Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brawo Naz.Super sezon zarówno pod katem ofensywnym jak i defensywnym.Szkoda kontuzji Malika Monka.
0
@Aragorn33 No ta wypowiedz Laporty to już wgl kompromitacja.Ciekawy sezon się zapowiada.
0
@Aragorn33 Tu się nic nie klei tzn chyba ze Laporta z Xavim tak postanowili wczesniej bo inaczej wyglada to koślawo.
0
@PatrykBarca Nie wiem po co uderzasz w Ten Haga jak temat jest o Xavim.Fakty są takie ze jedynym sposobem Xaviego na ratowanie sezonu Barcelony było ogłoszenie publiczne o odejsciu.Kiedy Barcelona już o nic nie gra można ogłosić ze jednak zostaje.Ja bym chciał więcej argumentowych sportowych na boisku niz emocjonalnych.
2
@MesQueUnClub_87 Gdyby Xavi nie był Xavim już dawno by go nie było w Barcelonie.
0
@Derean Wiesz czemu wyciągnął?Bo jego jedynym rozwiązaniem było powiedziec ze odchodzi by piłkarze mieli motywacje do grania.Ile razy mozna tak robić?Gdzie tu sens jakiegokolwiek trenowania?
25
@PatrykBarca To jest najgorsze.Oceniamy Xaviego pod pryzmat jego statusu.Gdyby zmienic mu na randomowe nazwisko to on konczy tutaj prace w polowie sezonu i nikt o nim nie pamięta.
11
W punkt.
0
@Hartge Zalezy ile starczy sił Fernandesowi
1
@mekston Juz widze te miny kibiców Arsenalu gdy United będzie z nimi gryzło trawe Xd
3
@mekston Piękna ta bramka z lewej nogi
4
Bruno Fernandes po raz drugi i mozna konczyć.Mecz o nic ale ktos strzelac musi.
3
@Comentateiro Trzymanie pilkarzy-trenerów ze względu na ich status zawsze zle się kończy.
1
@mekston Chyba ze Bellingham wejdzie do gry z wygranym Euro/LM
1
@Lionel_Messi10 Nie widze innych kandydatów.City miało swoją szanse i odpadli z Realem.Messi mimo wszystko bez klubu w Europie nie dostanie i zostaje tylko Bellingham ale zobaczymy.Moze Kane bo tez jest top piłkarzem.
3
Zasługuje w tym roku na ZP.Zdecydowanie obecnie najlepszy indywidualnie zawodnik.
0
@Herato No musi grac za Ronaldo
2
@budel17 A wszystko się zepsuło od meczu z United przegranym 4:3
0
@PatrykBarca Bruno mógłby z powodzeniem grać w lepszych klubach.Nie przypadkowo jest liderem tak mocnej repki jak Portugalia
0
@tristan87 @Herato Jednak te 10 goli i 10 asyst+ zrobił w tak słabym Manchesterze
1
Karnym nigdy Bruno nie pogardzi.
0
@Herato On powiedzial ze odchodzi wiec po co robic taką szopke?
0
@Lionel_Messi10 Zapewne to jeszcze wygrają ale czy to coś zmieni
0
@Lionel_Messi10 Ten wynik i tak nie ma znaczenia bo o nic w lidze juz nie walczą,tylko czekaja na puchar Anglii
4
Dla zdrowia Ten Haga moze lepiej jak odejdzie bo tu jest zawał co mecz
1
@blakkudium Piękny Garnacho
8
Największymi wygranymi zostania Xaviego pewnie będzie Real
2
@MesQueUnClub96 Novak nie gra zbyt dobrze w tym roku i tymbardziej na mączce są lepsi ale kto wie może się zepnie
1
@PatrychoO To jest tak bez sensu ale niech się bawią dalej.Najwyzej w trakcie sezonu Xavi powie ze odchodzi XD
9
Ulala @mekston