Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston I tak za duzo tych minut było
3
Więcej bramek powinien dostać dzis Bayern.To nie był Bayern wielkiego Juppa Heynckes'a.
1
@MesQueUnClub96 80/20 dla Realu
8
Real był lepszy i zasłużenie awansował.Bayern w tej drugiej połowie słabiutki.Mało konkretów.
4
@Hawajczyk Chociaz Real był lepszy w tym meczu i zasluzenie awansował
0
@shinthps Dla Barcelony kazde zwyciestwo Realu jest demotywujące
1
Wszystko przez @MesQueUnClub96 .Tak dodi hajpowałes ten Bayern a jak przyszło co do czego to wiadomo out.
4
Mozna wierzyć w Borussie ale wiemy jak to się skończy.City powinno wyeliminować Real. @mekston @macio_944
0
@mekston Vini ze ZP albo Jude bo hype Anglik
1
Wszyscy graja a na koncu i tak wygrywa Real
0
Real ich zje w dogrywce,tylko cud moze uratować Bayern niestety
0
Tuchel nie będzie już trenerem Bayernu a z wygraną LM pewnie ładne oferty dostanie na stole.
2
@mekston Miał taką sete w 1 polowie ze ciezko bylo tego nie trafić
0
@mekston Mbappe tylko ojro może uratowac i tez w sumie nie wiem czy zwycięstwo da mu na 100% ZP
16
Dlatego żadna opinia negatywna na temat Varu nie powinna negowac tego ze jest on niezbędny w futbolu.
1
Przeciez to jest tak oczywisty faul ze az smiech sie klocic o to xd
2
Zartowalem z tym Sancho jednak
1
Borussia wygrywa LM i Jadon Sancho ze ZP.Ja wierze.
3
Kto pisał ze Davies jest bez formy
0
Naprawde Bayern nie ma nikogo lepszego od Kimmicha?Przeciez on dzisiaj za tyczke robi na tym po
0
@mekston Zero oporu niestety
0
Pilkarze Bayernu dzis z Viniciusa robią Ronaldinho
2
Kroos może już dziadek ale wciąż dyrygent
0
Rodrygo dziś troche taki impostor
2
@mekston Kimmich na obronie kiepski pomysł na brazola
0
Vini to dzis z Kimiśem sobie jezdzi ostro
1
@mekston Przedewszystkim ma profil ktory jest obecnie porządany w futbolu czyli szybki,dobry 1vs1 i solidne wykończenie
1
@Messibestplayerintheworld Bo Vinicus to świetny piłkarz i od dawna to wiadomo.Nawet gdy strzelał po trybunach to był swietny.
1
Piękna adrenalinka.
3
@Comentateiro Równy mecz i takiego można było się spodziewac