0

U21 totm według sofa


1

@PatrykBarca On przez 7 lat opuscil chyba 3 mecze.Nawet jak jest niezdrowy to i tak gra co pewnie za jakis czas się odbije bo tak nie mozna robic.

1

@Popitek12 Jak Gortat grał to dodiego nie było więc raczej ci nie powie

1

@Pedri16Future Ludzie zawsze zobaczą to co chcą zobaczyć.Fernandes kulał do końca tego meczu po czym wystapił wczoraj w pucharze Anglii i niewiadomo czy będzie gotowy na weekend z City

4

@Arden Ciężko powiedzieć tak naprawdę.Wydawało się że mają wszystko a jednak boisko często weryfikowało.

9

@Arden Wspaniała drużyna która nigdy się nie wydarzyła a taki potencjał był

3

@MesQueUnClub96 Czy Hubert Hurkacz jest na poziomie Ugo Humberta?

5

Co człowiek moze miec w głowie to az czasami jest przerażające.


1

@arasz1819 Myslisz ze Holender poradziłby sobie?

0

@Danny Gaucho Sugerujesz ze Robert>Leo Messi?

5

A moze nasze zespoły z Polski wygrają wszystkie rozgrywki w Europie w siatkówce.Warszawa wygrała puchar challange,Rzeszów duzy faworyt w finale pucharu CEV i Jastrzębie faworytem w pólfinale LM.


1

@mekston @MichuZ44 Alonso powiedzial ze zdziwi się jak wygra ktoś wyscig poza redbullem w tym sezonie,to wiele mówi na temat tego sezonu

2

Już tylko 40pkt do 40 000 LeBrona.Następny mecz z Wizards u siebie więc czemu nie.


6

@MichuZ44 I tak czuje że w wyścigu redbull zdeklasuje wszystkich

1

@MesQueUnClub96 No bo LeBron byl nie do zatrzymania.Ciezko tu winic Clippers gdy jeden zawodnik wbija 19 pkt w kwarte.Takie rzeczy sie nie dzieja.

3

@MesQueUnClub96 Jeden zawodnik wygrał ten mecz i to King James

9

Wciąż 39-letni King James świeci najjaśniej w derbach Los Angeles.Już ponad 20 sezonów w NBA a on wciąz ma ten ogień.

1

@Popitek12 Nigdy nie byłem fanem muzyki palucha,Sentino odklejony ale lepszy muzycznie według mnie

1

@mekston Jeden mecz warto przypomnieć

3

Ćwierćfinały Pucharu Anglii @mekston


0

Casemiro wyciąga ten okrutnie ciężki mecz w 90 minucie


5

@MesQueUnClub96 No ale Haaland jest być moze najlepszym piłkarzem na swiecie razem z Mbappe,tamci nigdy nie byli

12

@Visca_barca W Dortmundzie nie miał de Bruyne a i tak dominował

21

@MesQueUnClub96 Jak Haaland moze byc niepewnym transferem

1

@macio_944 Swoją drogą ciekawe jaka reakcja Haalanda była na ta plote bo pewnie w internety potrafi

1

@MesQueUnClub96 Daj spokój dodi,MVP będzie Joker albo SGA

3

O Luka dzis obchodzi 25 urodziny.

0

Jrue świetnie igrzyska miał poprzednie więc nie zdziwie się jak USA znowu go wezmie+największe gwiazdy ligi.


1

@MesQueUnClub96 No i 5/5 Strusa zza łuku w ostatnie 5 minut to zrobiło robote + arcyważna trójka Donovana na 30sec przed końcem.

0

@MesQueUnClub96 Słaba koncówka Dallas.Mieli ten mecz wygrany a oddali go na własne zyczenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?