Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bahama.
8
Kolejny raz zniósł jajo.
1
@zadafcb Widzialem to,brzydkie zachowanie
3
Pokazał dlaczego jest najbardziej dominującym zawodnikiem w lidze gdy ma zdrowie.No potwór. @BartqRKO @takisobiektos @fart
6
Szef.
0
@arasz1819 Moim zdaniem ograniczanie talentu Bellinghama tylko do dobijania to nonsens.To naprawde jest świetny piłkarz.
1
@Pawci023x Truth or Dare
1
@arasz1819 Pedri zrobił się trochę takim piłkarzem momentów.Błyśnie i znika.Pewnie wieczne urazy też nie pomagają od kilku lat.
0
@arasz1819 Mysle ze tak czy siak United będzie miec nowego trenera.Ten nowy wlasciciel chce postawić na cos swojego
1
@GeneralXavi To największy atut Bellinghama czyli jego gra wygląda jakby był weteranem a nie 20-latkiem.
0
@arasz1819 Frenkie out?
1
Ciekawa opinia. @fart
0
@arasz1819 Ta tarcza wspólnoty w Anglii ma bardzo mały prestiż.Czesto nawet tam nie graja najlepsze składy.Puchar Anglii zgoda.
0
@arasz1819 Wiesz Araszu jaki futbol bywa brutalny i moze się okazać ze Arteta przez 5 lat wygra tylko Puchar Anglii.
0
@barcelonaLM Pytanie co obecnie oznacza świetny sezon dla Barcy.Mistrz ligi+cos?
1
Raczej Arsenal nie wygra wszystkiego do końca a nawet jak wygra do City musi zgubic punkty.
7
Ależ to była fajna drużyna.Szkoda że tak krótko trwała.
0
Bez Giannisa Milwaukee tego nie wygra.
1
Leon wchodzi na zagrywke i 2 asy i cyk meczyk się kończy.Wybitna jednostka.
1
@JimMorrisonFCB Pewnie podobnie co teraz
5
Następny pojedynek powie czy Rafa jest gotowy na cokolwiek.
3
TAA chyba juz na wakacjach
0
@Afterlife Fioletowy
3
@MesQueUnClub96 Bo przegrali jeden mecz gdzie Miami rzuciło ponad 20 trójek na 50%?Na spokojnie dodi.
3
Ależ close było.
1
@PatrykBarca Kiedys wszystkie kluby z topu sie nim interesowały ale pozniej słuch o nim zaginął
1
Piękne slowa Cheta.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@zodiak_10 Szczerze każdy sezonowiec już po tylu kompromitacjach spakował walizke.Obecnie w Barcelonie już ich nie ma bo tu jest brak sukcesów z wyłączeniem 2023 i wygranej ligi.Sezonowcy byli gdy był Messi i Barcelona była na tronie.
5
Holy shit @fart @BartqRKO @takisobiektos