Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Novak dzisiaj przegrał 5 razy swoje podanie czyli tyle ile przez cały turniej.Nie chce nic sugerowac :_:
2
@barcelonaLM Wimbledon więcej przyjemnosci sprawił.Gdybym nie wiedzial ze to final euro to bym powiedzial sparing letni.
0
@norbi77 Messi nawet nie jest najlepszy na Copa to gdzie by dostał ZP.Moze bedzie w top5.
3
Może on z ławki za Morate na atak? @mekston @barcelonaLM
0
Do nędzy Anglików się przwyczailem ale Hiszpania dzisiaj troche się snuje po tym boisku.Troche za duzo tych wrzutek.
1
Mecz jakościowo dosyć przeciętny.Sytuacji bramkowych praktycznie żadnych nie było.Taki letni meczyk.
0
@Azazel_Pazuzu Ale ten gol powoduje ze oni dzis tu grają
0
Watkins za Kejna w drugiej to pewniaczek
3
@mekston Anglia to raczej czeka na kontry i na przeblysk kogos z przodu
4
To by było bardzo ciekawe. @mekston @barcelonaLM
4
Stefanos pogratulował @FcPortoFan1999
0
Klasyk wygrany set miec na ręku ze Słowenią a i tak ostatecznie przegrany
6
@Sulimo Yamal jest takim koksem że tylko urazy moga go zatrzymać.Talent nie z tej ziemi.
0
Olek Śliwka w tym sezonie jest strasznie zardzewiały...to nie jest ten Olek z 2023.Widac w nim flustracje bo nie wychodzi.
8
Iga Światek pogratulowała.
1
@mekston Tiafoe i Humbert zaskoczyli mega pozytywnie
1
@barcelonaLM Carlos troche turnieji odpuścil w tym roku i to takich co mógłby robic finały
2
@mekston Ciekawe za rok jak mu pójdzie.Taki 3x Wimbledon w wieku 22 lat by było wybitnie ale raczej focus będzie przedewszystkim na AUS open.
0
@michaleu Moze cos zajrze ale to tak jednym okiem
5
@michaleu Tenis i siatkówke
7
No kariera jest perfekcyjna.Wzorowo prowadzony zawodnik.
8
Nie ma znaku życia od 21 minut od @MesQueUnClub96
1
@barcelonaLM Jak się podniósł mentalnie po tym gemie
4
Zobaczymy jak odpowie reprezentacja
2
Champion 2024 Wimbledon Mr Carlos Alcaraz
0
Jak tego nie wykorzysta to ja juz nie wiem co ma zrobić.Dwa podania.
0
@mekston Teraz zagrał topowego gema a wczesniej...
0
I trzeba było tak zagrać w poprzednim...tenis jest piękny i okrutny
1
Jeszcze przy tym 40;30 to naprawde była łatwa piłka i taki out
1
Nie wierze...on przegrał tego gema wtf