0

@FcPortoFan1999 Arsenal na 15 meczy wygrał 1 na Old Trafford

0

@FcPortoFan1999 Jesli Arsenal straci pkt to koniec

1

@takisobiektos Zasłuzony MVP

1

Jutro mecz o mistrzostwo PL.Ciekawe czy Manchester wyjdzie przegrać a moze cos powalczą

0

@MesQueUnClub96 No gdy Rafa byl zdrowy to ciezko by dostal oklep xd

0

@Kamiloza91 A ja Xaviego w next sezonie

3

Hubert po raz pierwszy pokonuje Rafe w karierze.Ciężkie zycie Hiszpana na korcie i ciężkie decyzje przed nim

9

@Popitek12 Raczej zbyt duzej rywalizacji by nie bylo xd

1

@MesQueUnClub96 W jego wieku tez tak będziesz mieć dodi

2

@Khajio Miał kilka prób ale chyba zobaczył ze to bez sensu,do wolnych trzeba miec to coś

1

@Khajio Ciezko strzelac jak ich nie wykonujesz xd

2

@mekston Tak naprawde juz powinien odejsc z PSG z 2 lata temu

1

Jedna z najładniejszych trójek w tych play offach i to w jakim momencie


1

@Faro Najlepsza decyzja dla niego

1

@mekston Obstawiam ze igrzyska będą last tzn wątpie ze bedzie chcial grac na twardej

0

@adi7adi8 On tez tak mówił tzn jesli nie bedzie w stanie rywalizowac to zakonczy to i pewnie w tym roku odpusci

3

Ależ to musi być ciężkie kiedy wiesz ze nie możesz wykonać pewnych zagrań jak kiedyś.Każdy punkt musisz wywalczyć.

4

@MesQueUnClub96 On i tak ze gra to i tak sukces

0

@AlwaysBlaugrana Bardziej w niego niz w Fatiego

0

@barcelonaLM Del Potro szkoda najbardziej

2

@barcelonaLM Tylko ze po drugiej stronie nie bedzie Nadala a zawodnicy którzy grają na 100%

3

@MesQueUnClub96 Naprawdę mam się jarac ze Hubert pokonuje 38-letneigo Nadala dodi xd,to jest obowiązek

1

@MesQueUnClub96 Dobra dodi ty jestes specjalny xd

0

@Barcanajlepszyteam @MesQueUnClub96 Dla mnie w tym roku Sinner,Med i pozniej mozna dyskutowac

0

@MesQueUnClub96 Ale piszesz jakby wygrywał do 0 XD

0

@MesQueUnClub96 No i nie jest #1 w tym roku pod wzgledem sportowym.Szczerze nawet nie wiem czy jest #2

0

@MesQueUnClub96 Przeciez ledwo 1 wygrał xd

0

@Barcanajlepszyteam Tak naprawde Novak to z dobrymi rywalami w tym roku zbyt duzo dobrych meczy nie ma.Nawet nie wiem czy jakis turniej wygrał

0

@MesQueUnClub96 No w rankingu moze nie byc ale do Sinnera bez podejscia

1

@kigani Serb nie jest już nr 1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?