0

@adamek20151 Nic.To typowy polaczek któremu zawsze coś nie pasuje.

0

Zła Iga.


2

@fart Po Cama to się zgłosi polowa ligi bo to zawodnik którego potrzebujesz.Solidna obrona i pewna trójka na 40% to zawsze rarytas.

1

@MesQueUnClub96 Dlatego wysoki pick nic nie gwarantuje.Czasami to jest kwestia farta.

2

@MesQueUnClub96 To był 7 pick draftu z 2020.Raczej już nic z niego nie będzie i będą go przerzucać z klubu do klubu za minimalne siano az do momentu kiedy nikt z ligi go nie zatrudni.

0

@Azazel_Pazuzu Jeden ch,ludzie myślą ze on naprawde tak skoczył XD

4

AI czyni cuda


1

@MesQueUnClub_87 Sprzedanie go będzie absurdem ale to w końcu Barcelona czyli klub absurdów.

0

@MesQueUnClub_87 @4drian0 Ja mam wrazenie ze od początku on nikogo nie obchodził ale młody brazol który błyszczy w lidze brazylijskiej jak Endrick musi wjechac do Barcy nawet jesli ma wyjechac za rok Xd

4

Vitor Roque został kupiony tylko po to by odpowiedzieć na Endricka Realu.Prawda czy fałsz?

2

@barcelonaLM Szkoda będzie ale zdrowia nie oszukasz

1

@Comentateiro Shaq też pewnie mógłby pójść do góry bo to w koncu najbardziej dominujący center w historii NBA.Przynajmniej według mnie.Wiele tych karier nie poszło do konca tak jak powinno pojsc.Durant powinien siedziec do dziś w GSW i przytulać kolejne pierscienie i z legacy na poziomie Currego byłby luzno top4 ale wyszlo jak wyszło.Czasami jedna decyzja albo kontuzja zmienia wszystko

3

Ciekawy ranking.


4

Powinien odejśc do klubu gdzie będzie grał w podstawie.W City zawsze będzie w cieniu Haalanda i Fodena.


2

@Popitek12 Wiem popitku,typuje Zvereva bardzo wysoko

0

@mekston No zobaczymy,ogolnie ciekawe losowanie

4

Moze kiedys w pierwszej repce będzie.Podobno utalentowany.


1

Ale kurs spadł na zwycięstwo Carlitosa na IO.Po dzisiejszym losowaniu na Hiszpana juz tylko 1.75 gdzie na reszte ponad 3.50. @mekston

1

@mekston Gdyby grali do 3 to bym powiedział ze bedzie przejazd do finalu ale no roznie to bywa do 2

5

@macio_944 Czy chcesz powiedzieć ze jest szansa na Polska vs Portugalia i karny Kuby?

1

@FcPortoFan1999 Z której strony

3

Ten duet ma niesamowitą aure.Ciekawe po ile będą bilety na ich mecze.


1

@MesQueUnClub96 Ja tylko ciebie

1

@macio_944 Bardziej mnie dziwi fakt ze nie masz mnie w obserwowanych ale no coz

1

@Jakchcesz Zresztą on ma takie zasięgi ze jemu juz chyba nie oplaca sie walczyc bo i tak wszystko ma

2

@Culer9002 Nie stać ich na niego

1

@MesQueUnClub96 Boli cie Petros Tsitsipas?

0

@mekston Na obecny moment to bym wolał zdecydowanie pojedynek z Novakiem dla Carlosa niz ze Zverevem.Sasza ma to doswiadczenie olimpijskie i wie jak to sie wygrywa.Do tego jego ulubiona nawierzchnia+swietna forma w tym sezonie na ziemi.Jeszcze jak trafi mu się dzien z podaniem to będzie ciężko.

0

@mekston Bardziej obawiam sie Zvereva niz Sinnera na mączce

0

@mekston Dla mnie Sasza to top3 faworyt całych igrzysk.Pewniak do pólfinalu a moze finału.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?