Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 Dobrze wiemy że gdyby Theo był na miejscu Dumfriesa już dziś by miał zakończoną kariere
7
Do tej pory nie wiem czemu nie jest to nigdzie nagłaśniane.Skandal na tle rasistowskim.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Harden niczym słup
1
@budel17 No Kyrie chyba 16 pkt w tej kwarcie bo pierwszą zakończył na 0
1
No uratował ten mecz Kyrie.Topka kwarta i wynik juz nie taki straszny.
5
Kibice NY bezlitosni.
1
@czółkovsky Najlepszy zawodnik dzisiaj pod kazdym względem
1
@budel17 Kyrie jako jedyny wie co to rzut z dystansu w Dallas
1
@MesQueUnClub96 Szybko bedzie mozna isc na fortnajta
1
@Comentateiro Wiadomka ale odrabianie 20pkt w play offach bywa cięzarne
0
T@FcPortoFan1999 Taaaaak
3
Miazga od Paula Georga.
1
@MesQueUnClub96 Zaraz po meczu moze byc jak ich szybko zasypia
2
Leonard podpisał z LAC przedłuzenie o kolejne 3 lata za 150 baniek.Bardzo ryzykowny deal.Zdrowy to on juz nigdy nie będzie a liczyć na niego w play offach w ostatnich latach to cud.
0
@MesQueUnClub96 No to początek meczu wiec pewnie tak
0
@MesQueUnClub96 Cienkie Dallas więc ciężko nie byc lepszym dodi
1
@FcPortoFan1999 Embiida przymierzano jakiś czas temu do Nowego Yorku ale po tej serii napewno temat upadnie
2
Hart może nic nie trafiać ale czuje się jego obecność na parkiecie.Akceptuje swoją role i wypełnia ją wyśmienicie.
1
@Visca_barca Brak liderów jest zbyt widoczny
0
@Visca_barca Milwaukee bez szans bratku
0
@MesQueUnClub96 Jest wybitną jednostką w koszykówce więc choćby za to
5
Najwazniejszy mecz sezonu i grasz takie coś.Jest piękny.
1
W koncu Perugia na miare swojego potencjału.
1
@NeroTFP1 Ma ten błysk co mają najlepsi sportowcy.No dzisiaj na potrójnym bloku wbijał się w trzeci metr.
0
Jeden z najlepszych meczy Leona w ostatnich latach.Terminator totalny w ataku.
1
@BartqRKO Leonard juz emerytura china
2
@LjakRoberciik Mysle ze tak,to jedna z lepszych serii
0
@priest9999 Raphinhia nie odejdzie
0
@Emhyr Barcelona będzie potrzebowała troche siana w to lato i ktoś drogi musi odejsc.Tutaj jest tylko dwóch kandydatów realnych na sprzedaz