokera
1
@Iniesta997 W prime Neymar ale na dłuższy czas Mbappe
0
@mekston Skillowo on i ten Węgier na korcie to jakaś przepaść
1
@MesQueUnClub96 Gdyby to był Rafa z 2022 nawet tego jednego gema by nie dostał
0
@ranger3120 Zalezy czy Nadal bedzie się dobrze czul i nie zrezygnuje
0
@FcPortoFan1999 Fajnie ze chociaz sobie zagra mecz w singlu
0
@FcPortoFan1999 W sumie zabawnie by bylo jak Stefanos odpadl a Petros przeszedł dalej
0
@FcPortoFan1999 Choker go ogra
0
Cięzko widze granie w singlu jak i w deblu dla Nadala.Tak naprawde bez odpoczynku będzie i pewnie zrezygnuje z czegoś.
0
@budel17 To chyba z każdym jest tak.Wsadzisz Maxa do bolidu Merca z początku sezonu to też mogłby marzyć o zwycięstwach.Max wygrywa ale praktycznie zawsze ma top 1-2 bolid.Rzadko zdarzy się top3.
0
@budel17 W f1 90% roboty robi bolid.Oczywiscie zdarzają sie wyscigi gdzie trzeba pociągnąć to skillem ale bez dobrej maszyny nic nie zrobisz.
0
@mekston A pamiętam jak ludzie pisali ze Lewis się skończył bo zajmuje tam 6 czy 8 miejsce.Oby w Ferrari jeszcze pokazał na co go stać.Dla mnie to jest wciaz jedyny oprocz Maxa ktory ma potencjał na mistrza.Nie zadne Lando Norrisy.To nie ten czas.
0
@budel17 Ale jestes na poziomie niegodnym dla Hamiltona.On od zawsze walczył o najwyzsze cele.Gdy ma bolid na dobrym poziomie wciąż moze wygrywać.
0
@mekston Ale to nie pozwala walczyc o mistrzostwo jak jestes 4
0
@mekston Gdyby tylko miał konkurencyjny bolid w tym sezonie...początek sezonu to było tempo WIlliamsa
0
Hamilton jak wielki mistrz na tym starcie i Perez jak dzieciaczek
0
@mekston Jakie predykcje
4
@barcelonaLM Jest Leon ale on jeszcze potrafi atakowac i blokowac wiec nie jest typowym servbotem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@mekston @Popitek12 Navone Borges wczesny final
1
@Pawci023x Po zakończeniu swojej kariery nie lubi zawodników grających na jego pozycji a tymbardziej Rudego który jest słaby z piłką w rękach
0
Oby nigdy nie nawidził kogoś tak jak Shaq nienawidzi Rudego Goberta
2
Kevin na igrzyska zawsze gotowy.
0
@MesQueUnClub96 Format turniejowy sprawia ze ktoś się pewnie postawi bo do 3 raczej Carlos by zrobil przejazd wszystkim do finalu
1
@adi7adi8 Pan Tomasz i siatkówka kobiet,wow