Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 Kadra United na dzisiejszy mecz jest mierna
0
Crystal Palace juz 5:0 z AV a Eze z dubletem i asystą.Bedzie soczysty transfer w lato za 100 baniak.
0
@MesQueUnClub96 I tak mieli farta ze trafili tą jedną tzn bramka cudna ale oni nie istnieją w tym meczu
0
De Zerbi juz przegrywa nawet z United
0
@AlphaNumeric Nie ma takiego czegoś w futbolu obecnym.Wszyscy mają pieniądze ale umieć je wydać to co innego.
1
Swoją droga ile już Rodri strzelił takich bramek w ważnych meczach.Zdecydowanie clutch player.
1
@MesQueUnClub96 Chokeros chce zyskać pozytwne emocje przed RG
4
Tsitsipas chyba długo nie wytrzymał bez Pauli
https://x.com/LavanyaVocalNEW/status/1792016425252466725
3
Jak on tego nie trafil to tylko wiking wie
https://x.com/ErlingNoContext/status/1792217863060672684
2
@macio_944 Mieli pecha trochę z Realem tzn mieli ten mecz w swoich nogach.Rudy miał sete taką którą 9/10 na strzela w brameczke.Taki futbol.
1
Wiara w wilków do końca play off.
0
@takisobiektos A bo Saszka dzisiaj gra
1
@budel17 Napewno wiedza jaki wynik jest w Manchesterze i jest jak jest
1
Smutna koncówka Arsenalu xd
1
@NeroTFP1 Oby była i w Lublinie
2
City w kwietniu i w maju same zwycięstwa w lidze.Łącznie 9 zwycięstw z rzędu (z dzisiejszym meczem).No ciężko się rywalizuje z takim potworem.
24
Naprawde ktoś się łudził ze WHU moze coś zrobić City xd.Przeciez to ich jeden z ulubionych rywali do bicia w Premier League.Jeszcze do tego u siebie.
6
Ta statystyka jest totalnie z kosmosu.W sumie nie wiem czy ktoś jest nawet blisko.
2
To teraz tylko awans Minnesoty i Nowego Yorku i będzie superancko.
3
Dallas w finale konferencji zachodniej.Ma czego żałować OKC bo mieli ten mecz na rękach.
1
Ale popsuł ten mecz SGA tym faulem...masakra.
0
@MesQueUnClub96 On i tak w tej serii dał zbyt duzo jak na siebie
1
PJa co się obudził w tej kwarcie,kto wie czy nie na wage zwyciestwa te trójeczki
0
@MesQueUnClub96 Wątpie,OKC w clutch nie jest zbyt dobre bo oprócz SGA to same młodziaki bez doswiadczenia
0
@MesQueUnClub96 Kyrie bawi się w asystenta w tej serii,malo rzutow oddaje
0
Oby seria przeniosła się do Oklahomy.Dobry mecz OKC dzisiaj.
2
@macio_944 Jak odpalam koszykówke w nocy czuje to odprężenie i satysfakcje + lubie ten klimat amerykański.Futbol oglądam ale no nie kładzie mnie to na kolana.Do tego ten XaviBall.Jeszcze tenis jest super gdy są te wielkie turnieje.
2
@macio_944 Koszykówka i tenis mi wynagradzaja futbol
2
Cristiano nie przewiduje mistrzostwa dla Arsenalu
1
Co ten sędzia z Kanady na dragach