Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lordzi Jak zobaczył Messiego to Carlos mało się nie posikał na żywo.Mysle ze on jest normalnym kibicem a nie jakimś hala dzieciakiem.
0
@mekston Byl mlodszy zawodnik od Carlosa ktory zrobil back to back na wimbledonie?
6
@Faro Wydaje mi się ze na ten moment Vinicius,Mbappe>Yamal i Nico i to nieważne w jakiej konfiguracji
0
2x podwójny i ani razu 1 serwis nie wpadł XD
2
@macio_944 Byla wczoraj burza 5 minutowa i se poszla i znowu 432432 stopni
1
@MesQueUnClub96 Ale czemu ma nie oznaczać xd.Przeciez to jest jego wybór co robi na tej stronie
1
@mekston Jesli będzie serwował na w miare przyzowitym poziomie to narzuci swoje granie i Med bedzie miec problemy.Nie mozna liczyc ze Carlos będzie wykrecal 30 40% 1 serwisem w kazdym secie xd
0
@takisobiektos Jesli Alcaraz zacznie lepiej serwować to powinien przejac ten mecz
0
Mistrz wimbledonu tanio skóry nie sprzeda,przełamanie i świetny start w drugim secie.
1
Start Memoriału
1
Tiebreak marzeń Carlosa xd
1
@mekston Jak on wygra tego seta to bedzie jeden z najdziwniejszych wygranych setow jakie widzialem xd
2
Pierwszy serwis Carlosa w tym secie na poziomie 30%...xd
1
@mekston Oby lepiej serwował
1
Carlos lepiej gra na returnie niz na swoim podaniu na trawie.Z jednej strony dobrze ale z drugiej fatalnie.
1
@MesQueUnClub96 Juz nawet nie chodzi o to ale serwisy Carlosa nie dają mu zadnej przewagi
1
Jakby Carlos miał serwis na poziomie Zvereva albo Hurkacza jesli chodzi o moc..marzenie.
1
@mekston Słabe te 1 podanie o ile wgl nim trafia
0
Grac skróty na Alcaraza xd
1
@mekston Bardzo skillowy gemik
1
Ciekawi mnie procent przegranych setów Alcaraza z tymi lepszymi rywalami.Mam wrażenie że on praktycznie z kazdym przegrywa 1 seta XD.
1
Alcaraz wooooow
1
Strasznie Carlos jest slaby w wygrywanie ''papier,kamien nozyce''
1
@Kapitan hawk Ile ogolnie straciles i zarobiles na takich typach
0
@AFA Pewnie ktos z rambli to napisał
6
Dobrze ze w City praktycznie nietykalny.Musiałby sam chcieć odejsc.
8
@Arden Rodri chyba nawet nie ma instagrama
1
@Kessie Christian Bale legenda
2
@JimMorrisonFCB Ciekawy napewno zawodnik
1
@AFA Z Darwinem zawsze był ten problem.On potrzebuje x sytuacji zeby strzelic bramke.W Premier League był zawodnikiem który miał najwięsze xgoals a ponad polowa nie wpadla z tego