Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Danny Gaucho Od kiedy wygrałeś ZP odbiło ci totalnie łysy
2
@Danny Gaucho Odwiedzilem twój profil bo w sumie dawno tego nie robilem a tu jakaś stronka.No no Gaucho.A pamiętam jak kiedyś stawiałeś pierwsze kroki na la bambie a tu takie coś.
0
@MesQueUnClub96 Fajny wynik tzn zrobi to większe emocje w next grach
7
Noo panowie aż tak dostać u siebie od Cavs xd @fart @BartqRKO @takisobiektos @zadafcb @Comentateiro
2
Spoko ruchhttps://x.com/TheEuropeanLad/status/1788636906839748632
0
@Bulbulator Jesli Niemcy wygrają Euro a Real LM to pewnie Toni Kroos
5
@A4ron Nie bo LM>LE
6
Tak jak mówilem Xabi w Realu to bedzie koniec futbolu
2
@Popitek12 Bernardo jest zajęty graniem w Premier League
1
@Comentateiro Xavi i Xabi bezrobotni w grudniu
3
1ga przywitała Rzym
0
Najłatwiejsze rozwiązanie ale zawodnicy Phoenix po prostu byli słabi w tych play offach a po drugie skoro mistrzowie NBA sobie nie radza z Minnesotą to Suns byli bez podejscia.
1
@Korsain To fejk podobno,Borussia dostanie 5mln
0
@Barcanajlepszyteam Ten Nadal?Absolutnie mimo że go uwielbiam.Zobacz na jego podanie.Tam nie ma mocy.Do tego trudniejsze piłki odpuszcza.
0
@Aragorn33 Moim zdaniem to jest szukanie czegoś czego nie ma.Kto jak kto ale ekipa Szymona jest jedną z najlepszych na świecie.Nieprzypadkowo sędziuja najwazniejsze mecze.
0
@arasz1819 A Xavi kwalifikuje się do tego oka?
1
@mekston Pokazał że można osiagnąć perfekcje w sporcie indywidualnym
2
@Aragorn33 A to że masz kosmetyczkie Realu to znaczy że im kibicujesz lub sympatyzujesz?A moze po prostu mu sie podoba albo odpowiada jego potrzebom xd
1
@Colon GOAT nawierzchni ziemnej na wieki wieków
1
@Aragorn33 Myslisz ze to jest z wczoraj?
13
@Aragorn33 Jak dla mnie to on może nawet miec torebke Legii Warszawa,dajcie spokój XD
1
@WiernyKibic111 Ale Messi juz nie chciał po PSG grać w Europie z tego co pisali
3
Na pierwszy rzut oka Foden ale po długim namyśle jednak Palmer
2
@MesQueUnClub96 Jesli Rafa wygra to beczka z Huberta
1
@Stinger_ Rodrygo pewnie do sprzedania
1
@HighestInTheRoom Mam jego kilka kawałków które słucham ale wyżej cenie takiego Lil Baby'ego
7
@Rl9k1nG Z delikatnymi tak
0
@MesQueUnClub96 Czy jesli Hubert sobie nie poradzi to bedzie mozna nazwac to kompromitacją?
3
Reakcje Ronaldo po niektorych zagraniach to najlepsze co moglo się przydarzyć pilce noznej.
2
@Popitek12 Predykcje na ten mecz?