Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Arsenal na 15 meczy wygrał 1 na Old Trafford
0
@FcPortoFan1999 Jesli Arsenal straci pkt to koniec
1
@takisobiektos Zasłuzony MVP
1
Jutro mecz o mistrzostwo PL.Ciekawe czy Manchester wyjdzie przegrać a moze cos powalczą
0
@MesQueUnClub96 No gdy Rafa byl zdrowy to ciezko by dostal oklep xd
0
@Kamiloza91 A ja Xaviego w next sezonie
3
Hubert po raz pierwszy pokonuje Rafe w karierze.Ciężkie zycie Hiszpana na korcie i ciężkie decyzje przed nim
9
@Popitek12 Raczej zbyt duzej rywalizacji by nie bylo xd
1
@MesQueUnClub96 W jego wieku tez tak będziesz mieć dodi
2
@Khajio Miał kilka prób ale chyba zobaczył ze to bez sensu,do wolnych trzeba miec to coś
1
@Khajio Ciezko strzelac jak ich nie wykonujesz xd
2
@mekston Tak naprawde juz powinien odejsc z PSG z 2 lata temu
1
Jedna z najładniejszych trójek w tych play offach i to w jakim momencie
1
@Faro Najlepsza decyzja dla niego
1
@mekston Obstawiam ze igrzyska będą last tzn wątpie ze bedzie chcial grac na twardej
0
@adi7adi8 On tez tak mówił tzn jesli nie bedzie w stanie rywalizowac to zakonczy to i pewnie w tym roku odpusci
3
Ależ to musi być ciężkie kiedy wiesz ze nie możesz wykonać pewnych zagrań jak kiedyś.Każdy punkt musisz wywalczyć.
4
@MesQueUnClub96 On i tak ze gra to i tak sukces
0
@AlwaysBlaugrana Bardziej w niego niz w Fatiego
0
@barcelonaLM Del Potro szkoda najbardziej
2
@barcelonaLM Tylko ze po drugiej stronie nie bedzie Nadala a zawodnicy którzy grają na 100%
3
@MesQueUnClub96 Naprawdę mam się jarac ze Hubert pokonuje 38-letneigo Nadala dodi xd,to jest obowiązek
1
@MesQueUnClub96 Dobra dodi ty jestes specjalny xd
0
@Barcanajlepszyteam @MesQueUnClub96 Dla mnie w tym roku Sinner,Med i pozniej mozna dyskutowac
0
@MesQueUnClub96 Ale piszesz jakby wygrywał do 0 XD
0
@MesQueUnClub96 No i nie jest #1 w tym roku pod wzgledem sportowym.Szczerze nawet nie wiem czy jest #2
0
@MesQueUnClub96 Przeciez ledwo 1 wygrał xd
0
@Barcanajlepszyteam Tak naprawde Novak to z dobrymi rywalami w tym roku zbyt duzo dobrych meczy nie ma.Nawet nie wiem czy jakis turniej wygrał
0
@MesQueUnClub96 No w rankingu moze nie byc ale do Sinnera bez podejscia
1
@kigani Serb nie jest już nr 1