1

@BartqRKO Chociaz 12 asyst troche to wybacza

1

@takisobiektos Indiana wezmie tą serie jak Giannis nie wróci szybko

1

@BartqRKO Sztywna ręka nawet gdy ma otwartą trójke

2

@takisobiektos Atak wygrywa mecze a obrona tytuły,tak to leciało chyba

0

@takisobiektos A PJ 2 faule w 3 minuty

1

@takisobiektos Ciekawe kto pierwszy wygra na obcym parkiecie,Indiana moze cyknie

2

Alez partidazo Jadena.


0

@takisobiektos Siakam ma rewelacyjną ta serie.Chyba w sumie nawet pasuje mu meczap na Milwaukee.

0

@takisobiektos Drugi mecz z rzędu gdzie jest moment ze Minnesota robi okrutny run na Suns i konczy mecz

0

@takisobiektos Chociaz jak mam byc szczery to największy progres zrobił Cam Thomas z Brooklynu xD

0

@takisobiektos Byłem za Maxim ale ciężki wybór.Cobe zrobił większy progres liczbowy ale Maxey stał się gwiazdą swojego zespołu obok Embiida.Nie jest łatwo zrobić ten krok do przodu czyli z bardzo dobrego gracza do all-stara.

1

@takisobiektos McDaniels jest giga kotem w obronie.Strasznie niedoceniany defensor a to elita gry 1vs1.Tak naprawde moze kryc kazdego.

1

@takisobiektos Czuje potencjał na urwanie meczu ale to Suns wiec nic nigdy nie wiadomo

4

King is back @MesQueUnClub96


2

@Hindus Ale oni nie kupują Declana za 120mln i innych zeby zdobywac tarcze

0

@Criss18Barca Niby tak ale on znów moze nic nie wygrac w tym sezonie

1

Piękny Josh Hart.Najlepszy role-player w lidze.


1

Redakcja serwisu w natarciu


1

@Matheu12 Za Fatiego nawet 15mln bedzie giga oferta

6

@patrykzmc2000 100mln i może iść

0

@MesQueUnClub96 Niech korzystają póki nie ma KL bo jesli LAC zrobią 2:0 a Leonard pewnie wróci na mecze w Dallas to raczej będzie pozamiatane

0

@takisobiektos Słabiutko wygląda.Czasami jakby nie mógł wykonać pewnych ruchów.Siakam na duzy+.Trochę przypomniał sie z najlepszych lat Toronto.

0

@takisobiektos Znieśli jajo w 1 meczu ale tez Dame był w formie.Wątpie zeby cyknął po raz drugi 35p w dwie kwarty.

2

Może dziś uda się komus przełamać passe zwycięstwa na wyjezdzie.Póki co kazdy zespół z przewagą parkietu jest na +.


1

@takisobiektos Swoją drogą fantastycznie dysponowany Davis oddaje w 4 kwarcie...1 rzut.

0

Zmadowany AD.


2

@takisobiektos Bardzo bolesna porażka gdy przegrywasz wygrany mecz.U Lakers podobnie w sumie.Ciekawostka ze wszyscy z przewagą parkietu wygrywają swoje mecze xD

0

@takisobiektos Oglądalem ten dzisiejszy mecz i szczerze 76 powinno to wziąć.Duzo szczęscia dla NY w koncówce gdzie Brunson oddał trójke i wpadła na mega farcie.Potem jeszcze ten przechwyt...współczuje Filadelfi.

1

@macio_944 Fortnite ze znajomymi o 3 w nocy w sobote

5

Oby był w stanie zagrać.Nic na siłe ale szkoda by było ominąć tak prestiżowy turniej.
@mekston @barcelonaLM @agaFCB


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?