3

Koniec serii.Brunson z kontuzją juz nie wraca na parkiet.Smutny koniec play off dla NY.


1

Indiana najlepszą obronę gra w najwazniejszym meczu sezonu.Brawo.

0

@MesQueUnClub96 No znowu +12

1

@fart Tak aczkolwiek brakowało w tych po jakiegoś doswiadczonego weterana

0

@fart Albo powrót Hardena do OKC i w roli parobka dla SGA

0

@fart A moze powrót do OKC ale nie wiem czy go lubią tam

0

@fart PG do 76 w lato

0

Swoją drogą Indiana na 70% z gry i 70% zza łuku.Jak tak grac to tylko w game 7.

0

@MesQueUnClub96 To Denver jest pod presją a nie Minnesota w tym meczu

0

@fart Nie no Boston się przejedzie po nich ale coś tam powalczą

1

Zajechany jest Nowy York.Szkoda ich ale to granie 6-7 zawodnikami ich wykończyło.

2

@Comentateiro Mam nadzieje ze wilczki wynagordzą

1

Indiana w finałach NBA to by było zaskoczenie duze przed sezonem.Dobre ruchy,troche szczęscia i kto wie.

0

@derus Jest wybitnym trenerem i nie tylko puchary o tym świadczą.

13

@derus Klopp jest wybitnym trenerem

2

Robercik


4

Fajnie że wygrał sobie mastersa.Ciężka kontuzja i musiał długo wracać do dobrej formy.


1

@Popitek12 Zgadza się popitku ale na tle Mou wiekszosc trenerów wypada słabo

5

@NeroTFP1 Manchester to komfort pracy mimo wszystko

0

@Faro Moze szwagra Laporty

0

To już 5 lat Artety jako trener Arsenalu i wciąż bez mistrzostwa.Największym sukcesem Puchar Anglii z 19/20.Mimo wszystko to i tak najlepszy Arsenal od x lat.Mega progres.

1

Kolejny sukces Mouz i to 3:0 ze Spirit.Siuchy strong.


0

@MesQueUnClub96 Zobaczymy po dzisiejszej serii

1

@MesQueUnClub96 Dla mnie jesli Denver awansuje to będzie miec duzo łatwiejszą serie niz teraz mają.Z kolei jesli Wilki awansują to Dallas będą miec wieksze szanse niz z Denver.

1

@MesQueUnClub96 Nie widze argumentów na korzyśc Dallas poza Luką.Dallas nie broni tak dobrze jak Wolves i nie mają takiej fizyczności jak wilki.

1

@MesQueUnClub96 Przeciez Dallas ma szanse tylko z Wolves dodi,Denver ich zgniecie

3

Ale siadło soczyście.


1

@MesQueUnClub96 Dodi znowu nawołujesz kolejną bramke dla City

1

@macio_944 Niestety ale tylko dwa zostały w tym sezonie to zawsze pozytyw

1

Zawsze takie bramki robią wrażenie.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?