1

@mekston Oczywiscie ze tak,powrót takiego cracka

0

@TR3YWAY Wraca Fati

7

W sporcie najważniejsza jest regularność.
https://x.com/BronWorld/status/1765530208306868625

0

@LM10GOAT To dobry zawodnik z potencjałem.Jak zaczynał w Manchesterze to był uwazany za największy talent od dawna.Jednak ta przeszłość bedzie się za nim ciągnać bardzo długo.

1

No musiałby Max pójść do Merca ale kto wie


7

@Kgorecki2500 Aj Marianna.W koncu Polska ma godnego zolnierza

2

Dominacja lisa z Lakersami.


0

@MesQueUnClub96 No na ten moment nie jest ale nie wiadomo co bedzie za killa miesiecy

3

@Barcanajlepszyteam Nie kontuzja a po prostu nie czuje sie na silach

0

Pewnie by chcial ale tez zna swoje cialo najlepiej i wie ze nie dalby rady sobie na tym turnieju.Niestety liczne operacje i kontuzje w polaczeniu z 37 latami jest czyms ciezkim.

0

@MesQueUnClub96 Skonczy ale pewnie po tym roku

1

Play offy zaczęły się w lidze włoskiej a tam świeci najjaśniej Kamil.Fajnie go widziec w takiej formie.Swietny zawodnik.


2

@mekston Od losowania tez sporo zalezy bo moze znowu się trafi coś typu PSV czy Napoli jesli Barca by odpadła

5

@macio_944 Co jak co ale hymn Realu idealnie pasuje do tego typu filmów

0

Turek ma coś w sobie z Jokicia.


1

Człowiek zapomniał o tej walce a już w ten weekend AJ vs Ngannou który był blisko pyknięcia Furrego.


0

@clyde Powinnas sie cieszyc Klajd ze nie ban

2

Opinia Tomasza


1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston Chyba bardziej wolałbym PSG vs Real

0

@Luciano99 Przeklęty Rodrygo

12

Lipsk sam siebie wyeliminował.Skandaliczna skuteczność w tym meczu.

5

Vinicius JR


2

@mekston Kolejny dzien w pracy

0

Erlig Braut Haaland

6

Xavi Simons wybrał droge poza Barceloną i można by powiedzieć wyszło na jego.Ma dopiero 20 lat a juz zbudował sobie pozycje w Europejskiej piłce.

0

@DonMatteo901 A miał być spokój

1

@GeneralXavi Ludzie zawsze dają drugą szanse.Myslisz ze ktoś się zmieni.W polityce i tak każdy jest taki sam czyli fałszywy,obłudny i pozbawiony jakichkolwiek cech moralnych.

0

Jeszcze nie ten rok ale za kilka lat napewno obrońca roku wpadnie.Tymbardziej ze Gobert pewnie bedzie schodził z poziomu defensywnego.

0

@MesQueUnClub96 A czy ja napisalem ze to wina Luki dodi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?