Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 W ostatnich latach tylko raz w finale byli wiec raczej nie
1
Słabiutki ten mecz.Fatałne skuteczności i mało koszykówki.Moze Minnesota z Suns to wynagrodzą za chwile.
0
@BartqRKO Za bardzo bimbali w tej 4 kwarcie,Dallas sobie już to domknie
5
Ależ dzisiaj go energia roznosi.
3
Moze Dallas nie ma tych trójek zbyt dużo ale w waznych momentach padają.
1
@MesQueUnClub96 Odkuli się na troszke z 68 na 73.
1
W sumie Dallas jeszcze moze spieprzyc ten mecz a mieli wszystko
1
@MesQueUnClub96 Dzisiaj i tak jest swoja gorszą wersją wiec straty by nie było
2
@Pawci023x No wygrają serie z Orlando i na tym się zakończy raczej
2
@MesQueUnClub96 Zawodnikiem zawsze był srednim.Taki starter/zawodnik z ławki.Potrafi wszystko po trochu ale nic na wybitnym poziomie.
2
@MesQueUnClub96 Piękne wsady kiedyś robił na konkursach wsadów.
1
Niezły wjazd.
1
@MesQueUnClub96 Nie ma czasu odpoczywac,trzeba grac
1
Kazdy uraz Luki kończy tą serie tak naprawde
3
@MesQueUnClub96 Kolano się odezwało chyba
5
I cyk Hali na zwycięstwo.
5
Middleton znowu z trójką XD
2
@fart Rzut wolny Siakama... w koncówce
7
Ale trójka od Middletona wow
2
@fart Maja szczęscie ze Giannis nie moze grac
1
@Emhyr A i tak ludzie wyzywają Tomka w co drugim meczu że jest z Madrytu
0
@arasz1819 Camavinga to chyba twój ulubiony plejer z Realu co Araszu
6
No i super.
0
@Emhyr No Frenkie miał być kimś takim
0
@Mixtape Ale nie w Realu.Nie dadzą mu tam grać.
1
@Emhyr Mam złudną nadzieje ze w next sezonie będzie solidny defensywny pomocnik a przed nimi Gavi i Pedri w formie
2
@Emhyr Raczej Frenkie bo Bernardo to zawodnik do pierwszego składu na PS a tam niech Yamal się rozwija
2
@Radioactive9705 Z @MesQueUnClub96 obejrzałbym mecz Carlosa Alcaraza z Novakiem Djokoviciem z Wimbledonu poprzedniego roku i przy okazji zjadł obiad
5
Nikola Jokić katem Lakers.
1
@fart Nie widze jak Milwaukee pokonuje Indianie