Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Pojedynek dwóch GOATÓW Ligue1
4
Można oglądać cały czas backhand Dimy. @mekston
1
@tristan87 Jeden z nielicznych zawodników który ma wartosc w Barcelonie i beda chetni więc nic dziwnego
0
Josef wygra ten turniej XD
8
Zrobić z Bayernu totalnego średniaczka to naprawdę jest wyczyn.Nieprawdopodobny sezon Leverkusen.
4
W sumie nie musiał az tak się męczyć.Bardzo mądrze walczy Norman.
0
Norman wygra zaraz kolejny pojedynek i superancko.
1
Girona 0:7 w dwumeczu z Realem ligowym.Troche nie wypada vice liderowi ale i tak mega sezon grają.
7
Płaczkiem jest ale brama z najwzyszej półki.
https://x.com/centregoals/status/1756372658818552306
2
@MesQueUnClub96 Piękna bramka ze słabszej nogi Erlinga Haalanda
4
Dopiero teraz patrze skróty i taka brama od wikinga no no.Dwa miesiace nie grał i odrazu wybitna forma. @mekston
3
@Firestone Araby tylko
1
Dla niego mógłbym oglądac NBA całe zycie.
2
W 2026 konczy się kontrakt Donovi a nie spieszy się chyba z przedłuzaniem.
0
@takisobiektos Chociaz trzeba przyznac ze ten drugi frag boski
3
To zabiło mentalnie naszych.
0
@takisobiektos Ten Hiszpan będzie się śnił
0
Jesli Falcons awansuje to dla publiki bedzie ciezki wybór bo wygwizdali Spirit jak tylko mogli a Falcons wiadomo xd
0
@ranger3120 Goofy mega solidnie gra akurat
0
Maden z akcją roku XD
12
@Azrik Eto'o nie był lepszy od Suareza
1
@ranger3120 Pistolki beda o zycie w tym turnieju
1
@MESSIah16 100% moze nie ale mógł być to lepszy wynik chociaz to i tak brzmi absurdalnie xd
4
Rafa Nadal na French Open.Jesli chodzi o perfekcje to chyba Rafa to osiągnął na mączce. @mekston @barcelonaLM
0
@Danqoo Nieee,ja nie wypowiadam sie az tak o cs
0
@takisobiektos Tez prawda ale miejmy nadzieje ze na niuczku zagra podobnie
2
@takisobiektos Olek jest tak dziwnym zawodnikiem...jakby był bardziej stabilny ajaj.
3
@KacperVEB Mimo wszystko Olek rewelacyjny mecz
3
Ale dominacja na tym overpasse i to w terro.Super że wrócili po tak słabym mirku.
0
@icon3520 Otóż nie