Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Nie taki ewidetny dodi ale out,szkoda tego pkt
0
@MesQueUnClub96 Chyba pełny stadion go paraliżuje troche
1
@Jarema2000 polsatsport3
2
Piękne przywitanie.
1
@MesQueUnClub96 I Vini jr
2
Madryciaki razem
2
@MesQueUnClub96 Wina Lewego
0
@mekston Wszystko przegrane w słabym stylu a mogł być tryplet gorszej kategorii z Ligą Europy
1
Kiepskie zakończenie kariery Kloppa w Liverpoolu się szykuje.
1
@Popitek12 Nie mówie nie popitku
3
@Popitek12 Hubert Hurkacz nawet jesli nie jest piłkarzem
2
Ta srednia punktów Anta w play offach robi wrażenie.Dodać do tego jego bardzo dobrą obrone i kreuje się jeden z najlepszych w lidze.
2
@Lionel_Messi10 Wiadomo ale sam fakt ze bedzie grac budzi ekscytacje
0
@FcPortoFan1999 Brooklyn byl lepsza druzyna niz Suns obecne
2
@MesQueUnClub96 Graja u siebie wiec szanse zawsze jakies sa
0
@FcPortoFan1999 Super teamy juz nie robią obecnie wrażenia bo dobrze poukladana drużyna zawsze wygra a w Phoenix obecnie te indywidualności sa gaszone przez obrone Wolves
6
Rafa Nadal o 16 z Alexem i odrazu dzien lepszy
0
@FcPortoFan1999 W ostatnich latach tylko raz w finale byli wiec raczej nie
1
Słabiutki ten mecz.Fatałne skuteczności i mało koszykówki.Moze Minnesota z Suns to wynagrodzą za chwile.
0
@BartqRKO Za bardzo bimbali w tej 4 kwarcie,Dallas sobie już to domknie
5
Ależ dzisiaj go energia roznosi.
3
Moze Dallas nie ma tych trójek zbyt dużo ale w waznych momentach padają.
1
@MesQueUnClub96 Odkuli się na troszke z 68 na 73.
1
W sumie Dallas jeszcze moze spieprzyc ten mecz a mieli wszystko
1
@MesQueUnClub96 Dzisiaj i tak jest swoja gorszą wersją wiec straty by nie było
2
@Pawci023x No wygrają serie z Orlando i na tym się zakończy raczej
2
@MesQueUnClub96 Zawodnikiem zawsze był srednim.Taki starter/zawodnik z ławki.Potrafi wszystko po trochu ale nic na wybitnym poziomie.
2
@MesQueUnClub96 Piękne wsady kiedyś robił na konkursach wsadów.
1
Niezły wjazd.
1
@MesQueUnClub96 Nie ma czasu odpoczywac,trzeba grac