2

Ale to by było kongo u nas w Lublinie.Idziesz na mecz LUKU Lublin a tu Wilfredo Leon.


1

@mekston Ale się uczepileś Sir Lewisa mekstonie

1

Ah ten George


0

@mekston Nawet jesli nie będzie az tak wesoło to pewnie większe szanse na coś niz w mercu

0

@mekston Wielki Charles

0

@mekston No i Douglas Luiz w swietnej formie

1

@Alan_fcbfan No jak Perez nie spieprzy nic to raczej bedzie się kręcił na tym 2-4

3

@budel17 Dlatego o 18:30 klasyk Premier League Luton vs AV

1

@Alan_fcbfan Większosc pewnie takich będzie tzn raczej walka o 3-5 miejsce

0

@mekston Zbyt duzego to nie ma znaczenia obecnie tzn motywacja Lewisa mysle ze jest taka by byle rozegrać sezon

0

@mekston Dlatego trzeba czekać na next sezonu Lewisa w Ferrari.Jedyna nadzieja chyba na jakąs rywalizacje.

0

@Kessie Nie dziwie się ze niektórym ludziom się nudzi od tamtego sezonu f1.Przepaść tempa jest zastraszająca co powoduje brak rywalizacji.

0

@Kessie @mekston Tęsknie za sezonem mistrzowskim który rozstrzygnął ostatni wyscig

0

Kiedy nastepny sezon


3

Giannis w wybornej formie a samo Milwaukee w koncu wygrywa kilka meczy z rzedu.

7

Khabib na meczu GSW.


0

@bartoszplucinski Na korzysc Barcy tez?

0

Po zobaczeniu takich statystyk człowiek mógłby pomyslec ze Dallas zgnietli swoich rywali a tymczasem -28 od Bostonu xd


0

Kerr co zrównał Kuminge z ziemią


2

@BartqRKO Dlatego tez nie jest i nie będzie MVP póki co.Niepotrzebna dyskusja i jego ostatnie słowa.Jest świetnym zawodnikiem ale ma najlepszy zespół w lidze.

0

@BartqRKO Zreszta ich bilans mowi wszystko.No dawno nie bylo az tak mocnego Bostonu.

2

Ta pierwsza piątka Bostonu to jest monster totalny.Najlepszy roster od czasow GSW z KD.

1

@Lionel_Messi10 Jesli chodzi o stricte napastnika to chyba był najbardziej utalentowany

2

@Lionel_Messi10 Nadal chyba Messi miał/ma największy talent bo oprócz samego strzelania x bramek on wciąz kreuje x bramek.Nie ma/nie było takiego zawodnika z takim skillsetem.

2

Boston dziś podejmuje u siebie Dallas.Powroty Kyriego to TD Garden zawsze są ciekawe.Transmisja w canał+ od 1:30 czasu polskiego.
https://x.com/celtics/status/1763602653261537605

0

Opinia @FcPortoFan1999 na temat dyskwalifikacji Rublova


0

Pewnie tak bedzie

7

Dobra to już koniec Cheta Holmgrena @takisobiektos @fart @BartqRKO



8

0

@Emhyr Jednak chokeros nie taki zły @FcPortoFan1999

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?