Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@HighestInTheRoom Ciężko mi winić po tym dwumeczu Lucho.Może troche słabsze pierwsze połowy ale znowu wykreowali tyle okazji ze powinni zamknąc ten dwumecz.
1
@mekston Kolo Muani trafia i ma pierwszą ZP.W futbolu decyduja detale ale tak zmieniać co chwile jest bez sensu.To fenomenalny piłkarz.
3
@Kamiloza91 To ludzie sobie wmówili że on musi byc na poziomie Messiego/Ronaldo
1
@Bulbulator W 2018 był najlepszym młodym zawodnikiem tego turnieju.W 2022 był najlepszym strzelcem tego turnieju.To są giga osiagniecia i pewnie bedzie najlepszym strzelcem w historii MŚ.
4
Dawno nie widzialem by jakis zespół przy takim xg miał 0 w dwumeczu.
2
@Peciak To jest gra emocji.Obecnie z Araujo robi się obrońce z ekstraklasy bo ma tragiczny okres.Mbappe średni dwumecz więc jest słaby.Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz jak to mówią.
0
@barcelonaLM Pewnie po transferze będzie grał jak Romeu
2
Ale w tych młodych latach to był terminator na korcie. @mekston @barcelonaLM
2
@MesQueUnClub_87 Wydaje mi sie ze w tej fazie pucharowej ma najwięcej wygranych pojedynków
0
@PatrykBarca Niewazne.Pokazał ze jest na poziomie półfinalu LM.
2
@mekston Sancho zasługuje,love Jadon
1
Super ze Sancho pokazał że wciąż moze grać w piłke na dobrym poziomie.Ludzie już chcieli go wyrzucać do śmietnika a ten wrócił w jakim stylu.Oby ta kariera jego jeszcze nabrała rozpędu.
0
@barcelonaLM Wątpie by był brany pod uwage grając w MLS
4
Pytanie co dalej z projektem.Mbappe odejdzie do Realu,gwiazd w PSG juz nie ma i chyba bedzie mozna powoli zawijac interes @mekston
5
Jak PSG miało Neymara to zawsze była jego wina.Potem przerzuciło się to na Messiego i w końcu został sam Mbappe i teraz na niego przeszedł hejt.W sumie nie dziwie się Messiemu że szybko się zawinął z PSG bo presja musi być niebywała w tym klubie.
3
@MesQueUnClub96 Ale wygrał mundial i jest vice mistrzem swiata
1
@TR3YWAY Przeciez tu trener nie mógł nic wiecej zrobić xd
6
To jest jeden z nielicznich meczów gdzie trener nie ponosi żadnej winy.Przeciez tyle sytuacji co miało PSG to powinni im trójke wpakowac w drugiej połowie.Jakby PSG nie istniało to tak ale Luczo za nich nie strzeli bramek.Piłkarze zawiedli.
0
@mekston Vini ze ZP szybciej niz Mbappe,to by było ciekawe XD
0
@barcelonaLM Moim zdaniem jesli PSG potrafilo tak zdusic BVB to Real jeszcze bardziej to zrobi
2
@Mario96w Dopiero jak Real awansuje to ludzie sobie zdadza sprawe xd
5
@Lionel_Messi10 Nie no ten dwumecz to jest fart Borussi xd.Oni powinni dostac z 5 bramek
1
@Emhyr Vinicius jest swietnym pilkarzem ale gdzie mu do Mbappe
5
Mecz jak w fifie
0
@Messibestplayerintheworld To gorzej bo to oznacza ZP dla Viniego albo Jude;a xD
3
Jak ktos obstawił bramki PSG w tym meczu to chyba tylko lina została Xd
1
@mekston Takie mecze tez sie zdarzają,pechowo
1
Psg z xg 2.50 i 24 strzałów nie wyciąga żadnej bramki.Futbol bywa okrutny.
5
@MesQueUnClub96 xd
0
Swoją droga PSG z takiego dwumeczu może zakończyć bez bramki xd