1

@MesQueUnClub96 Donovan byłby łatwiejszy do sciagniecia bo w 2025 konczy mu sie kontrakt a Trae niestety do 2027

2

Mógłby do San Antonio.Tam jego braki w obronie i tak by pokrył Victor a zdrowy Trae w ataku zrobi robote.


0

@mekston No raczej RG nie dla hiszpańskiej ziemii.Byłbym zdziowiony gdyby Carlos a juz nie mówiąc o Rafie coś tu zdziałali.

2

@VegetaPolska No skoro gra tyle lat juz w Realu to chyba logiczne ze tak

0

@MesQueUnClub96 Hubert nie ma nic do zyskania w takim meczu bo jak przegra to bedzie to lekko upokarzające ze nie wygrał z Nadalem na jednej nodze a jak wygra no to cóz pokonał po prime Rafe xD

1

@takisobiektos Nie wiem czy mozemy od niego oczekiwać więcej.Gdyby był ciut bardziej zdrowszy to wiadomo kto by ten turniej wygrał.Niech próbuje łapac jakiś rytm i zobaczymy.

2

Moze jeszcze Carlitos się załapie na Madryt.Decyzja w nastepnych dniach. @mekston @barcelonaLM


4

Mbappe pewnie za kilka lat zawodnikiem który bedzie miec najwiecej bramek w historii w fazie pucharowej LM.Już te liczby są potężne.


5

Czasami bez asysty i gola mozna zagrac dobry mecz.Bellingham wczoraj dał z wątroby.


3

@P33ck +grają bez napastnika z topu

2

Droga przez męke.


6

76ers wygrywają z Miami więc zagrają w 1 rundzie z NYC. @BartqRKO @fart @takisobiektos


0

Jedyna szansa na powstrzymanie Realu jesli oni awansują do finału ma tylko PSG.Borussia to fajna drużyna ale skończy sie jak zawsze z fajnymi drużynami gdy Real z nimi gra.

1

@Sysia11 Marne pocieszenie xd

12

Futbol nie wybacza.KdB miał meczówke na nodze.


0

@QUNJ On to tak wchodził na chwile i schodzil,to taki trener menedzer orlikowy XD

0

@Who_you_mam Znaczy przeciwko sobie bo on miał swoją druzyne orlikową i grali z nami xd

6

@HighestInTheRoom To ziomek z mojego miasta.Nawet często gralismy na orliku.Ogólnie dobry świr z niego xd

1

@MesQueUnClub96 Spokojnie to nie grozi Hubertowi

1

@barcelonaLM @Comentateiro Jakie Bayern ma szanse z RM

3

@Popitek12 Opinia o Bernardo?

3

Jednak Ligue i Bundesliga to nie ligi farmerów

0

Mbappe vs Real w finale LM gdy ten ma do nich przejść.Kilka tygodni temu wydawało się to niemożliwe a teraz kto wie. @mekston

1

Haaland...gdzieś ty był w tym dwumeczu.Człowiek widmo.

3

0

Jude jak weteran

1

Słaby strzał Luki

1

@mekston On nie ma wiedzy

0

@MesQueUnClub96 Mówilem ez

1

Kimmich i 1:0 Munsien.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?