Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Lucyfffer Alcaraz to Hiszpan a swiat kocha Hiszpanów
0
@MesQueUnClub96 Po drugiej stronie nie ma jaśka to i ciężej sie gra dodi co
2
50 cent x Trump
0
@mekston A nie wiem ale jesli tak to dziwne tzn wydaje mi sie ze na trawie lepiej zdecydowanie zaczynac
1
@mekston Znowu przegral w papier,kamien i nozyce
0
Ale że Novak tylko łamany 5 razy był w tym turnieju to niezła statystyka.Mimo ze rywale sredni to jednak robi wrazenie
0
@MesQueUnClub96 Nie moze tak Novak serwowac jesli mysli o zwyciestwie.Tu musza być podania które mu dadza punkt a nie gemy po 15 minut
3
Return Carlosa na tym turnieju to inny poziom.Ciężko sobie wyobrazić zawodnika który jest tak mierny na swoim serwisie i traci go 19 razy XD w turnieju a i tak wygrywa mecze.Fenomen pod pewnym względem.
1
@AmigoBlancos Tylko Bellingham i Vinicius się liczą w ZP za 2024.
10
Erling ładuje mane na nowy sezon.Wiking po raz 3x z rzędu królem strzelców Premier League? @mekston @MesQueUnClub96
2
@MesQueUnClub96 Lech Sidior i Karol Stopa to goat duo tenisa
1
@Xaviball Leon nie gra w tym turnieju bo ma drobny uraz
22
Declan nie ma hejterów.Niezwykle szanowany i lubiany zawodnik.
0
@TheNekro94 Czekam na wejscie Bołądzia
1
Oby na igrzyskach był medal.Jesli teraz nie zdobędziemy medalu w siatkówce na IO to mam wrażenie będzie już to siedziec na zawsze.Nie będziemy juz nigdy mieć lepszej kadry ale jakoś mam wrażenie że trafi się trduny przeciwnik w ćwiercfinale i będą nogi z waty i granie do Leona i Kurka cały mecz.
27
Dokładnie.
0
@Alex1995 Niestety raczej nie obejrze tego meczu ale mam nadzieje ze tak będzie
1
Uff wybrnął
1
@barcelonaLM Rafa na Rg nie wyglądał tak zle.Pech ze na Zvereva ktory zagrał świetny turniej.
1
@fart Upchnął go po swojemu
3
Zły Bór
https://x.com/tostyzmasleem/status/1811859082657300757
3
@Sulimo No Lubelskie dyskoteka
11
@TheNekro94 Gratulacje.Jestem dosyc mloda osoba jeszcze ale sama myśl o swoim dziecku ekscytuje chociaz jeszcze nie teraz.Moze kiedys.
0
@mekston 3;0 dla ktoregos z nich tzn Novak albo Carlos wejdą w swój prime w tym meczu
0
@mekston Ale tez nie zdziwi mnie 3;0
0
@mekston Serb jednak tez nie blyszczy na swoim podaniu.Ciezko przewidziec ten mecz bo Novak nie grał z rywalem na tym poziomie a z drugiej strony Carlos juz ma troche tego turnieju w nogach
2
Długa wypowiedz Meda ale chyba opisuje w punkt Carlosa.
3
Zgadzam się.Alcaraz to wzór zawodnika dla kazdego młodego.Swoją droga najlepszy 21 latek w historii tenisa? @mekston @barcelonaLM
3
Wracam sobie ze sklepu i widze Novak 3:0 z Musettim.Z całym szacunkiem do Włocha ale od Carlosa tez by dostał przejazd 3:0.Duzo szczęscia miał Włoch w losowaniu bo z tych lepszych grał tylko z Fritzem a reszta to mimo wszystko przeciętni zawodnicy.
4
@MesQueUnClub96 Stop