Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@macio_944 Musze tutaj wspomniec o drabince.Duzo szczęscia mieli w tym roku.W fazie pucharowej Ekwador i Kanada i masz finał a taki Urugwaj Brazylie i Kolumbie
1
@Comentateiro Alvarez to taki Pele z mlodosci
5
@PatrychoO Na początku myslalem ze to fejk ale faktycznie takie cos bylo.Chyba bylem po picie ze tego nie widzialem XD
1
@FcPortoFan1999 No nie wiem w czym miała by być cięższa.Gorzej bronią niz Anglicy.Mają gorszych piłkarzy niz Anglicy.W ataku tak naprawde grają jednym człowiekiem o nazwisku Gakpo.Nie widze tu atutów.
5
@blakkudium Fajnie ze bierze na klate ta porazke a nie wymowki
2
@Faro Holandia nie ma tak dobrych zawodników jak Anglia.Jesli ktoś bedzie miec dzien z ofensywnych zawodników Anglii to samo sie to moze rzostrzygnąc.A w Holandii kto?Tylko Gakpo.
1
@Faro Anglia bedzie trudniejsza dla Hiszpanii.
0
@Benz Belli spoko przewrotka ale tu bardziej liczy się waga tego gola bo o pozostanie w turnieju.Guller i Yamal bramy marzen.
3
@Popitek12 Popitku nie rób tego
2
@MOLESTA Mbappe,Ronaldo i de Bruyne względem oczekiwań
0
@arasz1819 Nie mow ze typowales ich w finale Araszu,nie uwierze oj nie
2
Hiszpania pokonała Włochów,Chorwacje,Niemców,Francuzów i byc może Anglie/Holandie w finale.Na papierze mega rywale i taki przejazd.Zaskoczyli wszystkich.
17
Jest i Cristiano na Euro xd
5
@macio_944 Chociaz oddac trzeba Niemcom ze grali dobry futbol.Zasługiwali na więcej ale taka drabinka.Mnie Niemcy pozytywnie zaskoczyli.
0
@mekston Chociaz Anglia sprawi mysle wiecej problem bo ma klasowych grajków mimo wszystko
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Barcasub A jednak nie
63
Co to za fota XDD
0
@mekston Tez tak sądze
3
Jesli Anglia odpadnie to chyba jednak Vinicius najbliżej ZP.Z Hiszpanii czy Holandii nie widzę zwycięscy zlotej pilki,moze max podium.Jude i Mbappe wtedy bez wygranego turnieju. @mekston
10
Hiszpania
5
Ależ dzień dla hiszpańskiego sportu.Carlos w półfinale wimbledonu,Hiszpania w finale Euro.Hiszpański sport znowu górą.
@mekston @barcelonaLM @agaFCB
1
@PatrychoO A tu jest mecz o brąz?
21
Yamal zrobił to czego nie zrobil Bartra z Bejlem
2
Mbappe totalnie bez formy.Takie coś to on ładuje po długim a tu taki babol
0
Ciekawe czy dzisiaj Dembele trafi chociaz raz dosrodkowaniem
3
@barcelonaLM To jest ten błysk geniuszu
14
Mozna to ogladac bez końca.Szok.
4
@mekston Duzo zalezy od wyników Barcelony
2
Ja bym nie winił aż tak Kounde.Czuaemni dał się zrobić jak junior.