Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 Bruno musi grac za 2 bo granie z Ronaldo wiadomo
0
@Emhyr Fernandes nie wykorzystuje koloru skóry dla własnych korzysci.Kłoci się z sędziami jak x piłkarzy.
0
@Emhyr Bruno to koks.Dla mnie najlepszy pilkarz obecnie grający w Portugalii.Lider.
2
Bernardo na ławce... @Popitek12
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1800581987708907588
1
KD na twitterze zawsze złoto
1
@Rust_Cohle Piękny nasz orlik na rycerskiej w Lublinie.Wiele dobrych meczów się tam zagrało.
1
@mekston W koncu fan Ronaldo
https://pbs.twimg.com/media/FXdiaWFXEAEoZ4i.jpg:large
1
@Popitek12 Hubert Hurkacz
6
Ładnie odkopałeś @Popitek12
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8452196#comment-14508408
2
Hiszpańska dynastia.
0
@MesQueUnClub96 No ogólnie jaki jest największy w Polsce
3
@Popitek12 GOATEM nie ale najbardziej atrakcyjnie grającym zawodnikiem w tourze tak
0
@mekston Mamy jakis fajny kort w Polsce?
2
@mekston Z Hubertem Hurkaczem o ATP Wrocław 2000
0
@MesQueUnClub96 Licze na to bo chciałbym zobaczyc wiecej meczy niz 4
0
@MesQueUnClub96 A Boston wygrywa tytuł za kilka dni
0
@zadafcb Zawsze bawią te kontrakty na 500lat a po roku i tak out
1
@JimMorrisonFCB Nie wiem czy w Barcelonie.On nie jest wstanie zagrac kilku meczy z rzędu na dobrym poziomie
4
Sterling jeszcze jakąs kariere zrobił bo w City był ważnym zawodnikiem ale Felix i Martial tragedia.Przebłyski i brak regularności.
15
Messi namaścił Carlosa. @mekston
6
Tenis poszedł tak do przodu ze ta fizyczność gra pierwszoplanową role na korcie.Szczególnie na mączce idzie to odczuć.Swoją drogą Carlos chyba raz w karierze przegrał tylko 5-setówke.
1
@BartqRKO @fart Paradoksalnie to największe szanse z Bostonem to mieliby nie Dallas czy Wolves a Joker z Serbii i Denver.
1
@fart Przygniata go ta seria.Moze za bardzo chce a moze po prostu ta presja jest zbyt duza.Musi dac wszystko co ma w G3 bo bez niego Boston pewnie gładko
3
Uwielbiam go jako koszykarza ale ciężko tak rywalizowac.Kyrie który nie trafia nawet jednej trójki w dwóch meczach...ciężary.
3
@BartqRKO Mecz o wszystko teraz w Dallas.Przy 3:0 tylko chyba jakis cud mógłby to odwrócic.
1
@BartqRKO Niby tak ale może ta obrona by więcej zdziałała chociaz mam wrazenie ze w Dallas kuleje atak a nie obrona.
1
@fart Może ta obrona i fizyczność Wolves by bardziej zaszkodziła Celtom.Dallas i tak zrobilo duzo w tym sezonie.Przed sezonem to typowalem ich na 7-8 miejsce i lota w 1-2 rundzie.
1
@fart Swoją drogą ciekawe jakby wilki wypadły w tej serii ale to takie tylko gdybanko nocne
1
@BartqRKO Jesli Kyrie nie zagra meczu na 30pkt to nie ma szans jak tego ugrać.Nikt poza Luką tego nie wykręci.
7
Jak grać takiego szefa to w finałach NBA.Piękny Jrue.