0

@takisobiektos Trae tez super opcja

1

Donovan Mitchell w Spurs.Ja wierze.


3

Loteria+ mecz NY z Indianą już dzisiaj po 21.


0

@Barcanajlepszyteam Nie robili by mu takiego pozegnania w Madrycie.Juz wiele razy dawał w tym roku sygnały ze to będzie koniec.Moze nie wprost ale idzie się domyslić

1

@Bernard777 Bo to jest słabiutki mecz Arsenalu

3

@AFA Szczerze to nie wygladaja na zespol ktory chce wygrac mistrza

0

@Sysia11 On w tym roku kończy kariere

0

@JanneAhonen Nie ma szans by wygrali zarówno z Arsenalem jak i Newcastle mając tyle kontuzji i ich forme xD

0

@Striker Im tylko puchar Anglii da puchary europejskie

1

Dallas flopperzy @MesQueUnClub96?


1

@budel17 Siuhyy too strong

0

@MesQueUnClub96 Na więcej pewnie nie starczy czasu znając Hubercika

0

Jak to jest że na każdym turnieju w tym roku na mączce Hubert gdy podejmuje zawodnika z top20 to zawsze odpada i konczy przygode ale jest bardzo dobry w pojedynkach z zawodnikami z top50+.O co chodzi @MesQueUnClub96?

2

@MesQueUnClub96 Chyba najlepsza decyzja z twojej strony

1

@MesQueUnClub96 Tamte Milwaukee nie było czymś wyjątkowym dodi,na luzie by ich pyknęli

0

Kursik na Legie ponad 3.20.Ładnie ktoś mógł wyciągnąć pitos.

1

@takisobiektos I ja wtedy mówie tak..76 wygrywają i wygrywają mistrzostwo z GSW

0

@MesQueUnClub96 Rzuć coś jeszcze

0

@MesQueUnClub96 Oczywiscie jesli zdrowi będą

0

@barcelonaLM RG wygra Carlitos/Sinner.Tak będzie.

11

Najbardziej ikoniczny rzut wolny w historii tej dyscypliny.


0

@abram3k Jak Varane,Shaw,Lisandro,Lindelof i Maguire mają kontuzje to kto ma wyjsc?xd

4

@Faro Nico bo nie ma skrzydlowych

2

@takisobiektos Dla Casemiro juz tylko Arabia

1

Ah ta Polska scena rapowa i beef łajta i Białasa


0

Alez Goncalo Feio ma pecha w Legii.Najpierw absurdalna czerwona kartka w poprzednim meczu a teraz to.Cieżko tak rywalizować.

0

@PatrykBarca Kontuzji ponad 10 ale i tak tam juz jest po sezonie

1

Novak widze stabilna forma w tym roku

2

Cieżkie życie Donovana w Clevland.Bez wsparcia nie jest w stanie rywalizowac z Celtami.


1

@mekston Jest kilka niedociągnięć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?