Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Musi nadrobić bramki po jednak długo pauzował
16
Ale to była ekipa.Szkoda że tej LM nie udało się wygrać.
1
@PatrykBarca Ty pewnie chciałbys Patryku zeby Xavi został
0
@GeneralXavi Ale to nie ma znaczenia kiedy on to zrobił.Nikt nie chce być kojarzony z takimi ludzmi a napewno taki klub jak Barcelona.
3
@mekston Najlepszy striker na świecie.
1
@GeneralXavi Oczywiście że tak.Ta akcją tak naprawdę przekreślił wszystko co zrobił dla Barcelony i już będzie kojarzony tylko z jednym.Obrzydliwy człowiek.
6
Lepiej się nie dało.
1
Koniec sezonu dla Mitomy.Fati pewnie dostanie dużo więcej szans.
4
@Arden Posada prezydenta i pałac prezydencki
0
Rudy pewniakiem do nagrody obrońcy roku.
0
To Detroit to jest taka żenada koszykówki pod każdym względem
0
@Qlimax86 Wyjezdzam do wuja do Irlandii
2
@Danny Gaucho Cristiano znowu najlepszy
2
Aj ten Kyrie.Dla niego mozna by przychodzić na mecze.
0
@MesQueUnClub96 To jak ty Novaka i Huberta dodi prawda
2
Dymy dymy
0
@Visca_barca Spurs nie oddadzą nigdy Wembiego a on sam chyba jest zakochany w tej organizacji
4
Ale Wemby gra basket.Teraz tylko dobry draft i postarac się o gwiazde na rozgeraniu (marzenie to Trae Young albo Donovan Mitchell według mnie) i spokojnie można walczyć o coś więcej.
0
@BartqRKO Mi akurat mega siędzą te czerwone a parkiet tez fajny
5
Klasyk Joker na parkiecie.Moze punktowac,zbierac i asystowac jednoczesnie.Wszystko w jego mozolnym tempie ale i tak bez szans na obrone.
5
@Emhyr Suarez,Benz,Lewy i Kane.Pucharu robia tu robote.
5
Phoenix wygrywają z Lakers a Nurkić zdecydowanie MVP meczu.Ile piłek wyciągnął z pod kosza to jego.
3
Tez prawda.Im szybciej się nauczą grac bez Kyliana tym lepiej.I tak długo był w tym PSG.
3
@Dawidfcb1998 Nie brał udziału w akcji
3
@Messibestplayerintheworld Zobacz co robi Rudiger
https://x.com/FootColic/status/1761869416390709299
14
Nie ma szans na spalonego bo Rudiger totalnie olał to podanie.Nawet nie skoczył więc nie ma mowy o jakiejkolwiek absorbcji.
3
Cały Modrić.Niby dziadek ale wciąz ma to uderzenie.
https://x.com/FootColic/status/1761869416390709299
0
Nieprzypadkowo Sevilla ma 15 miejsce w lidze.Oby sie odbudowali w next sezonie.
2
Ale to jest żyrafa.Niesamowcie gibki.
0
@Faro W sumie to jest ciekawe bo Realu jest najwięcej xd