Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Pytanie co dalej z projektem.Mbappe odejdzie do Realu,gwiazd w PSG juz nie ma i chyba bedzie mozna powoli zawijac interes @mekston
5
Jak PSG miało Neymara to zawsze była jego wina.Potem przerzuciło się to na Messiego i w końcu został sam Mbappe i teraz na niego przeszedł hejt.W sumie nie dziwie się Messiemu że szybko się zawinął z PSG bo presja musi być niebywała w tym klubie.
3
@MesQueUnClub96 Ale wygrał mundial i jest vice mistrzem swiata
1
@TR3YWAY Przeciez tu trener nie mógł nic wiecej zrobić xd
6
To jest jeden z nielicznich meczów gdzie trener nie ponosi żadnej winy.Przeciez tyle sytuacji co miało PSG to powinni im trójke wpakowac w drugiej połowie.Jakby PSG nie istniało to tak ale Luczo za nich nie strzeli bramek.Piłkarze zawiedli.
0
@mekston Vini ze ZP szybciej niz Mbappe,to by było ciekawe XD
0
@barcelonaLM Moim zdaniem jesli PSG potrafilo tak zdusic BVB to Real jeszcze bardziej to zrobi
2
@Mario96w Dopiero jak Real awansuje to ludzie sobie zdadza sprawe xd
5
@Lionel_Messi10 Nie no ten dwumecz to jest fart Borussi xd.Oni powinni dostac z 5 bramek
1
@Emhyr Vinicius jest swietnym pilkarzem ale gdzie mu do Mbappe
5
Mecz jak w fifie
0
@Messibestplayerintheworld To gorzej bo to oznacza ZP dla Viniego albo Jude;a xD
3
Jak ktos obstawił bramki PSG w tym meczu to chyba tylko lina została Xd
1
@mekston Takie mecze tez sie zdarzają,pechowo
1
Psg z xg 2.50 i 24 strzałów nie wyciąga żadnej bramki.Futbol bywa okrutny.
5
@MesQueUnClub96 xd
0
Swoją droga PSG z takiego dwumeczu może zakończyć bez bramki xd
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston A dzisiaj nie był juz jeden?
0
Psg 4-5 słupek w dwumeczu chyba xd
4
Gonzalo Ramos po meczu ze Szwajcarią się skonczył,factos
0
@MesQueUnClub96 Tuchel jest na wylocie,tam morale już opadły
0
@macio_944 A dla mnie Borussia to idealny rywal pod Real
1
@Comentateiro Nie da sie Xaviego wyrzucic
1
@PatrychoO Borussia wygrywająca z Realem..to nie ma prawa się udać
4
Swoją droga Hummels czyli najlepszy piłkarz w Borussi przy stałych fragmentach sobie stoi sam xd
0
@mekston Paryż dziś zapłonie jak odpadnie
0
No i cyk brama dla Borussi
0
No z tego musi byc 1:0.Chyba się zestresował
8
@Comentateiro Czy sie stoi czy się leży posada jako trener w Barcelonie się nalezy