Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Juz ma pierscien.Niech wygra ktoś kto tego nie ma np Ant Edwards
6
Erik Ten Hag znowu awansuje do finału pucharu Anglii i znowu dostanie od Guardioli.Okrutny los holenderskiego trenera.
0
Fajnie jakby zagrał.
46
@kigani A ona już teraz nie jest światową gwiazdą?
1
@macio_944 Beda oglądac na 2 ekranach NBA i klasyk i pewnie bardziej zerknał na NBA
3
Atmosfera wczoraj w Minnesocie nie zawiodła.W sumie nie ma co się dziwic bo takiej druzyny bardzo dawno nie mieli.
0
@MesQueUnClub96 Booker i Doncic do Waszyngtonu
0
@Popitek12 Doncic do Detroit
4
Fajne to musi być uczucie grać przeciwko swojemu idolowi i go ogrywac.
0
@MesQueUnClub96 Booker zostanie raczej na długie lata w Phoenix.Jest przywiązany do Suns.
1
Play offy
1
@MesQueUnClub96 Do Detroit
0
DLo chyba się wystrzelał w sezonie zasadniczym.Dzisiaj 6/18 z gry i 1/7 za trzy.Kiepsko.
0
@MesQueUnClub96 Jesli trzymasz kciuki za Dallas to chyba tez powinienes za Lakers dodi bo Denver robi Mavs w 5 albo 6
2
Dobrze widziec James'a w swietnej formie ale to i tak za mało na Denver.
0
@MesQueUnClub96 Najpierw niech przejda LAC
3
Ależ dziwny rzut.
1
@fart Brunson 8/26 z gry to duzo mowi
0
Josh Hart skradł tą koncówke :D
0
@MesQueUnClub96 To prawde był choke dziś,KD trzymał tylko wynik do pewnego czasu
1
@BartqRKO Josh Hart welcome
2
Zaskakująca dobra dyspozycja Lowrego.Wydawało się ze jest spranym weteranem a w tym meczu daje bardzo duzo od siebie i nawet sporo punktów dorzucił.
1
@MesQueUnClub96 O dodi wstales
1
@fart Tam jest duzo zadaniowców ale gdy przychodza close momenty to Embiid
1
@FCB24 Nie wiem czy jest pakiet który zaspokoi 76 za Embiida
2
Cały Embiid.
2
@Comentateiro Cała Minnesota zagrala tak jak na swój potencjał
4
Anthony Edwards
1
@FCB24 Licze ze Lakers sie postawią chociaz trochę i NYC z 76 tez mega seria
1
@Comentateiro Tez to nie jest tylko gracz ataku.On świetnie czuje się w obronie.Zreszta jest niesamowitym atleta.