6

Sprzedal ten mecz to Araujo.Na takim poziomie jego zachowanie konczy ten dwumecz.Niestety.

1

@Comfortable_ Dramat rwedqdfewre

0

@mekston I tak daleko zaszli

1

Jest po meczu nie ma co się oszukiwac

0

@macio_944 Chyba ze Ter Stegen prime

0

Atletico na 2:1 i cyk.

1

@macio_944 Borussia co rozgrywa partidazo

4

Dembele wgl nie strzela bramek w tym sezonie ale w dwumeczu z Barcą wiadomo xd


1

@GeneralXavi @patrix211 Chyba Fermina bym zaryzykował

4

@macio_944 Futbol bywa okrutny.Jedna decyzja niszczy wszystko.

4

Jak dla mnie Pedri odrazu out w drugiej polowie.Teraz to potrzeba biegaczy a z jego fizycznoscią to bedą go jechać okrutnie.

0

@mekston Cały Dembele.Nieprzewidwalnosc w pigułce.

10

@Faro Wszystkim.Do bani to było.

6

Nawet mógł go puscic bo on za daleko sobie ją wypuścił.
https://x.com/54c4d63cc4/status/1780318014497272202

1

@TheNekro94 Tymbardziej ze on nie był wychowankiem,takie zycie

0

@mekston Nauczyl sie grac

1

@PatrychoO Nie wierze ze przez 45min nie trafią nic

4

@macio_944 Powiedzmy sobie szczerze to graniczy z cudem ten awans

0

@TheNekro94 Juz nie xd

1

@betleyoneDEjong Po co jak to czerwo?

0

Mocny autobus się szykuje teraz xD

7

Ale czerwo wedlug przepisów zasłuzone niestety,Araujo moze przegrac ten dwumecz Barcelonie tą głupota.

4

Juz lepiej bylo go puscic

1

Marek co wyjął kyliana wowww

0

@MesQueUnClub96 No w koncu ty tu jestes

0

@MesQueUnClub96 Czemu tylko?Dla zdrowia trzeba czasem dodi

1

@VegetaPolska No smierc tego ziomka co świrował z Octavią chyba najbardziej pogrązyła serial.Jedna z najbardziej pozytywnych postaci a oni go wyrzucaja tak wczesno.

0

@pt9 A zerkne bo w sumie zadnego nie widzialem z nich,ja troche jestem laik serialowy.Duzo filmow ogladam a seriali az tak to nie.

0

@MesQueUnClub96 To sobie no wiesz co zresztą

0

@VegetaPolska No śmierc Bellamiego dla mnie totalnie z dvpy.Zreszta jako ze byl jednym z glownych aktorów to strasznie mało go było w last sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?