10

Vinicius to Einstein naszych czasów.Po tym jak stał się wodzem ''walczącym'' z rasizmem tak naprawde jest nietykalny.Każdy sędzia teraz będzie się obawial zeby mu wlepić chociaż żółtą bo czerwona to pewnie dostanie za kilka lat.W sumie chyba najbardziej bawi fakt że to on jest często rasistą.

5

Jack Grealish chyba nigdy mnie nie przekona w City.Od top3 najdroższych zawodników w historii PL wypadaloby wymagac czegoś wow a on często niczym się nie rozni od zawodników grających w WHU czy AV.

0

@MesQueUnClub96 Mówilem ci przed tym dwumeczem ze Arsenal wcale tutaj nie jest faworytem a wręcz odwrotnie to Munsien jest fawrotyem.

0

@MesQueUnClub96 Arsenal nadal pewniakiem?

0

@takisobiektos Z Lakersami wyglądał niesamowicie.Wziął sie naprawde za siebie.

0

Szkoda.


0

@MesQueUnClub96 Duzy test dla Bostonu tak naprawde odrazu w 1 rundzie aczkolwiek nie skreślałbym Atlanty i Chicago.Pamiętajmy to jest tylko jeden mecz.

4

Srodek na igrzyska w postaci Hubera,Kochana i Bienka mamy kosmiczny.Żadna repka nie ma podjazdu.

2

@MesQueUnClub96 A ja bym chciał Miami z Bostonem za ostatni rok

3

Rewelacyjny mecz się zapowiada. @BartqRKO


5

@MesQueUnClub96 No moge ci nawet powiedziec co.Ma 38 lat,milion operacji i nie grał 1.5 roku w tenisa xd.

0

Ależ to będą fun to watch mecze USA na igrzyskach.


2

Ależ go wyczyścił w tym gemie.Piękny gem.

1

@mekston Backhand chodzi jak za najlepszych lat

3

Rafa wraca do meczu i 3:3. @mekston

0

@MesQueUnClub96 Jest prawie 15 lat młodszy więc wypadałoby tak zrobić XD

4

Sprany weteran który będzie oczekiwać wielkich pieniędzy w lato.Klay był wielki ale obecnie to cień zawodnika.

1

@Popitek12 Guardiola chyba,Sir Alex to mental

1

@mekston Piękny doping ma w Barcelonie

1

Rafix zaczyna swój mecz z De Minaur'em.Ciezki rywal ale zobaczymy. @mekston

6

@LionelM95 Dziwne masz definicje kompromitacji.Kompromitacje to były z Romą czy Liverpoolem.Dzisiaj skompromitował się jeden zawodnik i połozył przy tym cały zespół.Szukanie winnych w jednostkach w sporcie drużynowym jakim jest futbol jest zawsze słabe ale fakty są takie ze Araujo wyrzucił Barcelone z LM poprzez swoją głupotę.

1

Ciężka decyzja.Lewego nie mógł zdjąć bo to jedyny napastnik i ktos musi stać w tym ataku.Rafa tez wydawał się nietykalnym do zdejmowania w tym dwumeczu.


2

@P33ck I to dosyć sporym chociaz Borussia lubi w niespodzianki.

0

Lakers awansowali do play off ale Zion terminator.


3

@zodiak_10 Czekał cały sezon na ten dwumecz

7

@barcelonaLM Nie.Finał LM to coś wyjątkowego.

0

@axegrinder @BIGCULES Dzięki panowie ^>^

2

Swoją droga okazuje się ze PSG w fazie pucharowej dostało Sociedad,Barcelone która wciąz odbudowuje się w Europie i Borussie Dortmund.Niezły fart. @mekston

38

Kompromitacja trenera

1

Prawda jest taka że to była szansa na coś wielkiego.W półfinale z całym szacunkiem ale Borussia to przeciwnik marzenie a w finale niech się dzieje wola nieba.Za rok to mozesz dostać na start jakiś Bayern czy City i odrazu będzie wypad.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?