Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Koniec serii.Brunson z kontuzją juz nie wraca na parkiet.Smutny koniec play off dla NY.
1
Indiana najlepszą obronę gra w najwazniejszym meczu sezonu.Brawo.
0
@MesQueUnClub96 No znowu +12
1
@fart Tak aczkolwiek brakowało w tych po jakiegoś doswiadczonego weterana
0
@fart Albo powrót Hardena do OKC i w roli parobka dla SGA
0
@fart A moze powrót do OKC ale nie wiem czy go lubią tam
0
@fart PG do 76 w lato
0
Swoją drogą Indiana na 70% z gry i 70% zza łuku.Jak tak grac to tylko w game 7.
0
@MesQueUnClub96 To Denver jest pod presją a nie Minnesota w tym meczu
0
@fart Nie no Boston się przejedzie po nich ale coś tam powalczą
1
Zajechany jest Nowy York.Szkoda ich ale to granie 6-7 zawodnikami ich wykończyło.
2
@Comentateiro Mam nadzieje ze wilczki wynagordzą
1
Indiana w finałach NBA to by było zaskoczenie duze przed sezonem.Dobre ruchy,troche szczęscia i kto wie.
0
@derus Jest wybitnym trenerem i nie tylko puchary o tym świadczą.
13
@derus Klopp jest wybitnym trenerem
2
Robercik
4
Fajnie że wygrał sobie mastersa.Ciężka kontuzja i musiał długo wracać do dobrej formy.
1
@Popitek12 Zgadza się popitku ale na tle Mou wiekszosc trenerów wypada słabo
5
@NeroTFP1 Manchester to komfort pracy mimo wszystko
0
@Faro Moze szwagra Laporty
0
To już 5 lat Artety jako trener Arsenalu i wciąż bez mistrzostwa.Największym sukcesem Puchar Anglii z 19/20.Mimo wszystko to i tak najlepszy Arsenal od x lat.Mega progres.
1
Kolejny sukces Mouz i to 3:0 ze Spirit.Siuchy strong.
0
@MesQueUnClub96 Zobaczymy po dzisiejszej serii
1
@MesQueUnClub96 Dla mnie jesli Denver awansuje to będzie miec duzo łatwiejszą serie niz teraz mają.Z kolei jesli Wilki awansują to Dallas będą miec wieksze szanse niz z Denver.
1
@MesQueUnClub96 Nie widze argumentów na korzyśc Dallas poza Luką.Dallas nie broni tak dobrze jak Wolves i nie mają takiej fizyczności jak wilki.
1
@MesQueUnClub96 Przeciez Dallas ma szanse tylko z Wolves dodi,Denver ich zgniecie
3
Ale siadło soczyście.
1
@MesQueUnClub96 Dodi znowu nawołujesz kolejną bramke dla City
1
@macio_944 Niestety ale tylko dwa zostały w tym sezonie to zawsze pozytyw
1
Zawsze takie bramki robią wrażenie.