Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Donovan byłby łatwiejszy do sciagniecia bo w 2025 konczy mu sie kontrakt a Trae niestety do 2027
2
Mógłby do San Antonio.Tam jego braki w obronie i tak by pokrył Victor a zdrowy Trae w ataku zrobi robote.
0
@mekston No raczej RG nie dla hiszpańskiej ziemii.Byłbym zdziowiony gdyby Carlos a juz nie mówiąc o Rafie coś tu zdziałali.
2
@VegetaPolska No skoro gra tyle lat juz w Realu to chyba logiczne ze tak
0
@MesQueUnClub96 Hubert nie ma nic do zyskania w takim meczu bo jak przegra to bedzie to lekko upokarzające ze nie wygrał z Nadalem na jednej nodze a jak wygra no to cóz pokonał po prime Rafe xD
1
@takisobiektos Nie wiem czy mozemy od niego oczekiwać więcej.Gdyby był ciut bardziej zdrowszy to wiadomo kto by ten turniej wygrał.Niech próbuje łapac jakiś rytm i zobaczymy.
2
Moze jeszcze Carlitos się załapie na Madryt.Decyzja w nastepnych dniach. @mekston @barcelonaLM
4
Mbappe pewnie za kilka lat zawodnikiem który bedzie miec najwiecej bramek w historii w fazie pucharowej LM.Już te liczby są potężne.
5
Czasami bez asysty i gola mozna zagrac dobry mecz.Bellingham wczoraj dał z wątroby.
3
@P33ck +grają bez napastnika z topu
2
Droga przez męke.
6
76ers wygrywają z Miami więc zagrają w 1 rundzie z NYC. @BartqRKO @fart @takisobiektos
0
Jedyna szansa na powstrzymanie Realu jesli oni awansują do finału ma tylko PSG.Borussia to fajna drużyna ale skończy sie jak zawsze z fajnymi drużynami gdy Real z nimi gra.
1
@Sysia11 Marne pocieszenie xd
12
Futbol nie wybacza.KdB miał meczówke na nodze.
0
@QUNJ On to tak wchodził na chwile i schodzil,to taki trener menedzer orlikowy XD
0
@Who_you_mam Znaczy przeciwko sobie bo on miał swoją druzyne orlikową i grali z nami xd
6
@HighestInTheRoom To ziomek z mojego miasta.Nawet często gralismy na orliku.Ogólnie dobry świr z niego xd
1
@MesQueUnClub96 Spokojnie to nie grozi Hubertowi
1
@barcelonaLM @Comentateiro Jakie Bayern ma szanse z RM
3
@Popitek12 Opinia o Bernardo?
3
Jednak Ligue i Bundesliga to nie ligi farmerów
0
Mbappe vs Real w finale LM gdy ten ma do nich przejść.Kilka tygodni temu wydawało się to niemożliwe a teraz kto wie. @mekston
1
Haaland...gdzieś ty był w tym dwumeczu.Człowiek widmo.
3
Największy mem tego meczu
https://x.com/TransferSector/status/1780713693439041854
0
Jude jak weteran
1
Słaby strzał Luki
1
@mekston On nie ma wiedzy
0
@MesQueUnClub96 Mówilem ez
1
Kimmich i 1:0 Munsien.