Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@escarabajo Ironia bratku spokojnie
0
@arasz1819 Nie powinna się wgl mieszać ale mamy takie czasy ze chyba juz mnie nic nie zdziwi
0
@Arden No tutaj Mario Goetze dał mu taką setke ze nie dało się tego zmarnować
0
@arasz1819 Uroda Araszu ale kwestia gustu
5
@HighestInTheRoom Z wyglądu według mnie mega rakieta patrząc na celebrytki w USA
5
Lewy nie potrafi się tak złozyć do strzału. @mekston
8
@arasz1819 Ale przyznaj ze Taylor top
0
@HypeR Barcelona vs Bayern to wiadomo oklep
0
@arasz1819 Nie czuje niemieckich druzyn w starciach z hiszpańskimi wiec Real 2:1
19
Musi być klasyk
https://x.com/Troll_Fotballl/status/1757472372653965728
0
@jacob345 Macki Pereza są wszedzie
8
@MesQueUnClub96 Dodi jakie najlepsze jest zródło w Niemczech?
0
@DonCarletto No 2 lata a de Zerbi 0
0
@maroon No nie bo taki Flick pracował na najwyższym poziomie i myśle ze jest bardziej odporny na niepowodzenia i ewentualny kryzys.De Zerbi w tym sezonie wyłapał 4 bramy od Luton czy 6 od AV ale nikt o tym nie mówi.Nie pracował na najwyższym poziomie a Barcelona juz nie moze sobie pozwolic na testowanie.
13
@MessiForeverTheBest Przegra tu de Zerbi dwa mecze i bedzie zwalniany
0
@4drian0 Pewnie gdzieś za 15 lat
9
Jeremy i jego obiad przed meczem.
15
Wemby 10 bloków xd
4
Kubo se queda.
3
@P33ck No ten wolny jest tak epicki ze chyba kazdy juz go zna
0
@Arkon Zapomnialem w sumie o nim
1
Po Messim najlepsza lewa noga.
1
@FioletoweOczy Poleciec to powinien w grudniu @Comentateiro
5
@Cule2013 Mi się wydaje ze to kwestia bycia ziomalem i statusu Xaviego jako pilkarza
7
Hansi Flick w Bayernie
https://x.com/MunichFanpage/status/1756728820369944585
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Wow własnie wstałem po drzemce a druzyna Xaviego znów zaskoczyła wynikiem.Wydaje się ze juz nie moga nic więcej zrobic a jednak.Zasłuzony remis? @mekston @Comentateiro
1
@Comentateiro Tez poziom talentu jest niesamowity.Teraz jak jestes w top40 zawodnikiem w NBA to naprawde dobry wynik.
2
Oby jeszcze wrócił do grania na najwyższym poziomie.
3
Posprzątał cały turniej.Chyba bedzie najbardziej zasłuzone MVP ostatnich lat.