0

@Striker No pierwsze sezony mega sie zajaralem ale pozniej z szacunku do kolezanki obejrzalem reszte

2

The 100 spoko serialik ale jak większość seriali to jednak te ostatnie sezony odstają poziomem od reszty przynajmniej według mnie.W sumie mało jest takich seriali gdzie kazdy sezon trzyma równy i dobry poziom. (mozliwy spojler w komentarzu)

0

Był piękny kiedyś ale niestety czas odejść.


11

@FCB17 Obiektywnie Cristiano

1

@MesQueUnClub96 No ale wiesz jak Rafa gra a oczekujesz zeby tu chyba grał jak w swoim prime xd

4

@MesQueUnClub96 Ale czemu tak się emocjonujesz dodi jak on cie nie obchodzi xd

0

@MesQueUnClub96 No zabrzmiało to toksycznie dodi,myslalem ze jestes inny

2

@MesQueUnClub96 Czemu jestes taki toksyczny w stosunku do kobiet

1

Takich rywali samym skillem Rafa ogra ale na tych lepszych niestety bez fizyczności to będzie droga przez męke.

4

@barcelonaLM Gdyby tylko Rafix był zdrowy.Człowiek znów by pooglądał jego złomowanie rywali

0

@MesQueUnClub96 Niee,nie lubie ich koszykówki.Graj totalny syf oparty na Giannisie

0

@Visca_barca Chyba ze Dame strzeli 50-60pkt ale to sie nie dzieje w tym sezonie

3

Milwaukee bez Giannisa to moze byc zabawny w sumie zespół.Oby Indiana ich sprowadziła na ziemie.


1

@MesQueUnClub96 Mysle ze chciałby lepiej ale gra pewnie na tyle na ile ciało mu pozwala

1

@MesQueUnClub96 Co ty dodi oczekiwałes ze bedzie ładowac jak Hurkacz,to ze on jest na korcie to cud

0

Kadra USA na igrzyska.

2

@takisobiektos Na sts przed chwila sprawdzilem 1.95 Dallas,LAC 1.85 wiec dodi sam se chyba napisał

0

@MesQueUnClub96 Parkiet zweryfikuje dodi

1

@MesQueUnClub96 Z Leonardem 4:2 dla LAC

1

@MesQueUnClub96 Alcaraz ma 20 lat i on wciąz potrzebuje duzo grania.To nie jest weteran jak Novak

1

@MesQueUnClub96 Bez grania nawet Alcaraz nie bedzie faworytem na RG

3

Większośc zawodników pewnie by się poddała i dała sobie spokój.Niesamowite ze mając tyle siana i osiagnieć sportowych wciąż ma nadzieje ze uda mu się wrócic do grania.


0

@MesQueUnClub96 No to jest ostatnia szansa dla niego.Jesli teraz tego nie zrobi to Rafa Nadal pozostanie jedynym zawodnikiem z IO.Dodajmy ze ma równiez złoto w deblu.

0

@MesQueUnClub96 Novak póki co to ma mocno sredniawy sezon

0

Madryt chyba tez bedzie odpuszczony @mekston


1

Victor to chyba najbardziej ekscytujący rookie od czasów samego LeBrona.


0

@BartqRKO Chyba nie ma większego pewniaka do tej nagrody niz do innych

5

20 sezonów z rzędu w których James zdobywa powyzej 25 ppg.


1

@BartqRKO Obrońca sezonu 2024

0

@BartqRKO Maja tydzien na poprawienie tego.Ciekawy jestem tej serii bo troche presji jest na Wolves.Taki sezon jak sie skonczy na 1 rundzie to bedzie rozczarowanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?