2

Tak zepsuć ten comeback

1

Brawo Doncic XD

0

Co ten Joel xd


0

@czółkovsky Ciekawe co z nim będzie w next sezonie

0

@BartqRKO Jest to rozczarowanie mimo wszystko.Gratulacje dla Celtów ale nie ma tutaj ognia.Takie czekanie na wyrok.

1

Bardzo ciężko tak sie gra w koszykówke.


0

@Bartula Luka jest zmęczony i odpuszcza.Przeciez on dzisiaj nawet nie moze pokryc rezerwowych Bostonu.

6

Trochę podsumowanie tej serii


1

Chyba nawet zawodnicy Mavs nie wierzą ze cos z tego moze być.Mam wrazenie ze skończy się tak jak wszyscy obstawiali przed meczem.

0

Soczyste trójki Tatuma i Dallas ma problem.Sredniawy ten mecz Mavs.

1

@fart Jrue to marka.Od dawna sprawdzony na najwyższym poziomie

0

Kyrie w koncu jest Kyriem a Doncic jest chyba najgorszym obroncą w tej serii XD

1

@fart Znak firmowy

0

Brown jak z dzieciakiem teraz sobie poradził z Kleberem

0

Jesli to prawda to Dallas ma duza szanse na powrót.Brak KP w tych finałach bedzie duzym bólem.


1

Boston bez KP


1

@fart Tatum to nie szef Curry.Szkoda marnować jego atletyzmu na trójki.

5

Igrzyska jednak to jest prestiż nawet w tenisie.Szlemy mimo wszystko kwestia indywidualna a igrzyska jednak dla całego kraju.


2

@barcelonaLM Młody Rafa był giga koksem.Atletycznie to był wyższy poziom niz Carlitos który tez jest genetycznym freakiem.

4

Ciekawy jaki kurs był na wygraną mape G2.Kilka dni temu na zwycięstwo w całym meczu chyba 8.50 na G2.


0

@kuz sh1ro przygnieciony presją Tazminatora

1

@mekston A nie zapowiadał się bo Carlos się nie pojawił w 1 secie ale te 5-setówki to jest jego mocna strona

1

@mekston Lob taki ze Novak nawet nie startował

6

@MesQueUnClub96 Skoro juz jestesmy przy Wimbledonie


0

@Barcasub Szkoda ze akurat Spirit bo z innymi moze by udalo sie cos nawet z Tazem

0

@takisobiektos Ciekawe czy Celtowie dzis wypuszczą potężnego Łotysza

0

A zaraz Wiktor Taz jako gracz G2 w starciu ze Spirit.Szkoda ze akurat za m0nesego ale i tak fajnie ze legenda polskiego csa znowu na serwerze.

1

@Xaviball Tak jest

1

G3 Boston vs Dallas dzis w nocy o 2:30 naszego czasu.Transmisja w c+ dla chętnych.


3

@takisobiektos Dodiego muszą chyba lubić bo jego trolling jest tak wyczuwalny ze jest x paragrafów żeby go zamknąć a i tak nikt z tym nic nie robi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?