Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Oczywiscie ze tak,powrót takiego cracka
0
@TR3YWAY Wraca Fati
7
W sporcie najważniejsza jest regularność.
https://x.com/BronWorld/status/1765530208306868625
0
@LM10GOAT To dobry zawodnik z potencjałem.Jak zaczynał w Manchesterze to był uwazany za największy talent od dawna.Jednak ta przeszłość bedzie się za nim ciągnać bardzo długo.
1
No musiałby Max pójść do Merca ale kto wie
7
@Kgorecki2500 Aj Marianna.W koncu Polska ma godnego zolnierza
2
Dominacja lisa z Lakersami.
0
@MesQueUnClub96 No na ten moment nie jest ale nie wiadomo co bedzie za killa miesiecy
3
@Barcanajlepszyteam Nie kontuzja a po prostu nie czuje sie na silach
0
Pewnie by chcial ale tez zna swoje cialo najlepiej i wie ze nie dalby rady sobie na tym turnieju.Niestety liczne operacje i kontuzje w polaczeniu z 37 latami jest czyms ciezkim.
0
@MesQueUnClub96 Skonczy ale pewnie po tym roku
1
Play offy zaczęły się w lidze włoskiej a tam świeci najjaśniej Kamil.Fajnie go widziec w takiej formie.Swietny zawodnik.
2
@mekston Od losowania tez sporo zalezy bo moze znowu się trafi coś typu PSV czy Napoli jesli Barca by odpadła
5
@macio_944 Co jak co ale hymn Realu idealnie pasuje do tego typu filmów
0
Turek ma coś w sobie z Jokicia.
1
Człowiek zapomniał o tej walce a już w ten weekend AJ vs Ngannou który był blisko pyknięcia Furrego.
0
@clyde Powinnas sie cieszyc Klajd ze nie ban
2
Opinia Tomasza
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston Chyba bardziej wolałbym PSG vs Real
0
@Luciano99 Przeklęty Rodrygo
12
Lipsk sam siebie wyeliminował.Skandaliczna skuteczność w tym meczu.
5
Vinicius JR
2
@mekston Kolejny dzien w pracy
0
Erlig Braut Haaland
6
Xavi Simons wybrał droge poza Barceloną i można by powiedzieć wyszło na jego.Ma dopiero 20 lat a juz zbudował sobie pozycje w Europejskiej piłce.
0
@DonMatteo901 A miał być spokój
1
@GeneralXavi Ludzie zawsze dają drugą szanse.Myslisz ze ktoś się zmieni.W polityce i tak każdy jest taki sam czyli fałszywy,obłudny i pozbawiony jakichkolwiek cech moralnych.
0
Jeszcze nie ten rok ale za kilka lat napewno obrońca roku wpadnie.Tymbardziej ze Gobert pewnie bedzie schodził z poziomu defensywnego.
0
@MesQueUnClub96 A czy ja napisalem ze to wina Luki dodi