3

Bahama.


8

Kolejny raz zniósł jajo.

1

@zadafcb Widzialem to,brzydkie zachowanie

3

Pokazał dlaczego jest najbardziej dominującym zawodnikiem w lidze gdy ma zdrowie.No potwór. @BartqRKO @takisobiektos @fart


6

Szef.


0

@arasz1819 Moim zdaniem ograniczanie talentu Bellinghama tylko do dobijania to nonsens.To naprawde jest świetny piłkarz.

1

@Pawci023x Truth or Dare

1

@arasz1819 Pedri zrobił się trochę takim piłkarzem momentów.Błyśnie i znika.Pewnie wieczne urazy też nie pomagają od kilku lat.

0

@arasz1819 Mysle ze tak czy siak United będzie miec nowego trenera.Ten nowy wlasciciel chce postawić na cos swojego

1

@GeneralXavi To największy atut Bellinghama czyli jego gra wygląda jakby był weteranem a nie 20-latkiem.

0

@arasz1819 Frenkie out?

1

Ciekawa opinia. @fart


0

@arasz1819 Ta tarcza wspólnoty w Anglii ma bardzo mały prestiż.Czesto nawet tam nie graja najlepsze składy.Puchar Anglii zgoda.

0

@arasz1819 Wiesz Araszu jaki futbol bywa brutalny i moze się okazać ze Arteta przez 5 lat wygra tylko Puchar Anglii.

0

@barcelonaLM Pytanie co obecnie oznacza świetny sezon dla Barcy.Mistrz ligi+cos?

1

Raczej Arsenal nie wygra wszystkiego do końca a nawet jak wygra do City musi zgubic punkty.


7

Ależ to była fajna drużyna.Szkoda że tak krótko trwała.


0

Bez Giannisa Milwaukee tego nie wygra.


1

Leon wchodzi na zagrywke i 2 asy i cyk meczyk się kończy.Wybitna jednostka.

1

@JimMorrisonFCB Pewnie podobnie co teraz

5

Następny pojedynek powie czy Rafa jest gotowy na cokolwiek.


3

TAA chyba juz na wakacjach


0

@Afterlife Fioletowy

3

@MesQueUnClub96 Bo przegrali jeden mecz gdzie Miami rzuciło ponad 20 trójek na 50%?Na spokojnie dodi.

3

Ależ close było.


1

@PatrykBarca Kiedys wszystkie kluby z topu sie nim interesowały ale pozniej słuch o nim zaginął

1

Piękne slowa Cheta.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@zodiak_10 Szczerze każdy sezonowiec już po tylu kompromitacjach spakował walizke.Obecnie w Barcelonie już ich nie ma bo tu jest brak sukcesów z wyłączeniem 2023 i wygranej ligi.Sezonowcy byli gdy był Messi i Barcelona była na tronie.

5

Holy shit @fart @BartqRKO @takisobiektos


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?