6

@Lucyfffer Alcaraz to Hiszpan a swiat kocha Hiszpanów

0

@MesQueUnClub96 Po drugiej stronie nie ma jaśka to i ciężej sie gra dodi co

2

50 cent x Trump


0

@mekston A nie wiem ale jesli tak to dziwne tzn wydaje mi sie ze na trawie lepiej zdecydowanie zaczynac

1

@mekston Znowu przegral w papier,kamien i nozyce

0

Ale że Novak tylko łamany 5 razy był w tym turnieju to niezła statystyka.Mimo ze rywale sredni to jednak robi wrazenie

0

@MesQueUnClub96 Nie moze tak Novak serwowac jesli mysli o zwyciestwie.Tu musza być podania które mu dadza punkt a nie gemy po 15 minut

3

Return Carlosa na tym turnieju to inny poziom.Ciężko sobie wyobrazić zawodnika który jest tak mierny na swoim serwisie i traci go 19 razy XD w turnieju a i tak wygrywa mecze.Fenomen pod pewnym względem.

1

@AmigoBlancos Tylko Bellingham i Vinicius się liczą w ZP za 2024.

10

Erling ładuje mane na nowy sezon.Wiking po raz 3x z rzędu królem strzelców Premier League? @mekston @MesQueUnClub96


2

@MesQueUnClub96 Lech Sidior i Karol Stopa to goat duo tenisa

1

@Xaviball Leon nie gra w tym turnieju bo ma drobny uraz

22

Declan nie ma hejterów.Niezwykle szanowany i lubiany zawodnik.

0

@TheNekro94 Czekam na wejscie Bołądzia

1

Oby na igrzyskach był medal.Jesli teraz nie zdobędziemy medalu w siatkówce na IO to mam wrażenie będzie już to siedziec na zawsze.Nie będziemy juz nigdy mieć lepszej kadry ale jakoś mam wrażenie że trafi się trduny przeciwnik w ćwiercfinale i będą nogi z waty i granie do Leona i Kurka cały mecz.

27

Dokładnie.


0

@Alex1995 Niestety raczej nie obejrze tego meczu ale mam nadzieje ze tak będzie

1

Uff wybrnął


1

@barcelonaLM Rafa na Rg nie wyglądał tak zle.Pech ze na Zvereva ktory zagrał świetny turniej.

1

@fart Upchnął go po swojemu

3

@Sulimo No Lubelskie dyskoteka

11

@TheNekro94 Gratulacje.Jestem dosyc mloda osoba jeszcze ale sama myśl o swoim dziecku ekscytuje chociaz jeszcze nie teraz.Moze kiedys.

0

@mekston 3;0 dla ktoregos z nich tzn Novak albo Carlos wejdą w swój prime w tym meczu

0

@mekston Ale tez nie zdziwi mnie 3;0

0

@mekston Serb jednak tez nie blyszczy na swoim podaniu.Ciezko przewidziec ten mecz bo Novak nie grał z rywalem na tym poziomie a z drugiej strony Carlos juz ma troche tego turnieju w nogach

2

Długa wypowiedz Meda ale chyba opisuje w punkt Carlosa.


3

Zgadzam się.Alcaraz to wzór zawodnika dla kazdego młodego.Swoją droga najlepszy 21 latek w historii tenisa? @mekston @barcelonaLM


3

Wracam sobie ze sklepu i widze Novak 3:0 z Musettim.Z całym szacunkiem do Włocha ale od Carlosa tez by dostał przejazd 3:0.Duzo szczęscia miał Włoch w losowaniu bo z tych lepszych grał tylko z Fritzem a reszta to mimo wszystko przeciętni zawodnicy.

4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?