Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@97ketrab Kiedys bym powiedzial ze @MesQueUnClub96 a dzisiaj tez bym tak powiedział
4
Kto by pomyślał ze 19-letni Kobbie Mainoo będzie pewniakiem na wyjazd na Euro a Rashford obejrzy turniej w tv.Ciezkie decyzje przed Anglikiem a dla niego najlepiej by bylo by zmienic srodowisko i odejsc do innej ligi.
1
@Luciano99 Zrób z niego mężczyzne
1
@Arden Najbardziej to Antony ale z drugiej strony też Harry Maguire jest niedoceniany
2
Młodzi przejmują tą lige.Hali,Ant,SGA,Doncic,Tatum i pewnie zaraz Wemby a moze Banchero.
1
@abram3k Oczywiście że się otarł.
5
Jedna z najdziwniejszych decyzji sportowych jakie widziałem w ostatnim czasie w futbolu.Świetna forma i takie coś. @AFA
4
Ryan Garcia XD
0
Chyba jedna z najlepszych akcji Anta w karierze.Nie wiem czy to nie są kroki przypadkiem ale i tak wyglada top.
1
@barcelonaLM Typowi Hiszpanie i Portugol
1
Biedni fani Lakers.
1
@Gaz Bo Ferran to spoko chłop ale gdzie on do Barcelony.Valencia to jest jego miejsce albo Girona w porywach jak Ferran złapie forme.
2
@AlphaNumeric Jesli Pepula tyle będzie żył to jest szansa
0
@Gaz Troche jak Ferran Torres u Xaviego,jemu tez nic nie przeszkadza
1
@Lionel_Messi10 Bardziej trzymam kciuki za Lisandro Martineza dla którego los jest okrutny bo non stop łapie kontuzje i to ciężkie a to znakomity obrońca.
1
@Lionel_Messi10 Takich zawodników zawsze zabierasz na turniej.Z ławki przy złym wyniku może zrobić różnice.Szybki,niezły drybling i ochota grania 1vs1.
1
@Popitek12 Oczywiscie ze tak popitku
3
@Lionel_Messi10 Niech się uczy poważnego futbolu.Zanotował solidny sezon patrząc na wiek,lige i klub w którym gra.
1
@Popitek12 Guardiola łatwo bo siwy zacofany
3
@Popitek12 Luuk de Jong
0
@takisobiektos De Zerbi w Milanie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Zero zaskoczenia a miły akcent w postaci Podziemskiego
3
@barcelonaLM Tez jedno to wygrywac ale dwa to w jakim stylu.Rafa w prime zamieniał dobrych zawodników w przeciętnych na korcie.Nie wiem czy będzie zawodnik taki który idealnie się wklei w daną nawierzchnie.Uwielbiam Carlitosa ale on raczej będzie świetny na kazdej ale nie wybitny na jednej.Sinner na twardej ma potencjał ale to też zobaczymy za kilka lat.
3
@barcelonaLM Te 14 Garrosów wygląda potężnie na papierze.Nie wiem czy ktoś bedzie wstanie kiedykolwiek zrobic taki wynik na jakiejś nawierzchni.
3
@macio_944 Xavi zostanie a za rok Jurgen Klopp,tak wiem zesralem
3
@barcelonaLM Pewnie ze tak,Ant Man na kierownicy
4
Graj nam długo Jeremiaszu.
0
Az tak słaby jest? @AFA
6
Mocny statement Rodriego.