Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Jest mlody jak na kierowce ale przy całej sympatii do Szarla to niestety zdarzaja mu się czesto błedy jak u Russella
1
@MesQueUnClub96 Ale wtedy to chyba bym chciał Leclerca w RB
0
Jako fan Mercedesa i Lewisa Hamiltona byłbym w delikatnym rozłamie. @mekston
3
@MesQueUnClub96 Moze chce jakąs pozycje w RB,ma syna który rozdaje karty więc stary Maxa moze sobie pozwolic
0
Stary Maxa na Szefa RB @mekston
2
JT 26 urodziny @fart
4
@AlphaNumeric Wszyscy w PL mają pieniądze a skąd je mają to juz małe ma znaczenie
1
@MesQueUnClub96 @fart Tak tez bym typował ale ja dam Cavs bo Knicks mają kontuzje
1
@Barcasub Dlatego mam 2 monitory bratku
2
I dwa pierwsze mecze w normalnych godzinach w canał+
0
@Barcasub No wlasnie czyli faul poza polem karnym ale w polu juz nie xD
1
@BARCA1899Messi Rodri w Barcelonie pewnie grałby jak Romeu
0
@Barcasub Gdzie to masz w przepisach xD
2
I Haaland swoje dolozył,18 bramka Norwega w PL
0
@Lionel_Messi10 Jak czysto jak po pilce wycina go równo xD
0
@Azi @Lionel_Messi10 Kontakt to kontakt i tak naprawdę przy tym impecie no to jest penalti
0
@Barcasub To czy on ma szanse dojsc do niej to akurat nie ma tu znaczenia
2
@MesQueUnClub96 Dla mnie tez dodi
0
No wyciął go równo z trawą i przy okazji tez w piłke trafił.
0
W sumie ciekawe są takie zagrania bo niby piłka a pozniej nogi
7
Okazuje się ze Alvarez najbardziej ucierpiał na powrocie KdB a wydawało się ze jednak wywalczyl sobie tą podstawowa 11
0
@mekston Topppppppp
1
Cały Onana.Ma naprawde solidny sezon ale czasami pojawi się jakiś babol i ludzie na to czekają by szkalować Kameruńczyka.Dzisiaj pokaz umiejętnosci.
0
@macio_944 Naszczescie Ferran nie ma takich okazji wiec nie ma co się martwic
2
Klasyfikacja all-time strzelców w NBA
35
Swoją drogą jakby to zmarnował Ferran w 90 minucie to rambla off na tydzien
1
@Comentateiro Gra dzis bez Hojlunda więc i tak szacunek ze wyszedl na mecz
2
@MesQueUnClub96 I jaki wniosek ze Nole przegrał przez wiatr tak dodi
2
@MesQueUnClub96 Wiatr zawiał i wiking nie trafil jak Novak na Wimbledonie
1
Z lepszym napastnikiem pewnie Bruno ma tu asyste ale classic Rash @mekston
https://x.com/centregoals/status/1764318629590655405