Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@LionelM95 Dziwne masz definicje kompromitacji.Kompromitacje to były z Romą czy Liverpoolem.Dzisiaj skompromitował się jeden zawodnik i połozył przy tym cały zespół.Szukanie winnych w jednostkach w sporcie drużynowym jakim jest futbol jest zawsze słabe ale fakty są takie ze Araujo wyrzucił Barcelone z LM poprzez swoją głupotę.
1
Ciężka decyzja.Lewego nie mógł zdjąć bo to jedyny napastnik i ktos musi stać w tym ataku.Rafa tez wydawał się nietykalnym do zdejmowania w tym dwumeczu.
2
@P33ck I to dosyć sporym chociaz Borussia lubi w niespodzianki.
0
Lakers awansowali do play off ale Zion terminator.
3
@zodiak_10 Czekał cały sezon na ten dwumecz
7
@barcelonaLM Nie.Finał LM to coś wyjątkowego.
0
@axegrinder @BIGCULES Dzięki panowie ^>^
2
Swoją droga okazuje się ze PSG w fazie pucharowej dostało Sociedad,Barcelone która wciąz odbudowuje się w Europie i Borussie Dortmund.Niezły fart. @mekston
38
Kompromitacja trenera
1
Prawda jest taka że to była szansa na coś wielkiego.W półfinale z całym szacunkiem ale Borussia to przeciwnik marzenie a w finale niech się dzieje wola nieba.Za rok to mozesz dostać na start jakiś Bayern czy City i odrazu będzie wypad.
19
Rafał z rigczem
10
@Pawel13sz Odkleiło go
1
@Kazragore Jak KDB nie grał 3 miesiace wiec za co ZP xd
5
Futbol w pigułce.
7
@MesQueUnClub96 To do lekarza jesli sport ma taki wpływ na ciebie XD
1
Coś w tym jest.Cancelo zawsze w tej obronie miał problemy.Czasami udawało się to maskować dobrym atakiem.
1
@MesQueUnClub96 Mbappe>Lewy
7
W sumie tak było.
1
Swoją drogą MVP tego meczu chyba powinien być Barcola.
1
Ależ Cancelo ma farta ze i tak głównym winnym jest Araujo.Najgorszy mecz Portugalczyka w tym sezonie.Tragedia.
0
@mekston Dobry dzisiaj mecz zagrał.Godny swojego statusu obecnie w piłce.
0
Kounde jaka asysta do Kyliana Xd
1
@mekston Chło pco mu podał XDD
1
Dembele sie smieje XDD
3
@mekston Drabinka marzeń
1
@macio_944 Z Cadizem mozna dostac czerwo ale no nie w LM
0
@mekston I Dortmund w pólfinale z szacunkiem do nich
4
Ale Frenkie kręci te kółka
0
@mekston Wielka szansa dla Kyliana na ZP
0
@PatrychoO Partidazo,ma szczescie ze i tak wszyscy beda mowic o Araujo