1

@mekston Musi nadrobić bramki po jednak długo pauzował

16

Ale to była ekipa.Szkoda że tej LM nie udało się wygrać.


1

@PatrykBarca Ty pewnie chciałbys Patryku zeby Xavi został

0

@GeneralXavi Ale to nie ma znaczenia kiedy on to zrobił.Nikt nie chce być kojarzony z takimi ludzmi a napewno taki klub jak Barcelona.

3

@mekston Najlepszy striker na świecie.

1

@GeneralXavi Oczywiście że tak.Ta akcją tak naprawdę przekreślił wszystko co zrobił dla Barcelony i już będzie kojarzony tylko z jednym.Obrzydliwy człowiek.

6

Lepiej się nie dało.


1

Koniec sezonu dla Mitomy.Fati pewnie dostanie dużo więcej szans.


4

@Arden Posada prezydenta i pałac prezydencki

0

Rudy pewniakiem do nagrody obrońcy roku.


0

To Detroit to jest taka żenada koszykówki pod każdym względem


0

@Qlimax86 Wyjezdzam do wuja do Irlandii

2

@Danny Gaucho Cristiano znowu najlepszy

2

Aj ten Kyrie.Dla niego mozna by przychodzić na mecze.


0

@MesQueUnClub96 To jak ty Novaka i Huberta dodi prawda

2

Dymy dymy


0

@Visca_barca Spurs nie oddadzą nigdy Wembiego a on sam chyba jest zakochany w tej organizacji

4

Ale Wemby gra basket.Teraz tylko dobry draft i postarac się o gwiazde na rozgeraniu (marzenie to Trae Young albo Donovan Mitchell według mnie) i spokojnie można walczyć o coś więcej.


0

@BartqRKO Mi akurat mega siędzą te czerwone a parkiet tez fajny

5

Klasyk Joker na parkiecie.Moze punktowac,zbierac i asystowac jednoczesnie.Wszystko w jego mozolnym tempie ale i tak bez szans na obrone.

5

@Emhyr Suarez,Benz,Lewy i Kane.Pucharu robia tu robote.

5

Phoenix wygrywają z Lakers a Nurkić zdecydowanie MVP meczu.Ile piłek wyciągnął z pod kosza to jego.


3

Tez prawda.Im szybciej się nauczą grac bez Kyliana tym lepiej.I tak długo był w tym PSG.


3

@Dawidfcb1998 Nie brał udziału w akcji

14

Nie ma szans na spalonego bo Rudiger totalnie olał to podanie.Nawet nie skoczył więc nie ma mowy o jakiejkolwiek absorbcji.

3

Cały Modrić.Niby dziadek ale wciąz ma to uderzenie.
https://x.com/FootColic/status/1761869416390709299

0

Nieprzypadkowo Sevilla ma 15 miejsce w lidze.Oby sie odbudowali w next sezonie.

2

Ale to jest żyrafa.Niesamowcie gibki.


0

@Faro W sumie to jest ciekawe bo Realu jest najwięcej xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?