Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Kvara słabiutki w tym sezonie a pamiętam jak były głosy w poprzednim sezonie ze wart po 120-150mln.
1
Potężny trening
4
@Pawlusek To liga mistrzow a nie turniej dawania szans
0
@4drian0 Moim zdaniem Iga miała tu racje bo darcie akurat w tenisie nie pomaga
0
@macio_944 Mam wrazenie ze czasami większy opór stawiały Almerie i Granady ale no to był jeden z lepszych meczy w ostatnim czasie
0
@norbi77 Ale tez beznadziejny rywal
0
@Kamiloza91 Arsenal to nic nie zrobił w tym meczu,na skrócie meczu nie ma zadnych okazji xD
1
@Arden Gorszy od Xaviego pewnie by nie był
0
@Aragorn33 Czyściutko ze strony Nigeryjczyka
4
Pierwsza część przyjęła się fantastycznie ze względu na swój specyficzny klimat więc czekanko jest.
6
Wymienicie tego Galeno za Raphinhie? @FcPortoFan1999
8
Pięknie Robercik to zrobił.
https://x.com/maxstephh/status/1760414171710246926
1
@P33ck Rewanz 50/50
2
@P33ck Nie no Barca przynajmniej starała się grać w pilke chociaz i tak wiadomo ze to jest XaviBall
7
Napoli obecnie tak beznadziejne że zespół pokroju City wbiłby na spokojnie im piątke.Nic nie zostało z mistrzowskiego Napoli 2022/2023.
4
Szkoda ale rewanz za tydzien w Jastrzębiu.
3
@agaFCB @mekston Ciezki jest ten start sezonu
5
@mekston Skazany na sukces.Jedynie brakuje mu tej LM z pucharów i ZP ale to pewnie przyjdzie.
5
7 lat temu Mbappe strzelil 1 gola w LM.
1
@adi7adi8 Absolutnie.To była perfekcja csa.
1
@kuz Kazdego z twoich wymienonych Astralis w prime zmiata z planszy i 4 majorami na koncie
2
@takisobiektos Astralis juz tylko z nazwy można się bać ale i tak dla mnie najlepszy zespół jaki istniał w erze cs'a nie tylko go.
2
Ence prawdopodobnie zagra z Astralis o awans na pierwszego majora w erze csgo2.
6
Mad Iga
5
Wow
1
@macio_944 To solidna ekipka
7
Szczerze to ten Inter nie wygląda na jednego z faworytów w LM a Atletico jak to oni.
0
@tristan87 Niby dlaczego?
1
Nie był az tak zły jak go ludzie opisywali po Manchesterze ale wciąż dużo nauki przed nm.
1
@MesQueUnClub96 Suns,Pelikany,Sacramento i Dallas praktycznie maja ten sam bilans wiec pewnie bedzie sie to zmieniac co chwile pozycje 5-8