Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
U21 totm według sofa
1
@PatrykBarca On przez 7 lat opuscil chyba 3 mecze.Nawet jak jest niezdrowy to i tak gra co pewnie za jakis czas się odbije bo tak nie mozna robic.
1
@Popitek12 Jak Gortat grał to dodiego nie było więc raczej ci nie powie
1
@Pedri16Future Ludzie zawsze zobaczą to co chcą zobaczyć.Fernandes kulał do końca tego meczu po czym wystapił wczoraj w pucharze Anglii i niewiadomo czy będzie gotowy na weekend z City
4
@Arden Ciężko powiedzieć tak naprawdę.Wydawało się że mają wszystko a jednak boisko często weryfikowało.
9
@Arden Wspaniała drużyna która nigdy się nie wydarzyła a taki potencjał był
3
@MesQueUnClub96 Czy Hubert Hurkacz jest na poziomie Ugo Humberta?
5
Co człowiek moze miec w głowie to az czasami jest przerażające.
1
@arasz1819 Myslisz ze Holender poradziłby sobie?
0
@Danny Gaucho Sugerujesz ze Robert>Leo Messi?
5
A moze nasze zespoły z Polski wygrają wszystkie rozgrywki w Europie w siatkówce.Warszawa wygrała puchar challange,Rzeszów duzy faworyt w finale pucharu CEV i Jastrzębie faworytem w pólfinale LM.
1
@mekston @MichuZ44 Alonso powiedzial ze zdziwi się jak wygra ktoś wyscig poza redbullem w tym sezonie,to wiele mówi na temat tego sezonu
2
Już tylko 40pkt do 40 000 LeBrona.Następny mecz z Wizards u siebie więc czemu nie.
6
@MichuZ44 I tak czuje że w wyścigu redbull zdeklasuje wszystkich
1
@MesQueUnClub96 No bo LeBron byl nie do zatrzymania.Ciezko tu winic Clippers gdy jeden zawodnik wbija 19 pkt w kwarte.Takie rzeczy sie nie dzieja.
3
@MesQueUnClub96 Jeden zawodnik wygrał ten mecz i to King James
9
Wciąż 39-letni King James świeci najjaśniej w derbach Los Angeles.Już ponad 20 sezonów w NBA a on wciąz ma ten ogień.
1
@Popitek12 Nigdy nie byłem fanem muzyki palucha,Sentino odklejony ale lepszy muzycznie według mnie
1
@mekston Jeden mecz warto przypomnieć
3
Ćwierćfinały Pucharu Anglii @mekston
0
Casemiro wyciąga ten okrutnie ciężki mecz w 90 minucie
5
@MesQueUnClub96 No ale Haaland jest być moze najlepszym piłkarzem na swiecie razem z Mbappe,tamci nigdy nie byli
12
@Visca_barca W Dortmundzie nie miał de Bruyne a i tak dominował
21
@MesQueUnClub96 Jak Haaland moze byc niepewnym transferem
1
@macio_944 Swoją drogą ciekawe jaka reakcja Haalanda była na ta plote bo pewnie w internety potrafi
1
@MesQueUnClub96 Daj spokój dodi,MVP będzie Joker albo SGA
3
O Luka dzis obchodzi 25 urodziny.
0
Jrue świetnie igrzyska miał poprzednie więc nie zdziwie się jak USA znowu go wezmie+największe gwiazdy ligi.
1
@MesQueUnClub96 No i 5/5 Strusa zza łuku w ostatnie 5 minut to zrobiło robote + arcyważna trójka Donovana na 30sec przed końcem.
0
@MesQueUnClub96 Słaba koncówka Dallas.Mieli ten mecz wygrany a oddali go na własne zyczenie.