Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BartqRKO Chociaz 12 asyst troche to wybacza
1
@takisobiektos Indiana wezmie tą serie jak Giannis nie wróci szybko
1
@BartqRKO Sztywna ręka nawet gdy ma otwartą trójke
2
@takisobiektos Atak wygrywa mecze a obrona tytuły,tak to leciało chyba
0
@takisobiektos A PJ 2 faule w 3 minuty
1
@takisobiektos Ciekawe kto pierwszy wygra na obcym parkiecie,Indiana moze cyknie
2
Alez partidazo Jadena.
0
@takisobiektos Siakam ma rewelacyjną ta serie.Chyba w sumie nawet pasuje mu meczap na Milwaukee.
0
@takisobiektos Drugi mecz z rzędu gdzie jest moment ze Minnesota robi okrutny run na Suns i konczy mecz
0
@takisobiektos Chociaz jak mam byc szczery to największy progres zrobił Cam Thomas z Brooklynu xD
0
@takisobiektos Byłem za Maxim ale ciężki wybór.Cobe zrobił większy progres liczbowy ale Maxey stał się gwiazdą swojego zespołu obok Embiida.Nie jest łatwo zrobić ten krok do przodu czyli z bardzo dobrego gracza do all-stara.
1
@takisobiektos McDaniels jest giga kotem w obronie.Strasznie niedoceniany defensor a to elita gry 1vs1.Tak naprawde moze kryc kazdego.
1
@takisobiektos Czuje potencjał na urwanie meczu ale to Suns wiec nic nigdy nie wiadomo
4
King is back @MesQueUnClub96
2
@Hindus Ale oni nie kupują Declana za 120mln i innych zeby zdobywac tarcze
0
@Criss18Barca Niby tak ale on znów moze nic nie wygrac w tym sezonie
1
Piękny Josh Hart.Najlepszy role-player w lidze.
1
Redakcja serwisu w natarciu
1
@Matheu12 Za Fatiego nawet 15mln bedzie giga oferta
6
@patrykzmc2000 100mln i może iść
0
@MesQueUnClub96 Niech korzystają póki nie ma KL bo jesli LAC zrobią 2:0 a Leonard pewnie wróci na mecze w Dallas to raczej będzie pozamiatane
0
@takisobiektos Słabiutko wygląda.Czasami jakby nie mógł wykonać pewnych ruchów.Siakam na duzy+.Trochę przypomniał sie z najlepszych lat Toronto.
0
@takisobiektos Znieśli jajo w 1 meczu ale tez Dame był w formie.Wątpie zeby cyknął po raz drugi 35p w dwie kwarty.
2
Może dziś uda się komus przełamać passe zwycięstwa na wyjezdzie.Póki co kazdy zespół z przewagą parkietu jest na +.
1
@takisobiektos Swoją drogą fantastycznie dysponowany Davis oddaje w 4 kwarcie...1 rzut.
0
Zmadowany AD.
2
@takisobiektos Bardzo bolesna porażka gdy przegrywasz wygrany mecz.U Lakers podobnie w sumie.Ciekawostka ze wszyscy z przewagą parkietu wygrywają swoje mecze xD
0
@takisobiektos Oglądalem ten dzisiejszy mecz i szczerze 76 powinno to wziąć.Duzo szczęscia dla NY w koncówce gdzie Brunson oddał trójke i wpadła na mega farcie.Potem jeszcze ten przechwyt...współczuje Filadelfi.
1
@macio_944 Fortnite ze znajomymi o 3 w nocy w sobote
5
Oby był w stanie zagrać.Nic na siłe ale szkoda by było ominąć tak prestiżowy turniej.
@mekston @barcelonaLM @agaFCB