4

Pytanie co dalej z projektem.Mbappe odejdzie do Realu,gwiazd w PSG juz nie ma i chyba bedzie mozna powoli zawijac interes @mekston

5

Jak PSG miało Neymara to zawsze była jego wina.Potem przerzuciło się to na Messiego i w końcu został sam Mbappe i teraz na niego przeszedł hejt.W sumie nie dziwie się Messiemu że szybko się zawinął z PSG bo presja musi być niebywała w tym klubie.

3

@MesQueUnClub96 Ale wygrał mundial i jest vice mistrzem swiata

1

@TR3YWAY Przeciez tu trener nie mógł nic wiecej zrobić xd

6

To jest jeden z nielicznich meczów gdzie trener nie ponosi żadnej winy.Przeciez tyle sytuacji co miało PSG to powinni im trójke wpakowac w drugiej połowie.Jakby PSG nie istniało to tak ale Luczo za nich nie strzeli bramek.Piłkarze zawiedli.

0

@mekston Vini ze ZP szybciej niz Mbappe,to by było ciekawe XD

0

@barcelonaLM Moim zdaniem jesli PSG potrafilo tak zdusic BVB to Real jeszcze bardziej to zrobi

2

@Mario96w Dopiero jak Real awansuje to ludzie sobie zdadza sprawe xd

5

@Lionel_Messi10 Nie no ten dwumecz to jest fart Borussi xd.Oni powinni dostac z 5 bramek

1

@Emhyr Vinicius jest swietnym pilkarzem ale gdzie mu do Mbappe

5

Mecz jak w fifie


0

@Messibestplayerintheworld To gorzej bo to oznacza ZP dla Viniego albo Jude;a xD

3

Jak ktos obstawił bramki PSG w tym meczu to chyba tylko lina została Xd

1

@mekston Takie mecze tez sie zdarzają,pechowo

1

Psg z xg 2.50 i 24 strzałów nie wyciąga żadnej bramki.Futbol bywa okrutny.

5

0

Swoją droga PSG z takiego dwumeczu może zakończyć bez bramki xd

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston A dzisiaj nie był juz jeden?

0

Psg 4-5 słupek w dwumeczu chyba xd

4

Gonzalo Ramos po meczu ze Szwajcarią się skonczył,factos

0

@MesQueUnClub96 Tuchel jest na wylocie,tam morale już opadły

0

@macio_944 A dla mnie Borussia to idealny rywal pod Real

1

@Comentateiro Nie da sie Xaviego wyrzucic

1

@PatrychoO Borussia wygrywająca z Realem..to nie ma prawa się udać

4

Swoją droga Hummels czyli najlepszy piłkarz w Borussi przy stałych fragmentach sobie stoi sam xd

0

@mekston Paryż dziś zapłonie jak odpadnie

0

No i cyk brama dla Borussi

0

No z tego musi byc 1:0.Chyba się zestresował

8

@Comentateiro Czy sie stoi czy się leży posada jako trener w Barcelonie się nalezy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?