1

Brawo Naz.Super sezon zarówno pod katem ofensywnym jak i defensywnym.Szkoda kontuzji Malika Monka.


0

@Aragorn33 No ta wypowiedz Laporty to już wgl kompromitacja.Ciekawy sezon się zapowiada.

0

@Aragorn33 Tu się nic nie klei tzn chyba ze Laporta z Xavim tak postanowili wczesniej bo inaczej wyglada to koślawo.

0

@PatrykBarca Nie wiem po co uderzasz w Ten Haga jak temat jest o Xavim.Fakty są takie ze jedynym sposobem Xaviego na ratowanie sezonu Barcelony było ogłoszenie publiczne o odejsciu.Kiedy Barcelona już o nic nie gra można ogłosić ze jednak zostaje.Ja bym chciał więcej argumentowych sportowych na boisku niz emocjonalnych.

2

@MesQueUnClub_87 Gdyby Xavi nie był Xavim już dawno by go nie było w Barcelonie.

0

@Derean Wiesz czemu wyciągnął?Bo jego jedynym rozwiązaniem było powiedziec ze odchodzi by piłkarze mieli motywacje do grania.Ile razy mozna tak robić?Gdzie tu sens jakiegokolwiek trenowania?

25

@PatrykBarca To jest najgorsze.Oceniamy Xaviego pod pryzmat jego statusu.Gdyby zmienic mu na randomowe nazwisko to on konczy tutaj prace w polowie sezonu i nikt o nim nie pamięta.

11

W punkt.


0

@Hartge Zalezy ile starczy sił Fernandesowi

1

@mekston Juz widze te miny kibiców Arsenalu gdy United będzie z nimi gryzło trawe Xd

3

@mekston Piękna ta bramka z lewej nogi

4

Bruno Fernandes po raz drugi i mozna konczyć.Mecz o nic ale ktos strzelac musi.

3

@Comentateiro Trzymanie pilkarzy-trenerów ze względu na ich status zawsze zle się kończy.

1

@mekston Chyba ze Bellingham wejdzie do gry z wygranym Euro/LM

1

@Lionel_Messi10 Nie widze innych kandydatów.City miało swoją szanse i odpadli z Realem.Messi mimo wszystko bez klubu w Europie nie dostanie i zostaje tylko Bellingham ale zobaczymy.Moze Kane bo tez jest top piłkarzem.

3

Zasługuje w tym roku na ZP.Zdecydowanie obecnie najlepszy indywidualnie zawodnik.


0

@Herato No musi grac za Ronaldo

2

@budel17 A wszystko się zepsuło od meczu z United przegranym 4:3

0

@PatrykBarca Bruno mógłby z powodzeniem grać w lepszych klubach.Nie przypadkowo jest liderem tak mocnej repki jak Portugalia

0

@tristan87 @Herato Jednak te 10 goli i 10 asyst+ zrobił w tak słabym Manchesterze

1

Karnym nigdy Bruno nie pogardzi.

0

@Herato On powiedzial ze odchodzi wiec po co robic taką szopke?

0

@Lionel_Messi10 Zapewne to jeszcze wygrają ale czy to coś zmieni

0

@Lionel_Messi10 Ten wynik i tak nie ma znaczenia bo o nic w lidze juz nie walczą,tylko czekaja na puchar Anglii

4

Dla zdrowia Ten Haga moze lepiej jak odejdzie bo tu jest zawał co mecz


1

@blakkudium Piękny Garnacho

8

Największymi wygranymi zostania Xaviego pewnie będzie Real

2

@MesQueUnClub96 Novak nie gra zbyt dobrze w tym roku i tymbardziej na mączce są lepsi ale kto wie może się zepnie

1

@PatrychoO To jest tak bez sensu ale niech się bawią dalej.Najwyzej w trakcie sezonu Xavi powie ze odchodzi XD

9

Ulala @mekston


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?