Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Striker No pierwsze sezony mega sie zajaralem ale pozniej z szacunku do kolezanki obejrzalem reszte
2
The 100 spoko serialik ale jak większość seriali to jednak te ostatnie sezony odstają poziomem od reszty przynajmniej według mnie.W sumie mało jest takich seriali gdzie kazdy sezon trzyma równy i dobry poziom. (mozliwy spojler w komentarzu)
0
Był piękny kiedyś ale niestety czas odejść.
11
@FCB17 Obiektywnie Cristiano
1
@MesQueUnClub96 No ale wiesz jak Rafa gra a oczekujesz zeby tu chyba grał jak w swoim prime xd
4
@MesQueUnClub96 Ale czemu tak się emocjonujesz dodi jak on cie nie obchodzi xd
0
@MesQueUnClub96 No zabrzmiało to toksycznie dodi,myslalem ze jestes inny
2
@MesQueUnClub96 Czemu jestes taki toksyczny w stosunku do kobiet
1
Takich rywali samym skillem Rafa ogra ale na tych lepszych niestety bez fizyczności to będzie droga przez męke.
4
@barcelonaLM Gdyby tylko Rafix był zdrowy.Człowiek znów by pooglądał jego złomowanie rywali
0
@MesQueUnClub96 Niee,nie lubie ich koszykówki.Graj totalny syf oparty na Giannisie
0
@Visca_barca Chyba ze Dame strzeli 50-60pkt ale to sie nie dzieje w tym sezonie
3
Milwaukee bez Giannisa to moze byc zabawny w sumie zespół.Oby Indiana ich sprowadziła na ziemie.
1
@MesQueUnClub96 Mysle ze chciałby lepiej ale gra pewnie na tyle na ile ciało mu pozwala
1
@MesQueUnClub96 Co ty dodi oczekiwałes ze bedzie ładowac jak Hurkacz,to ze on jest na korcie to cud
0
Kadra USA na igrzyska.
2
@takisobiektos Na sts przed chwila sprawdzilem 1.95 Dallas,LAC 1.85 wiec dodi sam se chyba napisał
0
@MesQueUnClub96 Parkiet zweryfikuje dodi
1
@MesQueUnClub96 Z Leonardem 4:2 dla LAC
1
@MesQueUnClub96 Alcaraz ma 20 lat i on wciąz potrzebuje duzo grania.To nie jest weteran jak Novak
1
@MesQueUnClub96 Bez grania nawet Alcaraz nie bedzie faworytem na RG
3
Większośc zawodników pewnie by się poddała i dała sobie spokój.Niesamowite ze mając tyle siana i osiagnieć sportowych wciąż ma nadzieje ze uda mu się wrócic do grania.
0
@MesQueUnClub96 No to jest ostatnia szansa dla niego.Jesli teraz tego nie zrobi to Rafa Nadal pozostanie jedynym zawodnikiem z IO.Dodajmy ze ma równiez złoto w deblu.
0
@MesQueUnClub96 Novak póki co to ma mocno sredniawy sezon
0
Madryt chyba tez bedzie odpuszczony @mekston
1
Victor to chyba najbardziej ekscytujący rookie od czasów samego LeBrona.
0
@BartqRKO Chyba nie ma większego pewniaka do tej nagrody niz do innych
5
20 sezonów z rzędu w których James zdobywa powyzej 25 ppg.
1
@BartqRKO Obrońca sezonu 2024
0
@BartqRKO Maja tydzien na poprawienie tego.Ciekawy jestem tej serii bo troche presji jest na Wolves.Taki sezon jak sie skonczy na 1 rundzie to bedzie rozczarowanie.