Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Patrząc ze druzyna ma takiego zawodnika mozna by pomyslec ze Dallas jest w top3 konferencji a fakty są takie że biją się o play-in.Kolejny słabiutki mecz z Indianą i przegrany u siebie.
1
To miejsce juz chyba do konca zycia bedzie sie kojarzyc z Durantem.Odrazu flashbacki wracaja z finalow.
6
Cavs bez Donovana Mitchella wracają z takiego wyniku z podstawowym składem Bostonu.Noo szacun.
1
No to chyba z bratem nie może się rozstać
https://x.com/MbappeCentral/status/1765169587665150062
1
@macio_944 Ja dzisiaj zamówilem sobie pizze z restauracji która jest niedaleko mnie ale podeszwa okropna a szkoda bo np pierogi juz były super.
4
O umkneło to dzisiaj mi jakoś.Duzy news.
5
Głos Tomasz Ćwiąkały
0
@Barcaa12 Vinicius na sprzedaz do PSG i Real idzie po Haalanda
1
@mekston Swiadomosc strzelenia brami przerosła go
0
@mekston Klasyk czyli jedna bramka to plan minium
0
@mekston Ma pecha troche bo mógł być juz 2x MŚ i miec ZP ale taki futbol jest
2
Bayern walec 3:0 @Comentateiro
4
@mekston Szybkosc pomaga ale sami biegacze ograniczają się do potencjału takich Adamów Traore
0
@mekston To podanie tez bylo swietne
0
No Mbappe w swojej lidze gra,dublet
1
No i Bayern zrobił swoje.Moze i kryzys jest ale na LM pewnie się zepną.
4
Mbappe jak zawsze w liczby potrafi
0
Duzo lepiej Sociedad grało w Paryżu.Dzisiaj srednio i to bardzo srednio.
0
Luczo ugotował dzisiaj Dembele na środku pola i żółwia na skrzydle.Duze zmiany względem pierwszego meczu.
0
@mekston Ciezko tu winic obrone
8
No wspaniały finishing ma Francuz.Teoretycznie wszystko jest dobrze a jednak bramka.
0
Kylian Mbappoe goooool
1
@mekston Mogła byc z tego asysta
1
Ale Mbappe ma odejście.Chwila i mógł miec asyste.
0
@mekston Dobrze zaczął ta faze pucharową od bramki więc dzisiaj bede zdziwiony jak nie dorzuci jednej
0
@LukaszFan Bayerni 3:1
0
Luczo skład na Sociedad @mekston
5
Świetny mecz Dame'a z LAC a tymbardziej trzeba docenić ze Milwaukee bez Giannisa.
0
@barcelonaLM @FcPortoFan1999 Chyba najtrudniejsza drabinka dla Rafy w karierze
6
Ale drabinka Rafixa xDD @mekston