Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Visca_barca Denver i Boston
0
@MESSIah16 Xavi,Iniesta,Modric,Kroos,Busi kolejnosc mozna sobie dobrać indywidualnie
2
@NeroTFP1 Ciekawe jak się potoczy ten sezon GSW,jeszcze on nie jest stracony
5
Fajna furka.
4
@MesQueUnClub96 Pamiętaj ze Iga jest młoda i moze rozwinąć swój wachlarz ale po części się zgodzi ze czasami gra zbyt monotonnie.Nie szuka rozwiązan i próbuje ciągle tego samego chociaz Aryna też jest siłaczką ale ona jest siłączką największą ze wszystkich pań.
0
@BartqRKO Jednak Brunson i Porzingis trochę sie uwolnili od Doncicia.Luka jest strasznie uzalezniającym zawodnikiem.Szczerze nie jestem az tak pewny ze Doncic szybko wygra miska tzn chyba ze pojdzie do Denver.
0
@BartqRKO W tamtym sezonie Doncic nawet nie potrafił Dallas do play inów wprowadzić a ze Dallas jest budowane jak jest bo gwiazdy nie chca grać z Luką albo nie chca byc numerem dwa.Chwała ze Kyriego wyciągneli za paczke frytek.
0
@BartqRKO To bardzo proste tzn widzeu Bookera finały NBA a u Luki nie widzę nic a jeden dostaje nieprawdopodobny hejt a drugi jest wynoszony pod niebiosa
1
@MesQueUnClub96 Wizards i tak nikogo nie obchodza
1
@MesQueUnClub96 No ale to są zadaniowcy a Beal jest trzecią opcją w Suns
1
@MesQueUnClub96 Beal dostarcza 20kt srednio na mecz na 50%
1
@MesQueUnClub96 Co nie zmienia faktu ze amatorka totalna a Suns bez Beala
1
@MesQueUnClub96 I zmarnowali to wszystko w 3 minuty
3
@barcelonaLM Nowy Carlitos
3
Nie było bardziej kreatywnego zawodnika w historii NBA.Piękny Kyrie.
0
NBA wraca i sporo fajnych meczów.Canał+ pokaze Dallas z Suns o 1:30.
https://x.com/NBA/status/1760699720497029253
0
Turcy i Japonia pewnie tez w grze.
7
Ale to siadło Olkowi.
1
@takisobiektos Aaa widze i w sumie nie ma tam zbyt dobrych druzyn
2
@adi7adi8 4 pistolki przegrane Astralis xD
1
@takisobiektos Nie dziwie mu się tzn major w Danii i pierwszy w cs2 ale to musi boleć
9
Ence z awansem na majora :D
0
@escarabajo Shaq jest specyficzny
0
@NeroTFP1 No Curry zrewolucjonizował trochę basket.Jedna z najbardziej wpływowych osób w historii ligi jesli chodzi o zawodników.
1
No zgodziłbym się z Iversonem ze Kyrie jest najlepszym ball handlerem w historii NBA.
2
@Comentateiro Osobiście jestem osobą która ma ulubionych lekarzy a reszty jakoś nie ufam.Tak samo z dentystą i chodze tylko do jednego.
2
@Gibbon_FCB Laporta jeszcze bardziej by się skompromitował.Skoro już się tak bawi zostawiając swojego ziomka na stołku to niech go trzyma do końca jak na ziomka przystało.
0
@tristan87 Otóż tak
6
A jak tam u was z rana?
2
@mekston @P33ck Trzeba pamiętac ze gdyby 2020 był normalny to Lewy by sięknął tą ZP i podsmumował swoją kariere