0

@BORO_12 Kadra United na dzisiejszy mecz jest mierna

0

Crystal Palace juz 5:0 z AV a Eze z dubletem i asystą.Bedzie soczysty transfer w lato za 100 baniak.

0

@MesQueUnClub96 I tak mieli farta ze trafili tą jedną tzn bramka cudna ale oni nie istnieją w tym meczu

0

De Zerbi juz przegrywa nawet z United

0

@AlphaNumeric Nie ma takiego czegoś w futbolu obecnym.Wszyscy mają pieniądze ale umieć je wydać to co innego.

1

Swoją droga ile już Rodri strzelił takich bramek w ważnych meczach.Zdecydowanie clutch player.

1

@MesQueUnClub96 Chokeros chce zyskać pozytwne emocje przed RG

4

Tsitsipas chyba długo nie wytrzymał bez Pauli
https://x.com/LavanyaVocalNEW/status/1792016425252466725

3

Jak on tego nie trafil to tylko wiking wie
https://x.com/ErlingNoContext/status/1792217863060672684

2

@macio_944 Mieli pecha trochę z Realem tzn mieli ten mecz w swoich nogach.Rudy miał sete taką którą 9/10 na strzela w brameczke.Taki futbol.

1

Wiara w wilków do końca play off.

0

@takisobiektos A bo Saszka dzisiaj gra

1

@budel17 Napewno wiedza jaki wynik jest w Manchesterze i jest jak jest

1

Smutna koncówka Arsenalu xd

1

@NeroTFP1 Oby była i w Lublinie

2

City w kwietniu i w maju same zwycięstwa w lidze.Łącznie 9 zwycięstw z rzędu (z dzisiejszym meczem).No ciężko się rywalizuje z takim potworem.

24

Naprawde ktoś się łudził ze WHU moze coś zrobić City xd.Przeciez to ich jeden z ulubionych rywali do bicia w Premier League.Jeszcze do tego u siebie.

6

Ta statystyka jest totalnie z kosmosu.W sumie nie wiem czy ktoś jest nawet blisko.


2

To teraz tylko awans Minnesoty i Nowego Yorku i będzie superancko.

3

Dallas w finale konferencji zachodniej.Ma czego żałować OKC bo mieli ten mecz na rękach.

1

Ale popsuł ten mecz SGA tym faulem...masakra.

0

@MesQueUnClub96 On i tak w tej serii dał zbyt duzo jak na siebie

1

PJa co się obudził w tej kwarcie,kto wie czy nie na wage zwyciestwa te trójeczki

0

@MesQueUnClub96 Wątpie,OKC w clutch nie jest zbyt dobre bo oprócz SGA to same młodziaki bez doswiadczenia

0

@MesQueUnClub96 Kyrie bawi się w asystenta w tej serii,malo rzutow oddaje

0

Oby seria przeniosła się do Oklahomy.Dobry mecz OKC dzisiaj.

2

@macio_944 Jak odpalam koszykówke w nocy czuje to odprężenie i satysfakcje + lubie ten klimat amerykański.Futbol oglądam ale no nie kładzie mnie to na kolana.Do tego ten XaviBall.Jeszcze tenis jest super gdy są te wielkie turnieje.

2

@macio_944 Koszykówka i tenis mi wynagradzaja futbol

2

Cristiano nie przewiduje mistrzostwa dla Arsenalu


1

Co ten sędzia z Kanady na dragach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?