Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Dodi kogo ty chcesz oszukac..jakie kino XD
3
@mekston Rafe to trzeba było ogrywać przed przerwą i wtedy to było doceniane ze ktos na mączce z nim wygrał.Obecnie wiadomo jak to wygląda.38-letni Nadal po x urazach.
1
@mekston Cięzko gdy juz nie ma tej dynamiki co kiedys.Dzisiejszy tenis to fizyczność przedewszystkim.Bez tego na tym najwzszym poziomie nie ma za bardzo jak rywalizowac
6
Paolini notuje niesamowity rok.Ona jeszcze w poprzednim roku nie mogła z drugiej rundy szlema wyjść a obecnie topka tenisa.
5
@Popitek12 Przeciez Cristiano gral w Barcelonie
https://pbs.twimg.com/media/Fbk1No-aMAAE80O.jpg
3
@macio_944 W sumie bardziej niz ten puchar na zdjęciu rozwala mnie mina Ronaldo.Jest po prostu memiczna dosyć.
8
W sumie tak to wygląda.
3
@macio_944 https://i.iplsc.com/-/000850RL16RDKQ0R-C411.jpg
2
@Popitek12 Tez pije głównie wode.Czasami ewentualnie jakiś kompot.
3
@Popitek12 Mam podobnie.Nie widzę żadnych korzyści w alko więc nie pije wgl ale też nie krytykuje osób ktore piją bo wszystko jest dla ludzi ale w odpowiednich dawkach.
0
@barcelonaLM Nie wiem czy Rafa jest gotowy na taki wysiłek fizyczny.Druga sprawa że o odpoczynku nie ma mowy.No zobaczymy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston Nadala pewnie ogra ale czy Tsitsipasa i Zvereva to nie wiem
0
@mekston Novak tez nie porywa swoją grą.Pokonał jaśków na Wimbledonie i potem weryfikacja.Sam nie wiem w jakim miejscu jest Djoko sportowo.
1
@fart Dobre pytanie.Ciekawy jestem czy w next będzie grał.Powinien co mecz nimi rotowac i tak jak dzis nie grali Hali i Tatum to jutro np Adebayo i Booker.
1
@mekston A widze ze Carlitos tez jutro,oby nie o tej samej godzinie
0
@mekston Nie wygląda to zbyt dobrze tzn za wiele nie odpocznie
0
@ArterkHD A to nie wtorek?
1
@fart Jeszcze do tego 60% z gry i 60% zza łuku.Ciężko z tym walczyć
2
@fart Musi to tak wyglądać.Ta przewaga talentu jest zbyt duża nawet jesli z serducha dasz maxa.
1
@szkutnik91 Jego bratem jest Lamine Yamal
1
@mekston Musi Carlos od początku dobrze grać by narzucać swoj styl gry i jakos to pójdzie
4
Rozpalony KD
0
@mekston A nie wiem tzn chyba wtorek
3
Rafa Nadal w drugiej rundzie IO.Zobaczymy co przyniosą nastepne dni.We wtorek jesli zagra to zmierzy się z Novakiem i debelek zaraz.
@mekston @barcelonaLM
2
Takie tam wejście z ławki na 5 minut.
0
Można by oglądać bez końca technike rzutu Duranta.
1
Serbowie dziś naładowani na USA.Fajna drużynka.
1
@Xpert77 Zasłuzył Russell na to zwycięstwo
1
@MesQueUnClub96 Ta hiszpański