Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Kibicowanie tak popularnym druzynom jak Real czy Barca jest normalne ale wtedy wypadałoby odpuścic komentowanie tych drużyn.Strasznie irytuje to jak jest to aż nadto wyczuwalne u komentatorów.W koncu to piłka klubowa a nie reprezentacyjna.
4
Wygrywał wielkie trofea ale to chyba zapamięta jako jedno z największych.Praktycznie rezerwami opykał Chelsea.
0
@Roobo No w Premier League pewnie Xavi już byłby weryfikowany ale to jest naszczęście La Liga
5
Lakers vs Suns o 21:30 czasu polskiego.Transmisja w c+ jakby ktoś chciał obejrzeć.
0
A tutaj jest spalony
1
Gakpo to tak bierze udział w akcji ze iks de
1
@MesQueUnClub96 Spalony dodi
16
Sergio robota do zrobienia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@AFA Wedlug mnie czerwo i to zdecydowane
4
Człowiek po cichu wierzy ze moze Motor by już w tym sezonie pokusił się o awans do ekstraklasy.
0
@mekston Liverpool na spokojnie 2:0
0
Steph Curry>Michael Jordan
2
Piękny wjazd Edwardsa.
9
Jedna z najlepszych akcji Mameda w KSW
https://x.com/kreciktoja/status/1761478334687400101
5
Ale akcja Banchero.Wiadomo Detroit ale ładnie to zagrał.Jak weteran.
3
@barcelonaLM Rafa na twardej przed kontuzjami miał mega potencjał
0
Pytanie z kim
1
@MESSIah16 Luka musiałby by być top3 druzynowo by sie liczyc
10
Indywidualnie wybitny sezon.
https://x.com/MunichFanpage/status/1761471109654872312
3
Kane w tym sezonie ma więcej bramek niz rozegranych meczy w bundeslidze.Niezle jak na debiut w bundeslidze.
1
@MesQueUnClub96 Prime Ribery czy prime Robben?
2
Nie oglądałem meczyku ale Rafa zawsze gdzies wcisnie asyste albo brameczke a pewnie nigdy nie przekona na 100%.
0
@P33ck Nie oglądalem bo dopiero wracam do domciu ze swojego meczu ale mozna by powiedziec wrocil stary klasyk
6
Brandin show.
5
@arasz1819 To musi imponować Araszu.Takie wyniki i styl gry z taką ekipką po prostu robia wrażenie.
0
Jesli Alonso wygra Bundeslige to chyba trener roku pewny dla Hiszpana.No chyba ze Pep by klepnął tryplet tzn obronił.
2
@koziar SGA jest bardzo niedocenianym defensorem.Powiedziałbym nawet ze na obwodzie jednym z lepszych.
0
@MesQueUnClub96 No jakbym mial powiedziec kto ma największy wpływ na swoją druzyne to powiem Rudy Gobert i jego elitarna obrona.
2
Szkoda bo ostatnio w świetnej formie.