Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Trae tez super opcja
1
Donovan Mitchell w Spurs.Ja wierze.
3
Loteria+ mecz NY z Indianą już dzisiaj po 21.
0
@Barcanajlepszyteam Nie robili by mu takiego pozegnania w Madrycie.Juz wiele razy dawał w tym roku sygnały ze to będzie koniec.Moze nie wprost ale idzie się domyslić
1
@Bernard777 Bo to jest słabiutki mecz Arsenalu
3
@AFA Szczerze to nie wygladaja na zespol ktory chce wygrac mistrza
0
@Sysia11 On w tym roku kończy kariere
0
@JanneAhonen Nie ma szans by wygrali zarówno z Arsenalem jak i Newcastle mając tyle kontuzji i ich forme xD
0
@Striker Im tylko puchar Anglii da puchary europejskie
1
Dallas flopperzy @MesQueUnClub96?
1
@budel17 Siuhyy too strong
0
@MesQueUnClub96 Na więcej pewnie nie starczy czasu znając Hubercika
0
Jak to jest że na każdym turnieju w tym roku na mączce Hubert gdy podejmuje zawodnika z top20 to zawsze odpada i konczy przygode ale jest bardzo dobry w pojedynkach z zawodnikami z top50+.O co chodzi @MesQueUnClub96?
2
@MesQueUnClub96 Chyba najlepsza decyzja z twojej strony
1
@MesQueUnClub96 Tamte Milwaukee nie było czymś wyjątkowym dodi,na luzie by ich pyknęli
0
Kursik na Legie ponad 3.20.Ładnie ktoś mógł wyciągnąć pitos.
1
@takisobiektos I ja wtedy mówie tak..76 wygrywają i wygrywają mistrzostwo z GSW
0
@MesQueUnClub96 Rzuć coś jeszcze
0
@MesQueUnClub96 Oczywiscie jesli zdrowi będą
0
@barcelonaLM RG wygra Carlitos/Sinner.Tak będzie.
11
Najbardziej ikoniczny rzut wolny w historii tej dyscypliny.
0
@abram3k Jak Varane,Shaw,Lisandro,Lindelof i Maguire mają kontuzje to kto ma wyjsc?xd
4
@Faro Nico bo nie ma skrzydlowych
2
@takisobiektos Dla Casemiro juz tylko Arabia
1
Ah ta Polska scena rapowa i beef łajta i Białasa
0
Alez Goncalo Feio ma pecha w Legii.Najpierw absurdalna czerwona kartka w poprzednim meczu a teraz to.Cieżko tak rywalizować.
0
@PatrykBarca Kontuzji ponad 10 ale i tak tam juz jest po sezonie
1
Novak widze stabilna forma w tym roku
2
Cieżkie życie Donovana w Clevland.Bez wsparcia nie jest w stanie rywalizowac z Celtami.
1
@mekston Jest kilka niedociągnięć