0

@MesQueUnClub96 No wlasnie wiec podsumuj po meczu bo wiking czesto ma slabsze 1 polowy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MesQueUnClub96 Ale jest jeszcze druga polowa dodi

0

@MesQueUnClub96 No w tamtym sezonie dodi byli w top4

1

@MesQueUnClub96 A Newcastle sie liczy jako big6

0

@MesQueUnClub96 Taka brama juz na zawsze zostanie zapamiętana w derbach,coś pięknego

0

@mekston Nie jest to dziwne,Onana ma swietny sezon z babolami

7

Wracam sobie z gości a tu taka bramka od zawodnika który chyba najbardziej zawodzi w tym sezonie.Aj ten Marcus.


2

No to zapraszamy panie Kevin Durant po 48minut grania od następnego meczu


7

LeBron z 40 000pkt na koncie.


1

@barcelonaLM Nie chce konczyc kariery w takim stylu ale bardzo ciezki poczatek roku

4

Zobaczymy co z tego będzie.Napewno bardzo chce grać ale ten organizm jest chyba już na limicie.


37

Ale Carlo mialeś nie rozmawiać o sędziach noo
https://x.com/JBellinghamZone/status/1764058375464067319

1

@macio_944 Futbol uczy pokory ale no raczej bez szans tzn zobacz terminarz Barcy to sa tam ciezary

7

@VegetaPolska Vegeta jakbycie przegrali po raz drugi z Xavim mistrza to chyba klub do usunięcia

2

King James już gotowy na 40k


2

@norbi77 Ale to prawda,nie mów mi ze nie bylbys wkurzony jakby to by była dla Barcy

4

Swoją droga zakończyć mecz w takim momencie mógł tylko sędzia z Hiszpanii.Przynajmniej nie jest nudno ;v

1

@FcPortoFan1999 @mekston De Bruyne rozegrał tylko 7 meczy w lidze więc tylko Salah

2

@Sysia11 To profil Messiego więc raczej pierwszy z ławki będzie

0

@FcPortoFan1999 Za stary już bedzie i pewnie pogra do 41-42 lat

1

@AFA Jedno słowo go opisuje czyli chaotyczność

1

@AFA To Jackson więc 50/50

6

LeBron James prawdopodobnie dziś przejdzie do historii jako pierwszy zawodnik który zdobył 40 000 pkt w NBA.Lakersi graja o 2:30 polskiego czasu z Denver.Transmisja w canał+.


8

Dzikus Adama


8

Bramka Darwina a MacAllister z asystą
https://x.com/centregoals/status/1763971726239572247

1

Liverpool brama w 99 minucie

0

@adi7adi8 Kogo oni beda miec za Szymurke bo on chyba w Zaksie

1

@mekston Jakby to powiedział Michał Kucharczyk fatalny.Nie jest to poziom Lewisa i powinien więcej wyciągnąc niz te 8 9 czy tam 10 miejsce i kwalifikacje to samo

2

@adi7adi8 Z Fornalem ale to by chodziło a na ataku Kaczmarinho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?